|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali se moški spremeni........
16.10.2007 11:11:26   
Anonimen
Zanima me ali se moški spremeni po rojstvu otroka?user posted image Na bolje, na slabše.........
Prosim vas,da napišete svoje izkušnje.......mnenja..........
user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 11:13:29   
Anonimen
Pomoje je to dost odvisno od moškega.

Če je prej bumbar bo tud pol bumbar. Če je zdej vredu bo verjetno tud pol vredu, nikol pa ne veš.

Pa tud ženske se spremenijo po porodu, ne sam moški. To je logično da se človek spremeni. Odvisno sam v kakšnem smislu se spremeniš.

Sam mnenje...izkušenj pa še nimam-svojih.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 11:13:57   
Anonimen
Se spremeni, saj postane oče. Tako kot se ženska spremeni , ko postane mama.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 11:14:37   
daddy
 Skozi različna obdobja življenja se spreminjamo vsi, moški IN ženske. Pri dvajsetih smo drugačni, kot smo bili pri petnajstih, pri tridesetih spet drugačni, pri štiridesetih spet itd itd itd .....
  Rojstvo otroka praviloma bolj opazno spremeni žensko, moškega ne toliko. Življenje kot tako se pa takrat spremeni obema user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 11:22:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Skozi različna obdobja življenja se spreminjamo vsi, moški IN ženske.


Se strinjam..

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 11:36:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Pomoje je to dost odvisno od moškega.

Če je prej bumbar bo tud pol bumbar. Če je zdej vredu bo verjetno tud pol vredu, nikol pa ne veš.

Pa tud ženske se spremenijo po porodu, ne sam moški. To je logično da se človek spremeni. Odvisno sam v kakšnem smislu se spremeniš.

Enako jaz mislim.
Midva sva se oba spremenila. On za moje pojme na boljše (je bil pa že prej res fajn), zase bi morala pa njega vprašat, jaz ne znam presodit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 12:15:56   
nuala
Nekateri da, drugi ne.

Samo rojstvo in dejstvo, da je moški postal oče lahko prinesejo spremembe.
V navadah, obnašanju, spremenijo se prioritete.
Tisti zreli moški verjetno vsekakor v sebi odkrijejo nove razsežnosti. Drugi, ki morda še niso bili pripravljeni na ta korak, lahko začnejo z jamranjem, ponočevanjem in popivanjem, netolerantnostjo,...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 12:37:40   
Kuba
vsak človek se spremeni po rojstvu otroka - moški in ženska - eni na bolje, drugi na slabše, dejstvo pa je, da nič več ni enako kakor pred rojstvom otroka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 12:45:39   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: Kuba
dejstvo pa je, da nič več ni enako kakor pred rojstvom otroka.


Tudi jaz mislim enako. Mogoče pride do manjših trenj zaradi premalo spanja, izčrpanosti, mami ima težave z dojenjem, moški s pomankanje seksa, ni več kinov, večernih obiskov pri kolegih,... nekako si prve mesece non-stop z dojenčkom in zato posledično oba rabita veliko podpore, prijatelje s katerim se lahko pogovoriš še kaj drugega kakor o plenicah. Ko pa minejo ti prvi meseci pa rata luštno!user posted image No, se mi zdi, da je največja kriza, ko par dobi prvega otroka, pri drugem ni takšne krize.

(odgovor članu Kuba)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 13:29:22   
Anonimen
Pri nas se je tako zelo vse spremenilo, da naju je z otrokom po parih mesecih kar zapustil. Se mi zdi da ni bil pripravljen na ta korak (čeprav je bil ravno on prvi in najglasnejši pobudnik za otroka).Ni sprejel tudi mojega drugačnega obnašanja in nasploh drugačnega načina življenja.

(odgovor članu nicnic)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 13:31:16   
Anonimen
Ko je otrok, se oba spremenita. So posebki, ki se spremenijo na slabše, sam to je pa že druga zgodba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 14:21:26   
mami_miki
po moje tuduser posted image

moj oče je, ko sem se jaz rodila, baje postal bolj nežen...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 14:34:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zanima me ali se moški spremeni po rojstvu otroka?user posted image Na bolje, na slabše.........
Prosim vas,da napišete svoje izkušnje.......mnenja..........
user posted image



Nekateri na boje, nekateri na slabše. Odvisno. Univerzalne formule oz. pravila ni. Enako velja za ženske.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 15:29:03   
FANTEK1
Do mene odnosa ni spremenil, spremenilo se je le to, da je zdaj poleg moza se oce... dober oce

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali se moški spremeni........
16.10.2007 18:54:56   
Jutra
Seveda se spremeniuser posted image  Postane očka, pa njegova ljubica ni več samo njegova, ampak še od njunih srčkov. Vprašanje je samo, kako se znajde v novi vlogi.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali se moški spremeni........
18.10.2007 16:02:05   
žirafica
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy

IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Skozi različna obdobja življenja se spreminjamo vsi, moški IN ženske.


Se strinjam..

Tako pač jeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?