|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorski dojenčki
7.9.2012 23:33:15   
sirenetta

IZVIRNO SPOROČILO: Nila20

Ciao,

v glavnem so ga v ZD (Kp) cepli. Bi pa rada vse mamice, ki boste otroke v kratkem cepile obvestila, da trenutnega cepiva je vedno manj na zalogi in da so v naši predragi države naročili cenejše cepivo, ki ima tudi več stranskih učinkov, ko to ki ga trenutno še uporabljajo. To mi je danes povedala pediatrinja. Tako da za vnaprej (vsaj tako je ona rekla), naj bi se pediatri potrudli, da bi zdajšnje cepivo bilo še vedno na voljo z nekim majhnim doplačilom.

Glede rotavirusov - ga vseeno nisem cepla, ceprav je rekla, da naj bi bilo zdej na trgu spet eno novo cepivo, ki naj bi bilo zelo dobro. Ma ko sem ji rekla, da itak tamalega nimam namena dat v vrtec do dopolnjenega 2. leta je rekla tudi sama da nima smisla.


Lep dan še naprej user posted image


Ma jaz sem mojo pupo dala cepit prejšnji teden in sem vprašala to glede cepiva, pa mi je P rekla, da imajo zdaj spet tisto cepivo, ki so ga dolga leta uporabljali in ni bilo nobenih takih stranskih učinkov in da ni bilo nobene take razlike v primerjavi s tistim, ki so ga uporabljali zdaj zadnjih nekaj let, nekje od leta 2008 dalje.

Da prvič čuje to, da bi ga lahko nabavili za doplačilo.

Sestra je še dodala, da tega nazadnje uporabljanega cepiva je res zmanjkalo in ga nekaj časa ni bilo možno naročit, zato za ne mešat malo eno malo drugo cepivo, so se odločili, da bodo nabavili ta staro cepivo in ostali pri tem cepivu.

Mah itak farmacija je meni taka mutna voda, samo za zaslužek se jim gre in jim niti malo ne zaupam ne glede cepiva samega ne glede ničesar v zvezi s tem, tako da ne verjamem ne da je ta staro cepivo boljše, ne da je tisto novejše boljše.

Katera pa je vaša pediatrinja?

(odgovor članu Nila20)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Primorski dojenčki
8.9.2012 6:08:01   
škrpijonka
ZD Koper - Vanda Hempt

Uvajnaje uspešno prestali.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu sirenetta)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Primorski dojenčki
26.9.2012 9:14:47   
škrpijonka
Punce kje se skrivate?

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Primorski dojenčki
12.12.2012 22:29:16   
ursa_p
Pozdravljene!

To nedeljo bo ponovno studijsko fotografiranje otrok v Kopru user posted image
Več informacij dobite v dogodku:
https://www.facebook.com/events/457142537676696/

Vse in še več, pa na spletni strani:
www.fotostudio.si

ali facebook strani:
www.facebook.com/fotostudio.si

Vabljeni! user posted image

Lep pozdrav, Ursa

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 129
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?