|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 19:14:56   
mety*
Pri prvem sva skoraj magistrirala iz vozičkov user posted image  no predvsem jaz, mož je sodeloval le toliko, da je za vsakega rekel, da je predrag user posted image  Na koncu sva potem kupila ena jajc.... in to ne kar neko X firmo, ampak kar priznano, na katerem pa se nam je v parih mesecih zlomilo cel kup reči. Sicer so nam ga uspešno popravili, tako da smo pregurali toliko, da je mali shodil, zdaj pa se praši na podstrešju.

Za drugega bi seveda rada kupila novega, mož pa spet za vsakega pravi, da je predrag user posted image  sem pa odločena, da za drugega ne bom skoparila in bom kupila voziček tipi top, ki sem ga mislila že pri prvem, pa ga nisem in še vedno mi je žal.

Me pa zanima ali ste ve imele za vse otroke isti voziček, če ste ga menjale, zakaj ste ga? Kaj pa ste naredile s prejšnjim , ste ga prodale, se praši kje na podstrešju... In ko gledam koliko vozičkov se prodaja po prvem otroku, ne vem ali bodo za drugega kupovali novega ali sploh ne bodo imeli več otrok user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 19:24:53   
bskrle
Naš Lemi voziček je bil v uporabi skoraj 5 let. Le obledel je.
Sedaj smo kupili PP, vendar rabljenega, ker tu nimamo garaže za tako velik voziček. 

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu mety*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 20:04:52   
end1
četrti otrok se vozi v treh devet let starih vozičkih, res niso IN so pa dobri in raje denar porabim za kaj bolj pomembnega kot pa za nov voziček.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 20:09:47   
tinaaja
1 otrok - 3 vozicki (dolga zgodba) .. druga pupa je dobila nov, torej 4. vozicek.. dva od prvih treh smo prodali, marelo obdrzali.




_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 20:31:59   
Pikica76
2. otrok isti voziček, me sploh ni mikalo, da bi novega kupila, ker je ta odličen za makadamske terene, ki jih mi vsakodnevno prehodimo imamo pa quinny 4xl. Malo se vprašaj, zakaj bi rabila novega. Ker če tastari res ni uporaben, potem sem za da se kupi novega, vendar se mi zdijo sedaj, ko so evri novi vozički zelo dragi.

Ti pa povem iz prve roke, da se da dobiti zelo ohranjene vozičke na bolhi, jaz sem kupila košaro za novorojenčka rabljeno, ki je bila kot nova. Uf zdej sem se pa spomnila, da jo moram naprej prodat, za isto ceno user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 20:37:42   
mlavla
tud jst ti priporočam,da mal oglase pogledaš..se da dobiti marskiakaj zelo lepega in uporabnega...

tud mi bomo zdej za drugega nabavili rabljeno košaro...
voziček bo pa ostal kar od prve...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 20:56:36   
LEJLA
Mi smo 2004 kupili PP venezio in sta jo prvi in drugi uporabljala cca 18mesecev. Sedej ima isti vozicek ze nas 3ji.
Je sicer ze malo iz mode in obledela ampak je se vedno 1A.
Ko smo izvedeli za tretjo nosecnost smo kupili se enega (ker sta precej en za drugim in sem se malo bala, da bi bil se tudi tadrugi rad v vozku) tri kolesnika, da je uporaben za makedam, ki ga imam sedaj malo vec okoli glede na to, da smo se preselili.
Pa mi je kar zal saj ga skoraj nic nismo rabili. Se pa tolazim, da smo kupili rabljenega.
lp

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 21:23:56   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: mety*
Me pa zanima ali ste ve imele za vse otroke isti voziček, če ste ga menjale, zakaj ste ga?

Nisem menjala - prvega (Chicco 6WD) sem l. 2004 kupila z namenom, da bo tudi za drugega in je tako tudi bilo, pa ker je še vedno brezhiben in mi je všeč, bo tudi še za tretjega. Je pa res, da nismo imeli samo tega vozička. Poleg njega še eno malo bolj nobel BBY marelo, ker je Chicco zasedel ves prtljažnik in Hauckov tandem (imamo dve leti razlike med prvima dvema in je v prvih mesecih po drugem porodu prišel več kot prav), kasneje smo pa nabavili še eno najbolj navadno marelo, ki ima samo sedišče in kolesa. No, vsi štirje vozički so bili polno uporabljani in trem ne fali čisto nič, BBY marela pa ima malo spigana kolesa (moja krivda).

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 20.4.2009 21:24:25 >

(odgovor članu mety*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 21:30:09   
skuštrana
Mi smo za ta drugega kupili novega, ker smo za prvorojenko imeli sposojenega enega ogromnega, štorastega 4 kolesnika, ki se še zložit ni daluser posted image
Kupili smo Mutsyja, pa bo sedaj še za tretjega otroka, edino košaro sva dokupila.
Imamo pa še Zappa, še od prvorojenke in bo še  za tretjega. Torej - 3 otroci, trije vozičkiuser posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 21:47:05   
Onasiss
Pri ta prvem smo imeli od CAMa, je bil sposojen pa smo ga morali vrniti in ker je še vedno v sposoji smo zdaj ta drugič kupili drugega, rabljenega  prav tako od CAMa in smo zelo zadovoljni. Resda je velik samo zaenkrat itak nikamor ne hodimo z avtom, tako da nimamo problemov s prtljažnikom.

_____________________________

So what....

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 21:49:29   
Najaa
Mi imamo kar istega za drugo hčerko. Je še čisto dober.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 21:57:36   
A-N-J-A
Uuuuuuuu to je pa tema zameuser posted image .1. otrok -Chicco 6 wd....katastrofa, pri starosti 2 mes. kupila Loolo od Bebe Comfortta....ok, vendar še vedno nisem bila čisto zadovoljna, zato  pri starosti 3 mes.kupim še Quinny comfort 3 xl......full zadovoljna.Pri drugem otroku sem kupila še Quinnyja Zappa in ga uporabljala samo z lupinico potem prodala.....srednje zadovoljna, no in ker spet nismo imali marele sem kupila še Mc larna......srednja žalost.Zdaj bi pa še Buggsterja, pa se noben otrok noče več vozituser posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
20.4.2009 22:47:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu A-N-J-A)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 22:48:41   
princeska29
pri prvem sem imela kar tri vozičke in noben ni veljal za enega pametnegauser posted image pri ta drugi princeski pa mi je dragi nabavil JANE SLALOM PRO z jajčko in trdo košaro!!!smo zelo zadovoljni in res se v teh vozičkih vozijo kot kralji in kraljičneuser posted image user posted image user posted image sedaj pa imam košaro in jajčko lepo pospravljeno za tretjegauser posted image

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nov voziček za drugega otroka
20.4.2009 23:57:34   
Anonimen
Mi bomo imeli za drugega voziček od prvega. V košari se prvi ni nič vozil, je imel raje Sleepy wrap, zato je še čisto neobrabljena. Sedaj, ko samostojno sedi se sicer rad vozi in ga uporabljamo vsak dan po različnih terenih ter zaenkrat ni še nič razpadel.user posted image Kupili pa smo Chiccota. Bomo videli, upam, da drugega otročka še zdrži, za tretjega pa sporočimuser posted image

(odgovor članu princeska29)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nov voziček za drugega otroka
21.4.2009 0:16:18   
rija
če bi jaz po kaknem čudežu zdaj zanosila, bi seveda vzela nov vozek, ker sem prvega prodala.

bi bil pa isti kot prvi, samo barvo bi malo menjalauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nov voziček za drugega otroka
21.4.2009 7:57:01   
mety*
No, saj v mislih imam, da bi kupila rabljenega, nikakor ne novega. Sem se namreč zapičila v jane slalom pro, ti pa so novi ulala dragi. Tako, da bo definitivno rabljen. Pa glede na to, da nameravamo imeti tri sem v to še bolj odločena, da se ne bom več jaj.... s tem našim vozičkom. Me pa malo skrbi kako bom hodila na dolge sprehode, kot po prvem porodu, saj mi najstarejši najbrž ne bo hotel toliko hoditi user posted image  Tandem pa tudi ne pride v poštev, ker se noče več voziti v vozičku.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nov voziček za drugega otroka
21.4.2009 8:19:32   
anika87
Jaz sem že sama odprla temo za "moj" voziček in dobila kar dosti pohval, tako da sem še vedno prepričana, da boma kupila PP modular sistem On track.
Upam, da bova imela še vsaj enega otroka po tem in upam tudi, da bo voziček dober do drugega. Tako da zaenkrat računam ta voziček za 2 otroka, kako pa bo potem bomo pa videli.

Mety za starejšega otroka lahko montiraš tole:
http://soncek.si/si/lascal-buggy-board-3g-red-i8520.shtml
ali:
http://soncek.si/si/buggypod-dodatni-sedez-za-starejsega-otroka-i15120.shtml
Mogoče bo pa to prišlo prav, ko ne bo mogel več hoditi poleg.


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu mety*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nov voziček za drugega otroka
21.4.2009 9:26:02   
Katrin
Nisem kupovala novega vozička user posted image  

Je stari (oz.prvi ) voziček še čisto OK user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nov voziček za drugega otroka
21.4.2009 9:49:09   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: mety*


Me pa zanima ali ste ve imele za vse otroke isti voziček, če ste ga menjale, zakaj ste ga? Kaj pa ste naredile s prejšnjim , ste ga prodale, se praši kje na podstrešju... In ko gledam koliko vozičkov se prodaja po prvem otroku, ne vem ali bodo za drugega kupovali novega ali sploh ne bodo imeli več otrok user posted image  


Pri prvem sem imela PP Venezio, ki je brez problema zdržal 2 leti in je ponovno v uporabi.

Zdaj imam dodatno še nov voziček - terenskega s štirimi velikimi kolesi.


V uporabi sta oba, prvi za v avto in potepanja, drugi pa samo za domač teren, ker je prevelik in pretežek za dajanje v avto.
Oba vozička se mi zdita optimalna za svoj namen user posted image

Kaj bomo z njima potem, pa še ne vem user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu mety*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nov voziček za drugega otroka
21.4.2009 10:09:44   
emaa
Bomo menjali, ker sem imela prvič dvojčke, v drugo bo eden, tako da prejšnja vozička ne prideta v poštev, eden je že prodan, marelo bom pa tudi, je en uporabljamo več. 

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nov voziček za drugega otroka
21.4.2009 13:04:32   
Bojana82
Midva bova za drugega otročka kupila nov voziček, ker jaz tako hočemuser posted image ....( saj se hecam no, drugega bova kupila zato, ker prvi ni primeren za naše cestne pogoje )

Midva sva skoraj vso opremo za dojenčka podarila, nekaj sicer še imava ampak tudi to bo šlo naprej v daruser posted image ....bova pa obdržala stajico in posteljico....

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nov voziček za drugega otroka
28.4.2009 20:39:08   
glen
Da,in to zato ker sem čisto nora na vozičke.
za 1.user posted image
-najprej pp P3,ker mi je šlo na živce da z malimi kolesi težko pridem po makedamu, smo ga prodali in kupili
-quinny freestyle 3 xl s katerim smo bili zelo zadovoljni,ko ga nismo več potrebovali smo ga prodali
-še prej nabavli zapp-a,kateri je zdaj v uporabi še pri ta drugem
+ena poceni marela za k noni

za 2.user posted image
-imamo zappa od 1.user posted image
-tista poceni marela je tudi še pri noni
-od znanke sem kupila za 100 eu quinny formulo,katrea je bila nova svinjsko draga cca180.000sit
-pol sem od prijatelce dobila quinny buzz (košaro,voz,jajček)
in poskrbela sem da se mi je uresničila velika želja,kupili smo stokke nad katerim sem zelo navdušena

no,komot mi rečete da sem nora nezamerimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mety*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nov voziček za drugega otroka
28.4.2009 21:11:15   
frutka_
Pri prvem sem imela drug voziček kot ga imam zdaj. Imam pa "starega" pri svoji mami za rezervo, ker veliko časa preživimo tam. Menjava je bila predvsem praktične narave (buggy board ni pasal gor). Pri prvem sem potem za avto in morje kupila PP Plikota, ki pa sem ga prodala ko so prišli ven Zappi.user posted image
Zdaj, v drugo, sem kupila Buzza, za avto pa imam Maclaren marelo.
Od vsega s čimer sem delala kilometre me Maclaren navdušuje najbolj. Simpl je d best!user posted image

(odgovor članu mety*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nov voziček za drugega otroka
28.4.2009 21:20:01   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: frutka RR

Zdaj, v drugo, sem kupila Buzza, za avto pa imam Maclaren marelo.
Od vsega s čimer sem delala kilometre me Maclaren navdušuje najbolj. Simpl je d best!user posted image



Pod to se lahko podpišem.
Za drugega smo kupili Buzza, ker smo za prvega imela vse izposojeno. 14 dni nazaj sem Buzza prodala in kupila Maclaren,ki je zakon.

Ti pa svetujem da pogledaš med oglase. Za zelo nizko ceno lahkodobiš skorajnov voziček. Ker je ponudbe zelo veliko, vsi pa hočemo nove user posted image user posted image user posted image .Jaz sem mojega buzza , ki je bil star manj kot 1 leto prodala tako zelo poceni, da me je sram povedati user posted image . ampak se mi je to zdelo bolj pametno, kot da stoji v kleti. Pa če tudi bomo imeli kdaj še kakšnega otroka, to ne bo tako kmalu.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 28.4.2009 21:23:45 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?