|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dabroston ali ekvivalent temu
6.5.2009 9:55:48   
Zala01
Punce imam eno prošnjo, sem na začetku nosečnosti in ker sem v prvi nosečnosti mojega fantka v 7. tednu skoraj splavila (takrat me je samo Dabroston rešil), me zanima, če ima katera odvečni dabroston doma ali zdravilo, ki je temu podobno, pa se ga menda dobi samo v italiji ali avstriji. Za plačilo ni problem. Res se bojim istih težav kot v prvi nosečnosti. Hvala lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dabroston ali ekvivalent temu
6.5.2009 10:13:38   
Anonimen
Zala, ekvivalent Dabrostonu je Utrogestan ali Prometrium. Tega tudi predpisujejo v IVF postopkih .

Utrogestan dobiš v Lekarni Tabor v MB na bel recept, lahko se dogovoriš, da ti ga pošljejo tudi po pošti.

Za 3. škatlice (90 tablet) sem plačala 24 €.

(odgovor članu Zala01)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dabroston ali ekvivalent temu
6.5.2009 11:55:08   
Hana76
Zala01, ti močno odsvetujem jemanje tablet po lastni presoji - raje se posvetuj z ginekologinjo!

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dabroston ali ekvivalent temu
6.5.2009 13:03:52   
Zala01
Hana76 ja imaš prav, ampak sem v fohu, tako da ni problema glede tega. Sem pa komaj danes naredila test in zagledala user posted image , sem pa pred 5 leti res skoraj splavila, tako da že delam panikouser posted image .

Anonimna hvala za odgovor, se bom obrnila v omenjeno lekarno.

lpuser posted image

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dabroston ali ekvivalent temu
7.5.2009 8:39:20   
anci banci
prometrium pa dobiš v Italiji in je škatlica cca 5 Eur

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dabroston ali ekvivalent temu
8.5.2009 6:56:29   
Zala01
Hvala anci banciuser posted image

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?