|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boleče prsi in stiskanje kolostruma
18.4.2008 12:38:27   
Anonimen
Živjo, imama eno vprašanje. Dopolnila sem 29 tednov in mi že nekaj časa občasno iz bradavic priteče kakšna kapljica kolostruma. Je tak gost, ampak še prozorno-moten... Zadnje tri dni pa so me prsi zelo tiščale, kot bi bile polne mleka in ker je bil pritisk premočan in me je zelo bolelo, sem stisnila in je začelo fuuul tečt ven, meni pa je pritisk popustil. Zdaj pa spet čutim, da se mi nabira in po parih dneh bo verjetno spet bolelo. Ker sem brala, da stiskanje ni priporočljivo, me je strah, ker ne vem, ali je možno, da bi bilo kaj narobe, če občasno stisnem, pa še to, ali se tudi kateri drugi dogaja, da so njene prsi že tako zgodaj tako polne tekočine? Hvala Mogoče kakšen drug način, kako naj sprostim napetost v prsih, brez stiskanja?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boleče prsi in stiskanje kolostruma
18.4.2008 12:45:30   
Anonimen
kolikor se jaz spomnim pomagajo obkladki na prsi pa mrzlo/toplo (izmenicno) tusiranje.
Nisem pa sigurna zakaj stiskanje ni dobro, zdi pa se mi da povzroca krcenje maternice in da lahko prej pride do poroda- zato le preehaj s stiskanjem

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boleče prsi in stiskanje kolostruma
18.4.2008 12:48:02   
Naja30
Če boš stiskala, ga bo samo še več. Zdaj ne vem, glede na to, da si noseča, če je priporočljivo dajat mrzle obkladke. Z njimi se bo prenehalo delat mleko. Ti ga boš pa rabila, ko boš rodila. Ampak ker imaš še več kot dva meseca do konca, bi si mogoče lahko s temi obkladki pomagala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boleče prsi in stiskanje kolostruma
18.4.2008 13:26:32   
nima
Meni tudi kaplja in je takšen kot si ga opisala. Res pa da mi ne v večjih količinah sem pa v 26. tednu. Tudi jaz sem nekje prebrala da ga ni dobro iztiskati samo zakaj pa tudi jaz ne vem. Najbolje da se posvetuješ z ginekologom on ti bo najbolj vedel svetovati.

< Sporočilo je popravil nima -- 18.4.2008 13:27:33 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: boleče prsi in stiskanje kolostruma
18.4.2008 13:37:52   
smejčica
Ola,
tudi pri menij e bilo tako. Najbolje, da si daš v moderček blazinice. No, tako sem jaz naredila.
Glede stiskanja pa ne vem. Jaz si nisem nič stiskala. Mislim, pa da ni ravno dobro stiskat, ker ga bo še več.
Po moje, je najbolje, da pustiš pri miru, pa se bo že uredilo. Drugače pa...ginekolog ve vse. :)

bay

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?