|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 11:37:01   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz zaenkrat tudi ne več. Ko bodo otroci malo večji. Ker to so bili res bolj adrenalinski dopusti. Vsedla sva se na avion in niti približno vedela, v kateri hotel oz. kam bova šla. Zdaj ne upam več tega. Zdaj gremo 1. na dopust na Hrvaško v apartma. Bomo videli kako bo, glede na to, da tega nismo navajeni user posted image
 Tudi mene tole matrauser posted image  Spet bomo imeli dojenčka in spet bosta minili kaki 2 leti, preden se bomo lahko odpravili kam res daleč....ooooh..


Ooooooooo, annny... si pa še ena od tistih, ki smo govorile, da bomo imele samo enega user posted image user posted image user posted image

Čestitke...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 13:12:15   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz zaenkrat tudi ne več. Ko bodo otroci malo večji. Ker to so bili res bolj adrenalinski dopusti. Vsedla sva se na avion in niti približno vedela, v kateri hotel oz. kam bova šla. Zdaj ne upam več tega. Zdaj gremo 1. na dopust na Hrvaško v apartma. Bomo videli kako bo, glede na to, da tega nismo navajeni user posted image
 Tudi mene tole matrauser posted image  Spet bomo imeli dojenčka in spet bosta minili kaki 2 leti, preden se bomo lahko odpravili kam res daleč....ooooh..


Anny, meni ni problem iti daleč. Ko je bil 1. otrok star 1 leto smo šli npr. v Dubaj. Letos, ko smo bili v Dubaju 2. pa je šla z nami 5-mesečnica in 2 letnik. Ni probem nekm daleč potovati z malimi otroki. Problem je, da ne moreš iti na vse izlete. Žal mi je ,da nismo mogli iti na Raly, po puščavi...user posted image  , jahat kamele.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 17:05:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ja Francozi so men full dobri, ko kar zaprejo lokalčke, trgovine itd.


V tej kategoriji so mi zmagovalci Belgijci. Tocno ob uri zaprejo trgovino in ce je roba ze na pol na blagajni, tam ostane. Ni variante, da jo skasirajo do konca. Pa se vecina trgovin zapre ze ob sestih...

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 17:20:53   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Ja Francozi so men full dobri, ko kar zaprejo lokalčke, trgovine itd.


V tej kategoriji so mi zmagovalci Belgijci. Tocno ob uri zaprejo trgovino in ce je roba ze na pol na blagajni, tam ostane. Ni variante, da jo skasirajo do konca. Pa se vecina trgovin zapre ze ob sestih...


Aja, tega pa nisem vedla, pa sem bila tam. Joj Belgija mi je ostala v spominu, ko sva prehodila en kup trgovin, da bi našla kislo smetano, ker sem želela jest makarone s tunouser posted image  No nazadnje sva obupala in potem nasleden dan celo našla supermarket, ki je imel kislo smetano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: najbolj zanimiv kraj za dopust
14.7.2008 17:22:35   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Annny

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz zaenkrat tudi ne več. Ko bodo otroci malo večji. Ker to so bili res bolj adrenalinski dopusti. Vsedla sva se na avion in niti približno vedela, v kateri hotel oz. kam bova šla. Zdaj ne upam več tega. Zdaj gremo 1. na dopust na Hrvaško v apartma. Bomo videli kako bo, glede na to, da tega nismo navajeni user posted image
 Tudi mene tole matrauser posted image  Spet bomo imeli dojenčka in spet bosta minili kaki 2 leti, preden se bomo lahko odpravili kam res daleč....ooooh..


Annny si bila ti z otrokom na Tajskem? Kako je bilo?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Macelj – Na hrbtu pošasti
photo
Učna pot je krožna, dolga 3,5 kilometra. Označena je s prikupno rumeno gobo in rumenimi puščicami. Na poti je 12 kontrol...
5 pomembne prednosti potovanja z družino
Družinska potovanja so odlična priložnost za krepitev družinskih odnosov, tako med zakonci, starši in otroki ter sorojen...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?