|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 8:02:53   
Anonimen
Pozdravljene mamice!
Bom še tukaj vprašala za mnenja.
Namreč, čimprej moram naročiti voziček, da jih ne razprodajo, pa me zanima, če naj vzamem tudi zimsko vrečo za voziček? Ali jo potrebujem, ali lahko user posted image  zavijem v odejco?
To bo naslednjo zimo, ko bo user posted image  star od 8 do 14 mesecev.
Torej, zimska vreča da ali ne?

Hvala user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 8:10:18   
anitaz
Jest sem mela najprej v dekci jo zavito, pa mi je skoz vse zbrcala. user posted image  Pol sem pa šla vrečo nabavt in je biu mer. jest bi jo vseen kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 8:19:43   
Mala Vita
Zimska vreča je super zadeva!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 8:24:28   
tinica
Jaz sem jo tudi naknadno kupila in je res super

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 8:32:26   
ajdaN
Zimsko vrečo boš sigurno rabila, ker se radi zbrcajo v vozičku in potem ves čas popravljaš tisto dekico.

Če imaš možnost vzemi tudi senčnik. Vreče so bolj ali manj univerzalne za vse vozičke, senčnik pa ni nujno. PA še barvno bo pasal zravenuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 9:03:34   
baby baby
Z dekco ne bo šlo, vreča je super zato, ker se ne more otrok sam odkrit oziroma jo zbrcat dol. Poišči tako, da jo lahko uporabljaš samo kot podlago in zapeto kot celo vrečo. Je super zadeva, kot so ti potrdile že ostale. Obvezna oprema.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 11:01:30   
Anonimen
JA, zimska vreča je zakon. KUPI!!!!

(odgovor članu baby baby)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 11:48:28   
*pepelka*
Pozanimaj se do kakšne starositi je ta vreča, ki jo imaš namen kupiti. Mi smo jo sicer imeli, vendar je bila mala stara 3 mesece, ko smo jo dali notri, pri 7, pa smo jo potem lahko že pospravili, ker ji je postala precej tesna. Drugače pa je zimska vreča zakon, saj je otroku v njej zares toplo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 13:17:56   
KBM
Mi smo tudi imeli zimsko vrečo je pa res,da jo je hitro prerasla,še dobro da je oktobra bila rojena tako da je bila glih pravšnja za zimo!!!
Drugače je pa super!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 13:19:39   
NRMM
Zimska vreča je zakon user posted image . Priporočam!

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 14:30:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hafi

Pozanimaj se do kakšne starositi je ta vreča, ki jo imaš namen kupiti. Mi smo jo sicer imeli, vendar je bila mala stara 3 mesece, ko smo jo dali notri, pri 7, pa smo jo potem lahko že pospravili, ker ji je postala precej tesna. Drugače pa je zimska vreča zakon, saj je otroku v njej zares toplo.


Ja, sej pravim, da jo rabim za naslednjo zimo, ne za to zdej! Hmmm, a možno da bo premajhna za čez nogice potem? user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 15:00:11   
Anonimen
Tibor je rojen marca,  torej sem jo rabila, ko je bil star leto dni, tisto zimo. Pa naslednjo tudi, torej pri dveh letih. Možno, da so različne velikosti, malo poglej. Jaz sem našo v Toysu kupila.

A ti jo bi zraven vozička naročila, pa najbrž ne veš, koliko so druge dolge, že že za to lahko vprašaš? Jaz moje nimam več, da bi ti jo izmerila. Vem samo, da je imela na vrhu zavihek, da si ga zavihal okoli vozička v sedežem položaju, da ni dol lezla. Če je taka, je gotovo večja, ker je predvidena za sedeči položaj vozička.

U, saj res, pa še za na sanke je bila super.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 10.8.2006 15:01:32 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zimska vreča za voziček?
10.8.2006 15:16:45   
Anonimen
Voziček bom naročila prek kikiwelta, vrečo bom pa v Arielu kupila, ker je nimajo v isti barvi kot voziček. Bom že vprašala v Arielu glede velikosti. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?