|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:05:06   
Milamay
Niti v najhujših nočnih morah si nisem predstavljala, da bom kdaj pisala v ta forum. A žal se je usoda ZELO KRUTO poigrala tudi z nami.
Bil je moj rojstni dan, ko sem imela redni pregled v 19. tednu. Z možem sva se tako veselila, da bova morda zdaj izvedela kakšenga spola je najino detece. Seveda nisem niti pomislila, da bi lahko bilo kaj narobe. Bila sem na merjenju NS in naredili so mi tudi dvojni hormonski test. Vse je bilo normalno. Ja, vse do tega 19. tedna. Potem sem doživela prvi šok. Ginekologinja ni našla želodčka in ob možganih je videla cisto. Ves čas je govorila, da to verjetno ni nič, da pa naj grem raje še v porodnišnico, saj imajo tam boljši UZ. Naslendji dan sva tako šla z možem v porodnišnico na UZ. Ves čas sva se nekako prepričevala, da bo že vse dobro, da bodo tako rekli na tem UZ. Pa ni bilo tako. Po pregledu so me takoj poslali na AC, ker so sumili na kromosomsko napako. Povedali so mi, da naj bom pripravljena tudi na prekinitev nosečnosti.
KAKO? Pa saj je bilo do sedaj vse v redu????!!! Ne morem niti opisati, kako sem se tedaj počutila. Sploh nisem mogla nehati jokati. Potem pa še to čakanje na izvide. 2 tedna čakanja. Bila sem čisto obupana, a mož je nekako ves čas govoril, da bo vse dobro.
V četrtek pa sva dobila izvid, na katerem je pisalo, da ima naša mala punčka Trisonomijo 18 oz. Edwardsov sindrom. Gre za hudo teseno in duševno motnjo, mnogo hujšo kot Dawnov sindrom. V petek sem bila tako sprejeta na oddelek, kjer ... Saj niti zapisati ne morem.

Zdaj je več ni in jaz še kar ne morem verjeti. NIkakor ne morem dojeti, da se je to zgodilo prav nama. Pa vse je bilo do sedaj v redu ....

Čisto sem na tleh in če ne bi bilo moža ves čas ob meni ... verjetno bi se mi čisto zmešalo.

Zdaj pa še ta naval mleka! Prsa mi bo raztrgalo. Kaj ste naredile ob teh težavah?

Sočustvujem z vsemi na tem forumu in mi je grozno hudo, da moramo vse to dajati skozi. To bi MORAL biti najsrečnejši čas v našem življenju, ne pa najbolj žalosten.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:10:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image hudo mi je zate...nimam beseduser posted image user posted image user posted image ....žalujem s tabo in si ne predstavljam takšne bolečine....držite se, tudi za vas bo posijal sonček

(odgovor članu Milamay)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:14:39   
Andra
Zelo žal mi je za vaju. user posted image user posted image user posted image
Ostanita močna in tudi za vaju bo posijalo sonce.
Čeprav vama je v tem trenutku zelo težko, je bolje tako, kot da bi nebogljeno dete trpelo in vidva zraven.
Mati narava včasih izbira nam nerazumljiva pota...

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:17:41   
lana38
Milamay!
Vem, kako ti je, ker sem sama doživela isto. Sicer je moja pupa imela trisomijo 21-Downov sindrom, ampak vse kar se je potem dogajalo, je isto... Mučno čakanje na rezultat, odobritev  UPN od komisije. Grozno... Drugače ne vem, kako bi to sploh opisala. Če rabiš, kakšno psihično podporo, se mi lahko javiš.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:24:41   
Anonimen
Menda obstajajo tudi tablete proti nastajanju mleka. Pozanimaj se pri G.

Sožalje.

(odgovor članu lana38)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:27:52   
tiktak
Hudo mi je zate. user posted image  Vendar vedi, da čas zaceli vse rane in tudi pri tebi jih bo. Sicer bolj klavarna tolažba, ampak je res. Tudi zate bo nekoč prišel dan, ko boš v naročju držala svojo pikico. Do takrat pa...drži se.user posted image

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:29:46   
*alja*
Grozno! Že ko berem to mi grejo solze v oči, ne znam si niti predstavljat kako se počutita vidva!user posted image

Stojta drug drugemu ob strani, si pomagajta in skupaj bosta to prebolela - pozabila pa verjetno nikoli!

Ena user posted image  za vaju in user posted image  za vajinega user posted image , kjerkoli že je!!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:31:26   
Seven*
Sozalje. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:33:11   
lana38
Pozabila sem ti napisati, da sem si na prsi dajala obhladke, ker sem tudi jaz imela težave z navalaom mleka. V porodnišnici sem si namakala plenice v mrzli vodi in jih dajala na prsi. Tako so mi svetovale sestre. Doma pa imam nek gel za v zmrzovalnik, ki sem ga potem povila v krpo in tudi polagala na prsi. V vsakem primeru si prsi moraš hladiti in piti čim manj tekočin. Pij samo toliko, da ne boš žejna. To je bil tudi pri meni problem, ker sem bila kar naprej žejna. Težave so se mi omilile šele po 4 dneh.
Svetujem pa ti, da o svoji tragediji čim več govoriš in poveš vse ven, to ti bo pomagalo prebroditi bolečino. S časom ti bo lažje, pozabila pa tako ne boš nikoli. Ne mislim zdaj, da bi povedala celemu svetu, ampak tistim, ki so ti blizu že lahko poveš. Verjetno boš opazila, da se izogibaji, da bi v tvoji bližini govorili o tem. Kar povej jim, da se lahko pogovarjaš o tem. Boš videla, da je bolje, kot pa da to zadržuješ v sebi in nekaj tuhtaš.
Jaz sem v glavnem psihično krizo prebrodila. Hudo je bilo, ko je prišel čas, da bi morala na dopust. Ena kriza pa še pride okrog 2.8., ko sem imela PDP. Drugače pa se midva z mojim user posted image  že dva meseca trudiva za naslednjega user posted image . Vsi so nama zagotovili, da se to naj ne bi ponovilo, ker so kromosomske napke slučajne in niso dedne. Bomo videli, če nama uspe. Prvič in drugič sva delala user posted image  več kot eno leto, tako da bi bil čudež, če bi ratalo hitro. Imava pa že enega sina, starega 9 let.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:33:39   
Bubamaraa
user posted image user posted image user posted image hudo mi je ko berem kako je življenje kruto....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:43:56   
KODA
user posted image user posted image user posted image
moje iskreno sožalje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 11:50:25   
arielca
Zelo mi je hudo za vaju user posted image ! Naj čas zaceli rane in prinese lepše novice!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 12:11:36   
nejcko
Iskreno sožalje.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 12:21:55   
total
Držita se,res mi je hudo za vajino pupouser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 12:35:40   
Vilma
Solze mi gredo na oči user posted image
Hudo mi je in čutim vajino bolečino. user posted image
Naj vajino malo punčko čuvajo angelčki.

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 13:15:46   
KBM
Hudo mi je zateuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 13:41:53   
benika
Groza.Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 13:45:39   
Anonimen
Žalostno user posted image user posted image user posted image
Sožaljeuser posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 14:00:35   
lelaval
user posted image user posted image user posted image user posted image  Sožalje user posted image user posted image user posted image user posted image

Sploh nimam besed. Se že ob branju user posted image , ne morem pa si niti predstavljati kaj takega. Na srečo imata drug drugega in si pomagata. Sicer pa so ti punce že dale nasvete, tudi take, ki so to že doživele.
Držita se oba, jaz pa bom držala pesti, da vama čimprej (ko seveda lahko) uspe  povit zdravega user posted image .

user posted image user posted image  - za vajudva in user posted image  za vajinega user posted image , ki je sedaj vajin angelček.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 14:07:35   
Janeja
Moje iskreno sožalje. user posted image  

Pa tako sem mislila na vaju in čakala, da sporočiš kakšni so izvidi (pisala sem ti že prej na MON-u). Res mi je zelo hudo, da se je tako končalo.  user posted image

Ne obupaj, vzemi si čas za žalovanje, ne zadržuj bolečine v sebi, ker bo še slabše, jokaj, ....  in predvsem VERJEMI, da bo tudi za vaju posijalo sonce sreče.

Jerneja



(odgovor članu Milamay)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 14:13:19   
Jančika_
Zelo hudo mi je za vaju. Iskreno sožalje.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 14:36:26   
tulip
Sožalje!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 14:56:08   
cukerček
Hudo mi je za vajuuser posted image

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 15:01:03   
Maleal
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Iskreno sožalje. user posted image  user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tudi naše pupike ni več
14.6.2006 15:03:12   
x_srečka_x
Moje sožalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?