|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 11:25:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Cesa pa ne delas user posted image user posted image ?

A je to placana reklama user posted image


takega prijatelja (z eno objavo) rabim user posted image  takoj ga dodam med svoje prijateljeuser posted image


Ce bi ne bil tako zelo vsestranski, bi mogoce se razmisljala o tem
Tko pa.....prevec zna, tezko se bova ujela user posted image user posted image


ni dobro, da je moški boljši od ženske, kajne user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 11:26:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Cesa pa ne delas user posted image user posted image ?

A je to placana reklama user posted image


takega prijatelja (z eno objavo) rabim user posted image  takoj ga dodam med svoje prijateljeuser posted image
Bi ga ponucala,a?user posted image Za generalko.user posted image


ja. ne da se mi več. danes imam nedeljo in počivam user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
31.7.2009 11:27:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 11:30:52   
Anonimen
ta teden ne, ker sem na dopustu. naslednji teden spet user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čiščenje stanovanja
31.7.2009 20:01:40   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Mene pa zanima, na koliko časa posesate prah in pomijete po tleh? In kolikokrat pospravite stanovanje? Kako imate to  organizirano? LP


Sesam nekje na 2 ali 3dni, enako pomijem. Stanovanje v nulo pospravim 1x tedensko in takrat pobrisem tudi prah. Zato je minimalizem v stanovanju ekstremno dobrodosel. Na vecje podvige - recimo ciscenje kuhinje 'znotraj' se podam 1x mesecno, organizacija omar in preciscevanje le teh 2x letno, okna umijem 1x na mesec, tako nekako tudi vrata. Pravzaprav okna in vrata v vecini cisti moz. Edino kar si zelim je to, da bi se v zgornji kopalnici znebila cimvec ploscic (edino v tus kabini bi jih imela in ob umivalniku), ker se mi zdi, da je ciscenje ploscic najbolj zamudno delo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čiščenje stanovanja
1.8.2009 18:13:55   
mala zirafa
Mož čisti tla neprestano, sesa, nikoli ne pometa ker tako prašiš, pomiva, pa z mag. krpico+ vileda,  kot pika nogavičkauser posted image , tudi pohištvo v dnevni, čim vidi kak prstni odtis od otroka ali mene slučajno, takoj briše.Jaz imam čez kopalnico 1x na teden in spalnici + okna.Neka moram pa tud jaz čistit, ane?Kuhinjske omarice tudi glanca on s krpico in neprestano gleda pod kotom po stanovanju če se vidi kje kaka lisa.
Krpica ni dobra vsaka.Mora bit ta prava, original.Tudi moraš znat pravo mešanico čistila in vode zmešat za čiščenej tal.Res ga ne smem zgubit takega možekauser posted image .Malo za šalo malo za res.

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čiščenje stanovanja
5.8.2009 14:15:10   
livia
Po vseh postih sodeč samo še pucate.

Meni pride ena gospa pospravit ob sredah (posesa, pomije po tleh, prah, okna kjer so prstni odtisi, kuhinja generalno, kopalnica in wc generalno). Vse skupaj traja 4 ure, to znese 20€.
Pa bi dajala še več samo da mi ni treba ob sobotah pucat in moža z dvema otrokoma pošiljat na sprehod, da jaz lahko čistim. Mi je več vreden čas skupaj preživet.

Likam praktično ne več odkar imamo sušilec. Tu pa tam se najde kaka srajca, ampak to je mogoče 3 kose na mesec. Skoraj vsak dan posesam pod mizo, ko tamali jesta, igrače pospravljamo skupaj. En dan predno pride gospa pospravljat pa še po grobem pospravim cote, ki se valjajo naokoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čiščenje stanovanja
7.8.2009 21:25:28   
5ra_28

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Po vseh postih sodeč samo še pucate.

Meni pride ena gospa pospravit ob sredah (posesa, pomije po tleh, prah, okna kjer so prstni odtisi, kuhinja generalno, kopalnica in wc generalno). Vse skupaj traja 4 ure, to znese 20€.
Pa bi dajala še več samo da mi ni treba ob sobotah pucat in moža z dvema otrokoma pošiljat na sprehod, da jaz lahko čistim. Mi je več vreden čas skupaj preživet.

Likam praktično ne več odkar imamo sušilec. Tu pa tam se najde kaka srajca, ampak to je mogoče 3 kose na mesec. Skoraj vsak dan posesam pod mizo, ko tamali jesta, igrače pospravljamo skupaj. En dan predno pride gospa pospravljat pa še po grobem pospravim cote, ki se valjajo naokoli.



Nekako isto, le da jaz sčistim vse tisto za 80 eur na mesec.

- pospravim sproti...
- likam ful mal (mi sušilec pomaga), če pa že, pa me nikoli ne čaka velik kup cunj
- kuhinjo (pult, plošča itd) sproti, oz. po kosilu v celoti
- prah (samo jedilna miza, tv regal (nizek, ena polica), robovi postelje vsak drug dan preletim, ostalih polic nimava s tem namenom!!!!
- kopalnica vsak petek (tuš kabina), tla pa kar sproti, ko grem iz WC-ja par kart na teden (je ful mala kopalnica, pa traja 2 minutiuser posted image )
- zaves nimamo, le resice na treh oknih skupaj
- posteljnino menjam kar mimogrede, z otrokom, ko imam napol prazen pralni stroj:)
- tla pa s pronto suhimi krpicami na palici vsak drug dan, ker je otrok v fazi plazenju in fuul fajn mu je z dudo vlečt po tlehuser posted image

- za VIKEND NE DELAMO NIČ, samo sprotno, pojemo, damo v pomivalca in to je to..vikend je za nas 3,

Generalka (napa, kuhinjske fronte, prah na hladilniku in okna...ko imam delodiš, ali pa zvečer otrok nepričakovano hitreje zaspi, jaz pa še polna energijeuser posted image ).

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?