|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kus-kus
25.1.2008 14:17:23   
Balonchy
No pa mi povejte al ponavad nardite "samega" al mu kaj primešate (zelenjavo, tuno,...)???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kus-kus
25.1.2008 14:21:28   
mojsoncek
Ce je kot priloga, potem naredim samega. Zelenjavo naredim loceno.

Ce pa ga delam kot solato, pa ponavadi dodam na koscke narezan paradiznik in papriko (zeleno, rumeno in rdeco). Za solato bi pa verjetno pasalo tudi kombinacija tune in paradiznika.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kus-kus
25.1.2008 14:22:43   
gaya24
Jaz mu primešam zelenjavo. Papriko (zeleno, rdečo), melancane pa koruzo. Js kr tk nardim ko zelenjavno rižoto pa je ful dobro.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kus-kus
25.1.2008 18:48:04   
Andra
jaz ga pa zakuham v juho, govejo ali zelenjavno

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kus-kus
25.1.2008 19:51:56   
trnuljčica
Odvisno. Včasih ga naredim samega k recimo piščancu... Največkrat pa ga primešam k zelenjavo iz voka.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kus-kus
25.1.2008 22:07:23   
MID
Oprostite,jaz bi pa rada malo posmetila temo.Vsekakor sem vsejedka,kus kusa pa še nisem probala.A mi lahko katera pove s katero jedjo se lahko njegov okus primerja?Približno,no.
Hvala

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kus-kus
26.1.2008 14:20:51   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: MID

Oprostite,jaz bi pa rada malo posmetila temo.Vsekakor sem vsejedka,kus kusa pa še nisem probala.A mi lahko katera pove s katero jedjo se lahko njegov okus primerja?Približno,no.
Hvala


Bolj kot razmišljam, manj vem s čim bi ga primerjala. Ima prav svojstven okus. V bistvu se navzame okusa jedi s katerim ga ješ. Bolj nevtralen je - kot recimo bel riž skuhan v vodi - ta tudi nima nekega hudega okusa.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu MID)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kus-kus
26.1.2008 14:54:38   
Balonchy
Jaz mu primešam zelenjavo. Papriko (zeleno, rdečo), melancane pa koruzo. Js kr tk nardim ko zelenjavno rižoto pa je ful dobro.


Naredila sem ga danes... Bil je NJAMI NJAMI!!!

Gaya po tvojem receptu... Edin koruze nisem not dala...

Piščanček v smetanovi omaki in kus-kus z zelenjavo + solata s fižolom!!!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je hrana na piknikih varna za nosečnice?
Sezona piknikov je že v polnem razcvetu in vsi komaj čakamo dobrote z žara. Kaj pa nosečke? Si lahko privoščite jedi z ž...
Policistični jajčniki - pripravki za zdrav...
Policistični jajčniki so pogosta težava žensk, veliko preglavic pa jim povzročajo predvsem pri zanositvi. S hrano lahko ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?