|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menjave
10.8.2010 17:51:16   
študentka Mici
Mene pa zanima komu nisem poslala nič v zameno, če sem se dogovorila za menjavo? NAj se opogumi in napiše tukaj, da se mu javno opravičim, ne da me obirate po zasebnih sporočilih.
Ema 111 ti dobiš, ker sem bila danes v nabavi, tako kot sem ti tudi napisala.

Sem še komu kaj dolžna?

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: menjave
10.8.2010 18:31:44   
Beckie
Z mano si dosedaj še vedno pošteno menjala user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: menjave
10.8.2010 18:42:25   
študentka Mici
Hvala Beckie.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Beckie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: menjave
10.8.2010 19:07:37   
ema111
ja, meni si se danes po enih 12 dnevih javila, da mi pošlješ zmenjeno menjavo tako, da ni problema user posted image

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: menjave
10.8.2010 21:30:53   
študentka Mici
JAvila sem ti že prej, da dobiš kar sva se dogovorili. Vmes si me pa vprašala, da naj ne pozabim na menjavo in ti nisem odpisala, ker sem bila na dopustu... in potem je že panika, da ni od mene nobenega sluha ne duha... ljudje, čas dopustov je sedaj... je pa malo dragi špas mobilni internet, posebaj na sosednji Hrvaški.

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: menjave
11.8.2010 8:58:40   
Blueeyes
nisi edina.. tud mene so že tko napadl... kr tko za BZ, kao da sem se neki z njimi dogovorila a se sploh nisem... ker si vedno vse pribeležim komu morm kej poslat.. tko da se mi slučajno kej ne podvoji

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: menjave
11.8.2010 12:45:00   
študentka Mici
Ej sploh se ne sekiram več, menjala bom še naprej s tistimi, kot sem do sedaj... S katerimi imam dobre izkušnje in mi je res v veselje delati z njimi! KEr to je moj hobi in bom še naprej v svojem hobiju uživala!

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: menjave
11.8.2010 15:50:08   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

JAvila sem ti že prej, da dobiš kar sva se dogovorili. Vmes si me pa vprašala, da naj ne pozabim na menjavo in ti nisem odpisala, ker sem bila na dopustu... in potem je že panika, da ni od mene nobenega sluha ne duha... ljudje, čas dopustov je sedaj... je pa malo dragi špas mobilni internet, posebaj na sosednji Hrvaški.


ja, zadnji odgovor od tebe je bil 27.7.,napisan tvoj naslov, pa če si prav razumela menjavo, potem sem jaz takoj poslala in te spomnila, da ne pozabi na menjavo in do 9.8.nobenega odgovora od tebe (sem ti spet posala ZS).
kot sem ti že zapisala na ZS, da nisi rabila takooj poslati, ampak vsaj odgovoriti, da si dobila in, da ko zbereš pošlješ :)
lep dan !

(odgovor članu študentka Mici)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: menjave
11.8.2010 16:14:42   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: ema111

IZVIRNO SPOROČILO: študentka Mici

JAvila sem ti že prej, da dobiš kar sva se dogovorili. Vmes si me pa vprašala, da naj ne pozabim na menjavo in ti nisem odpisala, ker sem bila na dopustu... in potem je že panika, da ni od mene nobenega sluha ne duha... ljudje, čas dopustov je sedaj... je pa malo dragi špas mobilni internet, posebaj na sosednji Hrvaški.


ja, zadnji odgovor od tebe je bil 27.7.,napisan tvoj naslov, pa če si prav razumela menjavo, potem sem jaz takoj poslala in te spomnila, da ne pozabi na menjavo in do 9.8.nobenega odgovora od tebe (sem ti spet posala ZS).
kot sem ti že zapisala na ZS, da nisi rabila takooj poslati, ampak vsaj odgovoriti, da si dobila in, da ko zbereš pošlješ :)
lep dan !



in ja, ko si mi takrat zadnje sporočilo napisala z naslovom, nisi zapisala, da boste šli na dopust :) torej, je bila moja zaskrbljenost upravičena :)
pa brez zamere :)

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: menjave
11.8.2010 18:35:53   
študentka Mici
Dopust planiram od danes do jutri. Ko vidim priložnost, da lahko grem, vzamem nahrbtnik v roke, ga vržem v prtljažnik in grem!

_____________________________

Vse tiste, s katerimi smo v vezi preko zbirateljstva naprošam, da se v/na kuverto podpišete z vzdevkom iz RR, da se vam lahko za pošto tudi zahvalim. Hvala.

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?