|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
priprava oblačil za otročka 6.5.2005 8:41:44
|
|
|
|
Mina1
|
Pliš sem prala na 30 ali 40 v stroju (brez mehčalca) in potem samo zložila. Vse se je super ohranilo tudi za drugega dojenčka. Rdeče - no ja, sej ni slabo, meni se ne zdi, da bi bilo z rdečo kaj narobe in tako. pa-pa Mina1;)
|
|
|
|
|
priprava oblačil za otročka 6.5.2005 9:34:48
|
|
|
|
pravljica
|
jaz vse perem z mehčalcem, potem sušim v sušilnem stroju in ni treba ničesar likat roza stvari sem tudi sama pospravila, kar je rdeče, bomo pa porabili tudi za fantka (tudi voziček je rdeč)...rdeča je itak moderna zdaj tudi pri moškem delu populacije in meni je všeč tako
|
|
|
|
|
priprava oblačil za otročka 6.5.2005 9:40:54
|
|
|
|
trnuljcica
|
glede plisa: so meni rekli naj vse okrog obrnem, pa lahko potem tudi likas, vsaj na zacetku ko pravijo da je :duda: koza bolj obcutljiva, potem pa samo zlagas, je hitreje :kuza: glede rdece barve: pred 3 tedni smo izvedeli, da bo fantek, vecino stvari, ki sem jih dobila od prijateljice, ki ima doma puncko, pa je seveda punckastih, nekaj je tudi nevtralnih, ker ni nic vprasala, ampak vseeno. in med temi stvarmi je tudi rdeca trenirkica, rdece zabice in rdeci copatki. vse je tako lepo, kot novo, ker je mala prehitro prerasla, da bi mi bilo zeeeeeeeeloooooooooo hudo, da ga v to ne bi oblekla. sicer pa zdaj tudi za moske propagirajo cim bolj razlicne barve oblek, med njimi so tudi vsi odtenki roza (srajce, kravate...) tako, da rdeca :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :nosecka: 36t2/7
|
|
|
|
|
priprava oblačil za otročka 6.5.2005 9:50:56
|
|
|
|
k1
|
jaz jih perem v stroju, brez mehčalca in potem posušim v stroju, da so fajn mehke in se ne zmečkajo, tako da jih tudi jaz samo zlagam. mi imamo sicer punčko, ampak mislim da z rdečo ni nič narobe, če imata oblečeno. pač kombiniraj še z drugimi barvami, pa bo!:sloncek:
|
|
|
|
|
priprava oblačil za otročka 6.5.2005 9:57:14
|
|
|
|
Annny
|
Enako, kot k1. Rdeča je super barva tudi za fantka:miska:
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiKoliko se lahko zredim med nosečnostjo?Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zadnje s foruma
Odločitev za nakup novega vozičkaendrinaKako bi se odločila za nakup novega vozička?izključno sama, glede na to kaj bi mi bilo všeč (
11%)

nikakor ne brez partnerja (
48%)

partnerja bi sicer vprašala za mnenje, končna odločitev pa bi bila moja (
34%)

za mnenje bi vprašala kolegice (
5%)

za mnenje bi vprašala starše (
1%)
Število vseh glasov: 320Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!