|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali se kdaj "družite" z osebami...
17.3.2009 18:41:10   
josephine27
Pejt na kavo in ji povej, da naj neha jamrat.


se podpišem pod touser posted image .če ti je kaj do nje ji povej da ti gre to na živce in mogoče se bo celo zavedla kaj počne.če je pa ne maraš pa reci da nimaš več časa zanjo in ne dviguj telefona če te bo še vedno klicala - bo že ugotovila za kaj gre.boljše to kot špilat hinavščino in se delat dobra. jaz osebno imam raje nergače kot hinavce.pri nergačih obrneš temo v kaj bolj pozitivnega in lahko še vedno z njimi uživaš na kavi. s hinavcem pit kavo - je pa bolj grenka user posted image

jaz osebno sem prekinila stike s prijateljico k ji je šlo vse super v življenju ker sem se naveličela poslušat o njenih super tipih, počitnicah pod palmami in novi oblekici.enostavno sem imela dovolj njenega hvaljenja.sva pač prekinili stike - dober dan pa si še vseeno rečemo.


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ali se kdaj "družite" z osebami...
19.3.2009 13:40:25   
Zanica
Jaz sem mogoče enkrat bila tista katere se je "Prijateljica" izogibala.. Nisem čisto prepričana v to, ampak mogoče je.

Ko sem prišla v Slovenijo je v Ljubljani bila še ena moja kolegica-starejša iz istega mesta, in smo občasno šle na kavo, ker je ona imela zelo veliko obveznosti...mogoče enkrat v 2 meseca... potem ji pošljem vabilo 1x, ne more, drugič ne more, tretič ne more.... ok, pol jo pa nisem več vabila... (prej je ona tudi mene vabila na kavo).... potem smo se z možem preselili v novo stanovanje, na kar se je ona sama oglasila da bo z fantom prišla v obisk, pa so res prišli, smo se zelo ugodno družili, in od takrat - 3 leta nazaj jo nisem videla, razen 1x smo se slišale ko me je klicala ob rojstvu hčerke...

Ker mi je bila draga oseba in mi je tudi pomagalo da se mal pogovorim z nekom iz Hrvaške, sem jo parkrat po tem še povabila v obisk, oz. poslala vsahkih par mesecev sms - kako si? kaj dogaja? No, ne vem.... Vem da je zelo zasedena, ampak jaz sigurno ne bom več prva oglašala....

Samo, jaz bi res raje da mi pač pove- posluš', ti si drugače super, ampak jaz ne najdem skupne teme za pogovorit se z tabo, ali kaj podobnega, kot to da se ne oglasi nazaj... Sam jaz nisem nikoli jamrala...

Žal mi je da je tako, ampak kaj čemo, mogoče je res da pač ne moreš biti v družbi z vsakim. Drugače pa imam prijateljica, hvala bogu, z katerimi sem v stalnem kontaktu.... Brez izogibanj.



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ali se kdaj "družite" z osebami...
19.3.2009 13:59:11   
pokica_
Če že naletim kdaj na koga, ki mi ni všeč in je pač situacija taka, da pač tisto kavico popiješ in greš svojo pot. Načeloma pa nimam nobene prijateljice, sosede,...ki mi njena družba nebi ustrezala. Zmeraj iščem sebi primerne in mi je njihova družba nadvse prijetna. user posted image  Raje imam manj prijateljic in te "kvalitetne"user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ali se kdaj "družite" z osebami...
27.3.2009 21:34:10   
anarabarbara
Jaz imam za to izraz "vampir" user posted image - oseba, ki je do tebe kao prijazna, ampak hkrati raztovori toliko negativnih stvari, da mi je slabo še dva tedna (ona pa zelo navdušena in stalno kliče, kdaj se bova spet dobili). Najbolj hecno je, da včasih 10x v enem pogovoru povem, da me to moti in da se nočem pogovarjati o tem, ampak ... brez učinka. Zdaj prakticiram to, da povem, kaj me moti (100x, jasno, nazorno in s primeri) in če noče upoštevati, se jaz nočem pogovarjati.

_____________________________

Ko bo posekano zadnje drevo, zastrupljena zadnja reka, ulovljena zadnja riba, takrat bo jasno, da se denarja ne da jesti.

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 54
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?