|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi čeveljčki...
11.7.2005 23:29:00   
skuštrana
Počasi bomo kupovali prve čeveljčke:bravo:, ki naj bi bili čimbolj mehki in oh in sploh..saj veste kako je to:):), pa me zanima če ve katera spletno stran, kjer se lahko naročijo tisti mehki ameriški čevlji, ki se jim trenutno ne morem spomnit imena:zmeden:..Nekaj na P:zmeden: se mi zdi. Sem že vse imela shranjeno pa je nekam pobegnilo:(:(:((:((
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi čeveljčki...
11.7.2005 23:44:57   
polona2
Preschoolians:zmeden:, najbrž8)...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi čeveljčki...
12.7.2005 1:23:51   
Annny
Meni so najbolj srčkani Robeez:

http://www.robeez.com/EN-UK/default.htm?PriceCat=4&Lang=EN-UK


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi čeveljčki...
12.7.2005 1:27:24   
miška piška
http://preschoolians.com/

Sicer pa, mi smo za prve čeveljčke imeli ciciban:)-

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi čeveljčki...
13.7.2005 13:24:25   
skuštrana
Hvala vsem...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi čeveljčki...
13.7.2005 15:16:05   
kimi
Za prve korake so najboljši ortopedski mi smo imeli ciciban kupili pa smo mu jih pri 1 letu. Prej pa smo nosili te ki se kupijo v marcatorju po 3500sit

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi čeveljčki...
13.7.2005 15:35:24   
Manuella
Mi smo ravno prejsnji teden dobili Preschoolians supergice...krasne in oh in sploh, samo nasemu :duda: jih ne moremo obuti.So bile pa kar drage, 9.000 supergice + 4.000 postnina.... me je malo minilo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Prvi čeveljčki...
13.7.2005 23:15:27   
Anja167
Manuella, kako pa to? Pa sem mislila, da ima naš najširšo nogo na svetu. :)- No, mi jih spravimo gor. A številko imate pa tapravo? Da ni mogoče premajhna? Ker mi smo tudi pri eni številki, ki je bila že komaj komaj, težko zapeli čeveljčke (tiste so bile k sreči z velcro). Sicer pa nas pridejo čeveljčki vse skupaj 9600 SIT (št. 19) - naročeni iz Avstrije. Tako da: :zmeden2: Veš pa, da jih lahko zamenjaš, ne? Pri taki ceni bi jaz vsekakor poskusila zamenjati za drug model ali pa za večje. Mogoče lahko poskusiš poletno varianto (Beach) - res so malo širše kot supergice, ker imajo elastiko, ali pa piši Ursuli iz trgovine Liebes Kind, če ti predlaga rešitev. Je ful prijazna in bo gotovo kaj pogruntala.
http://62.75.177.102/shop2/index.php?user=familyvienna&2=1&hkat=162&vskats=1

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Prvi čeveljčki...
13.7.2005 23:17:00   
Anja167
+ A ste zamenjali vložke za Wide? Pa ste poskusili tudi sploh brez vložkov?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Prvi čeveljčki...
17.7.2005 23:25:08   
skuštrana
Anja167, sploh nisem imela pojma, da jih lahko tudi v Avstriji naročiš...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Prvi čeveljčki...
18.7.2005 22:18:02   
Anja167
Na strani

http://62.75.177.102/shop2/index.php?user=familyvienna

kjer je e-shop trgovine Liebes Kind, ki je distributer za Evropo, glej na levi čevlje za ven (draussen).

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Prvi čeveljčki...
18.7.2005 22:20:38   
Anja167
Manuella, a ste rešili zadevo? Še nekaj. Če imate supergice z "adjust lace", prereži vezalke in daj notri nove.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?