|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblika glave
1.10.2007 10:10:06   
kaya2007
ker naša tamala ni hotela ležati na boku (ekstenzijski vzorec) ima rahlo zaležano glavo (tudi zato, ker ima še premehke kosti). ali ima kdo izkušnje s tem? zdaj vsaj ponoči kolikor toliko spi na boku, čez dan se pa tudi trudim da bi bila čim manj na hrbtu...se oblika glave kaj popravi ali ostane taka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblika glave
1.10.2007 10:11:12   
Strawberrie Cherrie
Popravi. Naš je imel zadaj potlačeno glavico nekje do 8m. Sedaj ima ful lepo obliko, je pa res, da ponovem spi na trebuhuuser posted image - prej pa konstantno na hrbtu. Pa lasekov tut ni imel zadaj, sedaj pa so začeli ven kukat.user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblika glave
1.10.2007 10:20:17   
mina123
Našemu se je popravila, pa je imel zelo zaležano. Sem se tudi sekirala.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblika glave
1.10.2007 11:42:59   
lukec
Tud naš je imel zaležano in to spredaj na čelu, da se je precej hitro opazilo. Vse se je samo popravilouser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu mina123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblika glave
1.10.2007 11:51:38   
kaya2007
je pa res, da ponovem spi na trebuhu
kako naj jo pa naučim ležat na trebuhu? ker sploh noče user posted image  vsaj za čez dan bi bilo fino!

Hvala bogu, da se popravi! sem že razmišljela da bi šla v španijo, kjer imajo v eni kliniki take čelade, ki popravijo obliko glave...ampak je treba na 14 dni tja hodit, kakšna 2 meseca user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblika glave
1.10.2007 18:20:59   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

je pa res, da ponovem spi na trebuhu
kako naj jo pa naučim ležat na trebuhu? ker sploh noče user posted image  vsaj za čez dan bi bilo fino!

Hvala bogu, da se popravi! sem že razmišljela da bi šla v španijo, kjer imajo v eni kliniki take čelade, ki popravijo obliko glave...ampak je treba na 14 dni tja hodit, kakšna 2 meseca user posted image


Upam, da si se tole zadnje šalila.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblika glave
1.10.2007 18:30:23   
miška piška
No, to tudi mene zanima. Moj ima tudi rahlo potlačeno glavico zadaj. Star je pa 9 mesecev. Res je, da ful ni hotel ležati na boku, vedno samo na hrbtu. Če mi je že uspelo prestaviti ga med spanjem na bok, sem ga potem vedno našla na hrbtu. Sedaj že nekaj časa večinoma spi na  boku, če pa že na hrbtu, ima glavo obrnjeno vstran- prej vedno naravnost.
Kako pa se to popravi? Samo od sebe? A je še čas?
Če lahko kaj naredim, bi bla ful ful vesela, če katera pove kako in kaj. No, tisto s Španijo in čeladami ne pride v poštev!!    

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblika glave
1.10.2007 21:10:46   
kaya2007
Upam, da si se tole zadnje šalila.


Nisem, kar tukaj poglej: http://www.plagiocefalia.com/

baje je to v španiji (in ameriki) čisto običajno, za njih brezplačno, do nas pač še ni prišlo.

(odgovor članu miška piška)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?