|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HELP - krvavitev
10.5.2006 17:34:08   
Anonimen
noseča sem 5 4/7 (od ZM; ampak, ker imam od poroda M na 37 dni, sem zanosila kasneje), danes zjutraj pa sem začela krvaveti. Šla k ginekologu, ki je rekel naj grem na čiščenje (videl vrečko - pikice pa itak še ni mogel, ker je prezgodaj). Mene namreč nič ne boli, bila je le kri in ne tudi nekih koščkov, zato ostajam pozitivna in raje še malce počakala.
Punce, menite, da sem se odločila pravilno?

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HELP - krvavitev
10.5.2006 17:39:53   
Anonimen
Res razmišljaj čim bolj pozitivno in upaj na najboljše! Počakaj še kak teden, pa boš videla kako bo potem. Se je namreč že velikokrat zgodilo, da je bilo potem vse OK!
Držim pesti! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HELP - krvavitev
10.5.2006 17:41:36   
mamči
Če tvoje zdravje ni ogroženo, potem mislim da si se odločila prav. Tud jaz bi se tako in še kak teden počakala.
Držim pestke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HELP - krvavitev
10.5.2006 19:28:04   
mika
Moja prijateljica je lani zanosila in preden je sploh prišla na prvi pregled k svoji g, je bila dva krat v bolnici, ker je krvavela, kot da bi jo kdo zaklal,(tak je sama opisala krvavitev). prvo trimesečje je morala strogo mirovati, februarja pa je povila zdravo deklico.

Držim pesti, da boš tudi ti povila čez 34 tednov zdravega user posted image

Mika

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HELP - krvavitev
10.5.2006 19:47:41   
lol
hoj.Tudi sama sem krvavela in mi je doktor dal napotnico , grem naslednji dan na čiščenje,ampak je moja trma zmagala počakala teden dni in sedaj imam doma 2 leti starega nadobudneža.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HELP - krvavitev
10.5.2006 20:11:00   
Anonimen
Hojla punce,
še to me zanima --------> a ste morale strogo mirovat (ko ste krvavele), jst namreč ne morem, ker imamo doma 7-mesečnika, ki bi se rad non-stop okrog prenašal, moža pa čez dan seveda ni doma.

LP

(odgovor članu lol)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HELP - krvavitev
10.5.2006 20:19:49   
lol
Čim več miruj in ne dviguj težkih reči.Ko bo mali hotel da se pocrklja se usedi na kavč ali na tla,previješ ga lahko tudi natleh, pa še zabavno bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HELP - krvavitev
11.5.2006 19:06:02   
Anonimen
cau punce,
še nekaj me zanima; kolk časa ste pa krvavele'?
jaz zdele 2 dni; količina ista.
lp, jana

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HELP - krvavitev
11.5.2006 19:41:32   
lol
Jaz sem krvavela cca 14 dni.Sprva je bila kar dost močna,ene 4 dni,pol je blo pa lih tolk da je bil flek,ampak rdeč,ne rjav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HELP - krvavitev
12.5.2006 13:54:56   
Anonimen
Punce živjo,
danes sem bila na urgenci, kjer so me pogledali z UZ, pa ni nič notr ostalo. Tako da bom mogla na čiščenje. Ful sem žalostna, ampak imam doma na srečo mojga 7-mesečnega srčka in možka, k sta mi ful v uteho.

Lepo se imejte in HVALA.

(odgovor članu lol)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HELP - krvavitev
12.5.2006 14:48:06   
tinaaja
Skoda - zal mi je. Stisni se k svojima srckoma in se cartaj z njima.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: HELP - krvavitev
13.5.2006 20:12:59   
mamči
OH, žal mi je user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: HELP - krvavitev
14.6.2006 15:00:03   
onina
Si sploh ne predstavljam, kaj doživljaš! Jaz sem najprej krvavela v 5 tednu in sicer 2 dni (rjav izcedek) in potem še v 8 tednu 2 dni (zopet rjav izcedek). Danes sem bila na pregledu (seveda čisto živčna), no in je G rekla, da je vse OK. No, tako da rjav izcedek ne pomeni vedno nekaj slabega.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?