|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 18:49:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Velika večina ljudi ima o njej in njenih starših grde besede, ker so (staršem) verjetno zaradi zelo dobrega finančnega stanja nevoščljivi.


Si med njimi.

Glej, ti ne veš, kaj pomeni beseda"prijateljica". In ona tudi ne. Prijatelj je tisti, kateremu lahko vse, VSE poveš in veš, da z njegove strani ne bo zamere. Prijatelj ti je tisti, kateremu materialne stvari privoščiš ravno tako kot sebi, kjer ni nevoščljivosti, ker njo zalaga mama z denarjem, ti pa si ga moraš zaslužiti. In če tega ni, potem to ni več PRIJATLEJSTVO, ker ti gre ta prijateljica v bistvu na živce, iz prebranega sodeč, torej ji to tudi povej. In prijateljstvi tudi ni, da svojo "prijateljico" šinfaš na netu. Amen.


Se podpišem pod tole.
 
In dodajam eno vprašanje: zakaj, za vraga, pa sploh hodiš k njej???

_____________________________

~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 19:39:04   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Lepo je bilo prebrati vaša mnenja. Hvala.
kajalin* šimfam jo tudi v obraz. Tako kot ona mene. Sem že povedala, da sem direktna.

potem sta pa res hudi prijateljici

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 19:52:05   
Anonimen
Velika večina ljudi ima o njej in njenih starših grde besede, ker so (staršem) verjetno zaradi zelo dobrega finančnega stanja nevoščljivi.

Sem čudna oz. nora jaz ali ona???


Ne vem, če je katera od vaju nora, ker nobene ne poznam.

Je pa iz napisanega očitno, da obožuješ opravljanje :).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 20:26:59   
Zamima
uf,... glej, tudi sama imam prijateljice, ki sploh ne vem od kod pobirajo denar, v glavnem lahko rečem, da za svoje razmere živijo na veliki nogi, in me niti ne zanima od kod jim denar. Če je od staršev tudi prav, to je med njimi in njihovimi starši.

Jaz sem samo vesela za vsako njihovo odločitev in napredek in komaj čakam, da bo katera od teh prijateljic tudi nosečka! user posted image
Sama sem take sorte, da zelo rada privoščim ljudem dobro, me pa prizadane, če mi je nekdo nevoščljiv. user posted image

Anonimna tudi ti boš nekoč (če še nisi) mamica in tudi ti boš plavala na oblakih sreče in sanjarila, ko boš pod srcem nosila to malo bitjece in upam, da ti takrat kaka prijateljica tega ne bo očitala oz. zavidala.

LP

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 21:55:33   
Anonimen
Kar se tiče financ, sem dobro situirana in glede tega ji nimam kaj bit nevoščljiva. Moti me le to, da jo starši zalagajo z denarjem in za to ni nič hvaležna. Ko je pa (redkokdaj) priliv od staršev majhen oziroma ga ni pride k meni in joče, da je brez denarja! Seveda ji ga posodim in mi ga tudi vrne. Strela, pa delat pojdi, če že moramo vsi si zaslužit za ta ljubi kruhek in kar še zraven spada! Ko ji omenim, da ji pomagam najti službo, je pa kar na enkrat "ne rabi"!
In ja noseča sem tudi jaz. Rodit grem prav kmalu. Doma pa me razveseljujeta dve pikici stari skoraj 3 leta.
Pa prosim, ne mi pisat zakaj in kako sve prijateljice! To je najina stvar.
Vprašala sem samo za mnenje o prej omenjenih dogodkih.

Hvala še enkrat za mnenja. Od nekaterih pričakovana.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 22:24:30   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Včasih zelo dobra prijateljica, sedaj le še prijateljica.
--------------------------
Zame je to eno in isto.


Ne bi me motilo tudi to, ampak vem da si ga ne more privoščit, ker nimata z možem dohodkov..
--------------------------
Tule mislim, da ti nisi njej prijateljica.


Ampak spet me nekaj moti. Imam občutek, da to s pridom izkoriščata. Ko pogledam pri sebi, da bi bila v njeni situaciji ne bi niti približno mogla sprejemati take dobrodelnosti svojih staršev.
---------------------------
Vsakdo ima svoje življenje in poglede nanj. Zakaj se družiš z njo, če te toliko stavri moti  in če imata tako različne vrednote?


Ker mi je postavljala konkretna vprašanja, sem ji tudi konkretno odgovarjala. In spet je ogenj v strehi. Sama sem zelo direkna in niti približno ne ovinkarim, zato ji nekateri moji odgovori niso "dišali"! Halo? Jaz če nekoga nekaj vprašam, pričakujem od njega iskren odgovor (tudi, če ni tak kot bi ga sama hotela). Saj zato pa vprašaš, ne?
----------------------------
Se mi zdi prav, da ji direktno poveš, kar misliš. Njen problem pa je, kako bo to sprejela.


Nikoli je ne bom razumela, zakaj hoče plavati na vodi kot sveto olje, ko pa v resnici tone pod gladino!
----------------------------
Mogoče pa ona zadeve ne vidi tako. Mislim, da gledata na situacijo vsaka iz svojega zornega kota, to je pa lahko tudi kot noč in dan.
Občutek imam, da si nevoščljiva..


Sama sprašujem zakaj ji moje mnenje toliko pomeni (to mi je velikokrat povedala), če ji le-to ne ugaja!?
-----------------------------
Verjetno si ena redkih, ki ji povedo resnico.


Sem čudna oz. nora jaz ali ona???
------------------------------ 
Po moje si čudna ti, ker se družiš z nekom, ki ga v bistvu ne maraš






_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 22:33:18   
natasaom
31.12. sem naredila test,1.1 sem že vamp ven tišala..user posted image
ti si čudna

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali sem čudna?
4.12.2007 22:39:47   
tincci
Sem čudna oz. nora jaz ali ona??? 


A to je tekmovanjeuser posted image No, če izbiram, TI user posted image user posted image user posted image Ker se ukvarjaš z banalnimi stvarmi v življenju in ne štekaš, kaj je pomembno v življenju, pa se greš potem Razočarane gospodinje. Krneki! Rajš daj kakemu klošarju 10 evrov za božiča, ona pa 20 od staršev pa je!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?