|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kakšne pralne stroje imate..
19.9.2008 8:19:48   
Anchikaa
Mi imamo oboje,sušilec in pralni stroj od Gorenja in ne menjam za nič.Sicer sušilec ima ono cev ven ampak ni panike.Poleti večinoma sušimo zunaj,ampak pozimi se pa itak nič ne suši zunaj,pa hop v sušilca in je v 1 uri suho.Pa tako lepo mehko.

A tiste ki sušite na radjatorjih,nimate nič trdih cot?

Sem zdaj pogledala po kuhinji in imamo vse od Gorenja,pomivalca,mikrovalovko,hladilnik,štedilnik skupaj s pečico in obe skrinji v špajzi.Zvestobauser posted image user posted image

Aja tak baj d mim,K1 tebe pa poznamuser posted image .Pozdravi Nikico

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kakšne pralne stroje imate..
19.9.2008 8:24:53   
Anchikaa
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Pralni stroj imam od gorenja. Star je slaba tri leta in mi je začel grozno ropotat ko izpira oz. ko vključi pumpo. Serviserja sem klicala cel mesec, pa se mi ni oglasil, tako da sem morala it osebno na njihov servis prijavit okvaro. Je obljubil, da pride do konca tedna pogledat - bomo videli. Je še v garanciji, tako da upam da ne bodo preveliki stroški.



Nam se je tipka malo znucala za vklop in smo klicali mislim da v Gorenjev servis.Je tut reko da pridejo v roku 3-4 dni pa jih ni bilo.Pol pa je tast klical da to tak ne gre da smo že teden dni brez stroja,pa malčico imamo doma,pa je bil naslednji dan tu.Če maš garancijo ti nič ne računajo,nam niso no.Kaj pa če je kak lager odpovedal?(mislim da se tak reče)

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kakšne pralne stroje imate..
20.9.2008 15:54:15   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

Imam gorenje, ful zadovoljna, pa posebej gorenje sušilca, tudi zelo zadovoljna. Vse naredim sproti, pa še likam ne, odkar mamo sušilca. Meni je pa gorenje zakonuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Pralni stroj imam od gorenja. Star je slaba tri leta in mi je začel grozno ropotat ko izpira oz. ko vključi pumpo. Serviserja sem klicala cel mesec, pa se mi ni oglasil, tako da sem morala it osebno na njihov servis prijavit okvaro. Je obljubil, da pride do konca tedna pogledat - bomo videli. Je še v garanciji, tako da upam da ne bodo preveliki stroški.


A filter si kej pogledala? meni je tako ropotal, enako, pa so ble ene gatke v filtru navite, zato pumpa ni mogla črpat vode ven...



Sem tudi sama najprej na filter pomislila in ga pregledala ter ščistila pa ni nič boljše, tako da nimam pojma kaj bi lahko bilo. user posted image  Ropota pa iz tedna v teden glasneje.



Ko je men nazadnje ropotal je šel lager in ga je lahko popravil samo serviser.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kakšne pralne stroje imate..
20.9.2008 20:53:00   
katra55
Imam oba, sušilni in pralni stroj znamke Brandt, ki se polni zgoraj. Sušilca uporabljam samo za belo perilo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kakšne pralne stroje imate..
20.9.2008 21:33:28   
K_a_t_i
Pralni stroj Gorenje (nimam pojma kaj), star kakih 6 let - do sedaj vse OK (TOK, TOK, TOK), perilo sušimo na špagi, likamo nikoli (oz. samo kako "zahtevno" majčko in mečkljive hlače). Nimamo niti trdo, niti zmečkano perilo. Preden ga obesimo na špago ga fajn strkamo pa mal nategnemo pol pa direkt zložmo in damo v omare.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kakšne pralne stroje imate..
23.9.2008 9:08:30   
zmajči25
Pralni stroj je Candy širine 40 cm (imamo mini kopalnico) opere normalno 6 kg perila, samo centrifuga pa ful ropota. Prej smo imeli Gorenje pa je bil tih in skoraj neslišen in sem se Candy-ja kar ustrašila, ko  je začel centrifugo vrtet. Sem klicala servis pa so mi rekli, da je to čisto normalen zvok Candy-jev user posted image  Sušilni stroj pa imam tistega s parnim glajenjem preila od Electroluxa Iron aid, ki najprej fajn posuši, potem pa še malo "popari" perilo in zgladi še zadnje gube. Likanje je v veliki večini odpadlo (razen kakšnih finih hlač, bluzic ipd.) če pa že likam, potem pa res samo en poteg z likalnikom in je vse lepo zlikano!user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kakšne pralne stroje imate..
23.9.2008 13:47:03   
haloze
Pralni pa sušilni sta Gorenje, pomivalni pa je Bosch.

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?