|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Obupana :(
17.8.2012 12:54:45   
Najaa
Paštetka user posted image . Do teh spoznanj sem tudi sama prišla. Strinjam se z vsem do zadnje besede.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Obupana :(
17.8.2012 12:57:10   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

veš zakaj ni shujšala ob taki obremeitvi? ker se telo navadi na določen en in isti napor. Zato je potrebno vadbo vedno vsake toliko povečati. Ali z obremenitvami ali z daljšim intervalom vadbe.
Enaka vadba + enak vnos kalorij =enaka teža. Težji napor od sedanjega + enaka prehrana = hujšanje. Enaka vadba -manj kalorij = hujšanje.
Matematika.


Ja, ja, saj to je to! zato ne nasedam na bučke, v smislu, da je vadba že pospravljanje, sesanje in ukvarjanje z otroci. gibanje, vadba in konec koncev hujšanje je mnogo več, kot drgnjenje s sesalcem.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Obupana :(
17.8.2012 12:57:38   
*miska.mcc*
ok.....jaz isto jem 1x na dan. pa se to proti veceru.

a zadostuje, da zjutraj naprimer pojem 1 banano, pol okol 12ih 1 jogurt, ob treh 2 paradajza, okol 5ih kosilo/vecerjo, in pol ob 7ih se eno malenkost?

ker jst reeees nisem lacna. in bi se morala prav silit.  pa tudi niso redki dnevi, ko nič ne jem.user posted image

kile pa nikamor user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:00:26   
mateyka
fora je v tem da se ti srčni utrip mor a dvignit in telo segret. če se ne, je vadba preizi. zato pravim da naj ma 1-2 na teden kardio - karkoli ji pač dvigne utrip in jo zašvica. če mora pol ure laufat zato al pa če mora delat bodyrock vaje. nima veze točno kaj dokler bo to dosegla.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:04:18   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

fora je v tem da se ti srčni utrip mor a dvignit in telo segret. če se ne, je vadba preizi. zato pravim da naj ma 1-2 na teden kardio - karkoli ji pač dvigne utrip in jo zašvica. če mora pol ure laufat zato al pa če mora delat bodyrock vaje. nima veze točno kaj dokler bo to dosegla.


Kasneje sem videla tudi njene mere, jih je potem zapisala in bi rekla, da punca sploh nima problemov z odvečno težo, vsaj tisto, kar rečemo da je prekomerna teža. Par kil gor ali dol, zame ni problem, ki bi ga moral izpostavljat v smislu neke hude debelosti, češ jaz sem pa še vedno bajsa!

Sicer se pa strinjam s tabo, brez švica, ni lepga telesa user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:09:40   
Paštetka
miška ...
evo moj jedilnik: zjutraj actimel, ob 11.00 malica (glavna jed + solata), ob cca 16.00 kosilo (juha, glavna jed, solata). Zvečer pojem sadje, ki ne vsebuje veliko cukra. Ok, zdaj poleti, je pri nas obvezna vsak večer lubenica. Grešim, ampak meni to ni problem). Vmes prileti še kakšen keks,...

Je pa res, da si vedno hrano zložim na krožnik (ne tako, da leti čez) in si potem ne dodajam zraven. Pojem pač toliko kolikor mislim, da rabim.
Spat hodim zgodaj (pred 22. uro) zato ponavadi po sedmi uri ne jem več nič. Telo ponoči ne rabi dodatne energije.
Dostikrat sem, ko me je popadla lakota se ubranila pred njo tako, da sem si šla oprat zobe. Sem prelena, da bi si šla še 1x prat, pa tudi hrana po kaladontu ne tekne takouser posted image

belega kruha ne poznamo, mlečne izdelke izbiramo z manj mm, meso jemo pusto, ne cvremo ampak pečemo na žaru ali v pečici, uporabljam arganovo, kokosovo, laneno olje. kuhamo večinoma doma, zaradi sinovih alergij se ne poslužujemo na pol ali vnaprej pripravljenih gotovih jedi.

tippi...kaj pa seks? Bi štela pod aerobno vadbo? user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:11:32   
Tippi

, laneno olje. kuhamo večinoma doma, zaradi sinovih alergij se ne poslužujemo na pol ali vnaprej pripravljenih gotovih jedi.

tippi...kaj pa seks? Bi štela pod aerobno vadbo? user posted image


Odvisno kako intenziven je, in še bolj odvisno od tega, kako dolgo traja user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:11:56   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

...kaj pa seks? Bi štela pod aerobno vadbo? user posted image




ampak saj šteje?


ane ane??????


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:13:32   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

fora je v tem da se ti srčni utrip mor a dvignit in telo segret. če se ne, je vadba preizi. zato pravim da naj ma 1-2 na teden kardio - karkoli ji pač dvigne utrip in jo zašvica. če mora pol ure laufat zato al pa če mora delat bodyrock vaje. nima veze točno kaj dokler bo to dosegla.


jap in šele cca. pol ure po tem ko začneš redno švicati, se začnejo topiti maščobne blazinice. za primerjavo. jogurt ima caa 50 kcal, za to rabiš nekje 20 min vadbe na kolesu (seveda je odvisno od obremenitve in bla, bla bla...) ampak toliko za v intermezzo in razmislek.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:14:37   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


, laneno olje. kuhamo večinoma doma, zaradi sinovih alergij se ne poslužujemo na pol ali vnaprej pripravljenih gotovih jedi.

tippi...kaj pa seks? Bi štela pod aerobno vadbo? user posted image


Odvisno kako intenziven je, in še bolj odvisno od tega, kako dolgo traja user posted image



user posted image user posted image user posted image

kakšen kviki odpade. tudi ležanje na hrbtu in vmes razmišljanje kaj boš naredila za večerjo, ne pride v poštev. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 17.8.2012 13:15:29 >

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:17:09   
Paštetka
saj, če razmišliš dobro 1,5 uro seksa ali 30 minut kolesarjenja za en ušivi jogurt, prva varianta ni slaba. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Obupana :(
17.8.2012 13:18:05   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

saj, če razmišliš dobro 1,5 uro seksa ali 30 minut kolesarjenja za en ušivi jogurt, prva varianta ni slaba. user posted image


Hahahahah Strinjam! Jasno seksa brez ležanja na hrbtu! user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Obupana :(
23.8.2012 10:33:23   
ona

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: rosalie

Jem le enkrat na dan - kosilo ki je tudi moj zajtrk in ponavadi tudi moja večerja....


Tukaj je težava. Razporedi si obroke, da boš vsake 3 ure nekaj pojedla. Če boš imela 5 obrokov, je to bolj zdravo in kile grejo dol


Točno tako,preverjeno,da se kili kar topijo z 5 obroki dnevno,pa seveda ti obroki naj bodo bolj lahki,pa je uspeh zagotovljen. Jaz sem tako šla dol enih dobrih 5 kg s tem,da sploh nisem telovadila,edino kar vozim psa na sprehode,to je edino moje miganje :)

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?