|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 15:06:27   
LuLu
oj.
Mene nekaj zanima. To, da nisi dolžan pričati proti partnerju/možu vem.
Kaj pa, če je nekdo povabljen na pričanje proti bivšemu partnerju, o zadevi, ki se je zgodila, ko sta še bila partnerja. A potem tudi velja to ali pa moraš pričat, glede na to, da danes - na dan pričanja, ni več partner?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 15:20:48   
kimica86
Če si povabljena kot priča, moraš obvezno pričat, ne glede na to o kom se gre.. Če ne dobiš globo (kazen), ki znaša okrog 250 eur pa še pridejo te iskat osebno domov, če ne prideš na sojenje..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 15:24:27   
LuLu
Hvala. To vem.
Zanima me natančno takšna situacija, ko je pričanje proti bivšemu.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 15:27:39   
kimica86
Prit moraš vseeno in povedat kar veš.. Če ne veš nič, pač poveš, da ne veš ničasar in to je to..
Važno je, da prideš, kaj boš pa ti rekla je tvoja stvar.. Poznam par tašnih primerov, zato ti pravim, da pojdi..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 15:35:57   
LuLu
Ja, saj bo šla. Kolegica :-)
Jaz sem enkrat imela tak primer s svojim partnerjem in nisem rabla nič povedat, ker sem bila partnerica. Toliko vem. Ne vem pa v njenem primeru, ko je vabljena zdaj, ko ni več partnerica s tistim tipom, kaznivo dejanje ali prekršek (ne vem kaj) pa je tip naredil, ko sta še bila skupaj.
No, ali je dolžna povedat kaj ali ne, ... to je zdaj vprašanje.

Drugače je priča dolžna govoriti resnico, drugače je kaznivo... razen v nekaterih primerih - je lahko tudi tiho. No, ali je to tak primer?

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 15:43:24   
kimica86
Glej.. Če pač noče nič povedat, lahko reče, da se ne spomne!! Tukaj pa ti nihče nič ne more..

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 16:13:39   
LuLu
To tudi vem.
Skleroza včasih prav pride.user posted image

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pričanje proti bivšemu
13.1.2012 20:35:13   
LuLu
Toliko žensk na RR, pa nobena ni bila na sodišču zaradi bišega? Težko verjamem. Dajte mi na to odgovoriti, noooo user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pričanje proti bivšemu
14.1.2012 15:10:33   
puha
Če nisi več žena ali partnerka, nisi oproščena dolžnosti pričanja in moraš pričati po resnici, tudi če gre za dejanje še iz časa vajine zveze. Ni ti pa treba odgovoriti na posamezno vprašanje, če je verjetno, da bi s tem sebe ali svojega bližnjega spravila v hudo sramoto, znatno premoženjsko škodo ali kazenski pregon. Je pa za krivo izpovedbo v kazenskem postopku predpisana kazen do 5 let zapora.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pričanje proti bivšemu
14.1.2012 15:39:44   
LuLu
Torej, zdaj se bo moralo pričati kot priča proti obtožencu, brez kakšnih posebnosti? Nima veze kaj sta bila... zdaj nista več?
Ja, se mi je zdelo, samo nisem bila ziher...
Je upala, da bo lahko bila tiho in se še vedno izgovarjala na to, da sta takrat bila par...
Ok, hvala lepa, lp

(odgovor članu puha)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?