|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   akcija po ss
1.8.2007 12:46:14   
petrahh
Pozdravljene,

Maja sem imela prvi SS (brez čiščenja). G mi je rekla, da lahko pričnem z akcijo takoj. Nekako sem se opomogla, čeprav pride tudi kakšen dan, ko razmišljam o tem.
No prvo M sem počakala nato pa akcija. Po prvi M žal ni bilo uspeha (akcija med rjuhami je bila vsak drugi dan) pa kljub temu nič. Punce, zanima me ali ste preverjale temperaturo, ali ste imele ovulacijske teste ali ste se samo prepustile usodi? Sedaj po ss sem zelo neučakana (ja in tudi malo preveč sem obremenjena s tem priznam). V forumih sem zasledila, da jih je kar nekaj srečnic katere so po drugi M ponovno zanosile.
kakšen nasvet za čimprejšnjo zanositev user posted image

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: akcija po ss
1.8.2007 12:57:08   
Jančika_
Prepustila sem se usodi, kot sama pravišuser posted image . In obakrat po splavu sem zanosila v prvem poskusu.

(odgovor članu petrahh)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: akcija po ss
1.8.2007 13:28:11   
petrahh
Pozdravljena Jančika RR,

O ti srečnica user posted image , ti kar malo zavidam a sem vseeno zelo srečna da ti je uspelo. A si bila kaj obremenjena? A si točno vedele kdaj imaš ovulacije? A si bila velikokrat v akciji v tem času?
A imaš kakšen nasvet zame?

Hvala in lep pozdrav.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: akcija po ss
1.8.2007 15:17:51   
kodrana
petrahh za mano sta tudi dve M po ss. sama sem imela abrazijo. kaj konkretnega ti ne znam svetovati. opazuj se. kdaj je sluz bolj vlecljiva. če si meriš bazalno temperaturo, jo moraš nekaj ciklov po moje, da ugotoviš vzorec. ovulacijski testi so pa spet dragi. če user posted image  vsak drugi dan, potem te nima kaj skrbet. v vsakem ciklusu pa imaš itak samo nekje 25% možnosti za zanositev. tako da vedno ne more v prvo uspet. mi2 user posted image vsak dan ali vsak drugi dan, kakor nama paše.
boš videla, da bova tudi midve imeli user posted image  kaj kmalu.
do takrat pa user posted image . srečno. veselo na delo. user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu petrahh)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: akcija po ss
1.8.2007 15:28:30   
petrahh
Ojla Kodrana,

No pa se spet slišiva.
Ja hvala za uspodbudne besede. Sej user posted image vsaj na dva dni. Ene majo tako srečo pa jim uspe kar takoj,........
M imam po ss na 30 dni, se pravi da je ovulacija glede na prvi dan zadnje M tam od 10 do 16 dne, takrat bova pa user posted image user posted image k nora user posted image , se bom pa seveda tudi opazovala in upam, da nama uspe in da v avgustu ne bo M.

Zdaj pa hit domov se mal pocrkljat.

Čao

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: akcija po ss
1.8.2007 21:05:21   
Jančika_
Petrahh, ne, tisti prvi mesec nisem nič ekstra gledala na to, kdaj naj bi bila ovulacija in tudi seksala sva pač, ko nama je bilo do tega. Očitno je bila sreča obakrat na najini strani. Kakšnega bolj načrtnega dela bi se verjetno lotila po nekaj mesecih, kaj pa vem...

(odgovor članu petrahh)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: akcija po ss
16.8.2007 11:36:29   
lindy
Imela sem mini splav, moja g. je na dopustu in je ne morem prašat, nosečnost je bila v 5 teden, čisto na začetku, jest sem po 1 tednu odkar sem delala test in se mi je pokazal user posted image  dobila že menstruacijo, zato je bil splav mini, koliko časa pa morva zdej čakat, a mislite, da lahko kar začneva, če sem dobila že to prvo menstruacijo, a rajš počakava še eno?user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: akcija po ss
16.8.2007 11:56:52   
mukla
Po moje ti ni treba čakat, ker se je itak samo sčistilo, če te prav razumem. Problem je takrat, če moraš na čiščenje, pol morš počakat 2 M.

Lp

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: akcija po ss
16.8.2007 12:16:01   
kodrana
lindy a potem so ti delali mini splav ali si se sama ščitila? če se sama ščistiš eni pravijo kar v akcijo, eni en mesec čakajo. drugače če je mini splav se počaka en mesec. odloči se po svoji vesti. če si pripravljena na nove boje, potem kar go for it.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu mukla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: akcija po ss
16.8.2007 12:34:19   
lindy
Ja sem se sama sčistila in tudi menstruacijo sem dobila takoj!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: akcija po ss
16.8.2007 14:03:02   
kodrana
potem po moje ni nič narobe, če gresta v akcijo takoj. nekatere čakajo en ciklus, nekatere grejo v akcijo takoj. po moje lahko takoj, ker ni v maternici nobenih poškodb, ki jih pusti abrazija. na urgenci pa so pogledali, da ni ničesar več ostalo notri, da bi morala na čiščenje?

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: akcija po ss
16.8.2007 14:22:38   
lindy
Ja so me pregledali in vse je v redu, no sej pregled mam 5.9. pri svoji g,, do takrat pa bova rajš počakala!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?