|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zepter 5v1
27.3.2007 9:15:37   
Anonimen
Je katera videla reklamo??

V kompletu naj bi bil vodni sesalec, parni čistilec, parni sesalec....

Danes mi pride naredit predstavitev.. Cena je kar velika- cca. 1500 EUR, zato me zanimajo vaše izkušnje oz. če ga katera celo ima... Da ne bom denarja stran metala..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zepter 5v1
27.3.2007 10:25:21   
Bubamaraa
živjo...jaz imam vodni sesalec in ga ne kupim nikoliiiiiiiiiii več.... da ne govorim kolk je to težak sesalnik....kolk maš dela, da ga sestaviš, pol raztaviš in opereš...vglavnem dala sem  za njega 130.000sit (bivših) in ga že nisem kako leto nič uporabljala...ker mi tudi ne pride nič prov, ker imam po hiši parket in laminat...to je pa bolj za tepihe itd.... edina stvar, ki še uporabljam je, ko sesam jogije...

imem pa tegale....

user posted image

jaz ga ne kupim nikoliii več..... tko, da ga prodam če hočeš....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zepter 5v1
27.3.2007 12:51:08   
Dream
Js pa nikol nočem met sesalca na vrečko. Mami ima doma vodnega in ga nikol ne bi menjala. Tudi sama si bom kupila takšenga. Ker ne smem delat reklame, lahko povem samo to, da imajo ti sesalci za logotip zeleno žabico.
Sesamo dobesedno vse - od podstrešja (kjer imamo cel kup osjih in sršenjih gnezdov), stanovanja, avtomobilov do ne vem kakšne navlake, ki potem lepo plava v vodi.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zepter 5v1
27.3.2007 14:01:14   
marsovcek
Hudiča, a za ta denar morš bit še zravn, da kaj posesa al kaj, al loh ležiš na kavču?!!! Men se zdi toliko denarja preveč, saj ga ne boš imela celo življenje, čez par let bodo že kaj dugega na tržišču. 

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zepter 5v1
27.3.2007 14:20:46   
Dream
Men je to veliiik preveč denarja. Tko da sama ga sigurno ne bi vzela... Je pa res, da so pred leti prišli ven zlo znani in kao najboljši sesalci na vrečko, pa so imeli nekje isto ali vsaj podobno ceno ceno. Mislim, da so to res pretirane cene za en takšen hišni aparat...

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zepter 5v1
28.3.2007 7:33:56   
crci06
Jaz sem si zelo želela parni čistilec in dober sesalec.

Zdaj s parnim čistilcem ne bi šla več pucat nič drugega, kot kopalnico, ker prostor full navlažiš. Je čisto zarošeno, kot bi ti v kuhinji povrel 1 lonec vode... v kopalnici je pač vseeno.
Tej mašini jaz pravim, da je za 1x na leto za generalko, največ to.

Forwerka pa ne dam. To pa je res. Pa je že sam skoraj toliko vreden, kot ta tvoj komplet.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zepter 5v1
28.3.2007 7:40:27   
Dream
Sama sem odkrito povedano nad Forwerkom razočarana. Tako da si ga sama niti pod razno ne bi kupila. Je pa vse skupaj stvar okusa, da ne bo slučajno tole mišljeno kot da pljuvam. Parnega čistilca niti sama ne bi uporabljala, ker se mi zdi, da niti ni potrebno. Glede na to, da je zadnje čase kar precej vlage v zraku, lahko kvečjemu staknemo še kakšno astmo...

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?