|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ekološki detergenti
21.3.2007 10:51:41   
Šoni
Lep pozdrav,

že nekaj časa me muči, da bi poskusila z eko detergentom za strojno pranje perila, pa sem malo skeptična ali bo sploh kaj opral perilouser posted image ? Zato vas sprašujem, če imate kaj izkušenj s temi detergenti, pa tudi mogoče čistili za tla, itd. Na našem trgu se da kupiti kar nekaj izdelkov z oznako eko, pa me zanima, če ste jih že preizkusile, kateri izdelki so to in kakšen je bil rezultat.

Najlepša hvala za informacije.

Lp, Šoni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ekološki detergenti
26.3.2007 13:08:43   
emmy
Jaz z eko detergentom nimam izkušenj, uporabljam pa PRALNE OREŠČKE za pranje perila. Jaz uporabljam tekoče, več o njih si lahko prebereš na: http://www.tm-shop.si/si/page/detail/gitm/912/Pralni_oreski_tekoci_1l/-/
Drugače so pa 100% razgradljivi in meni zelo lepo operejo perilo.
Upam da sem ti vsaj malo pomagala.

(odgovor članu Šoni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ekološki detergenti
28.3.2007 19:05:03   
kapesanta
jaz za čiščenje cele hiše uporabljam Justovo čistilo - sem zelo zadovoljna z njim, ostala čistila že več kot leto samevajo in čakajo da jih spakiram v smeti....
Tudi prala sem že z njim, nisem opazila kakšne razlike proti klasičnim detergentom - celo madeže fino odpravlja.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu emmy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ekološki detergenti
28.3.2007 21:16:27   
solatja
sem glih zadnič kupla Froschev pralni prašek,  ki bi naj bil razgradljiv. pa je še kr fajn, nč posebnega. fajn opere. nima pa takega fajn vonja kot Ariel. user posted image mehčalec za pa že kr dolgo uporabljam tud froschev, pa se ne obdrži na oblačilih - se hitro razdiši. skor še preden pride perilo do omare.

za tla pa še ne uporabljam, ampak mislim, da bom počasi vsa čistila zamenjala za ta "žabja". user posted image user posted image

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ekološki detergenti
28.3.2007 21:23:11   
Anonimen
Jaz tudi uporabljam pralne oreške za pranje perila (le da v orehastem stanjuuser posted image , za tekočega prvič slišim oz. berem), lahko se jih menda uporablja tudi za pranje posode.

(odgovor članu solatja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?