|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri termometer kupiti?
28.9.2008 22:26:58   
optimizem
Kupujem termometer, pa sedaj sprašujem katerega naj izberem... ušesnega ali navadnega? Kakšne so kaj vaše izkušnje, pa kateri model ali znamko vzet?

Hvala vam za odgovor!!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri termometer kupiti?
28.9.2008 22:31:20   
lelaval
Jaz najbolj zaupam navadnemu termometru z živim srebrom - res, da se meri malo dlje, pokaže pa vedno prav. So mi baterijski "zatajili"in niso pokazali prav.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu optimizem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri termometer kupiti?
28.9.2008 22:49:40   
Doll
Smešno poceni,ampak nikoli zatajil,vedno točno pokaže!!!!Sem poskusila večkrat zapored merit in nikoli ni drugače pokazal
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=162405
Izmeri v 10 sekundah,kar je kar pomembno,saj otrok dostikrat noče biti pri miru in ne moreš izmeriti temparaturo

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri termometer kupiti?
29.9.2008 8:56:21   
lelaval
Doll -meni je čisto isti termometer zatajil - sem merila s takim, pol pa še z navadnim, pa je bila krepka razlika. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri termometer kupiti?
29.9.2008 9:20:41   
Nika v službi
Mi smo bili s tem, ki ga trenutno prodajam (oglas se bo pojavil kmalu), kar zadovoljni, čeprav je tudi res, da ga skoraj nismo potrebovali. Pa ni zgolj reklama, no. Je pa precej drag in ga zdaj, če bi znova kupovala, ne bi še enkrat kupila, sploh ne novega.

Torej, Omron ušesni termometer.user posted image

Sicer pa je dobra stara klasika precej zanesljiva.

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 29.9.2008 9:21:35 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri termometer kupiti?
29.9.2008 10:54:27   
Anonimen
Smo se ze tukaj enkaj razpisale
http://www.ringaraja.net/forum/Termometer/m_3161263/tm.htm
http://www.ringaraja.net/forum/termometer/m_3193452/tm.htm

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri termometer kupiti?
29.9.2008 12:27:18   
Paštetka
Nam je tuži že vse živo zatajilo. Za ušesnega moraš znati meriti. Moraš vedno povleči za uhelj, da res izmeriš notranjost ušesa in ne steno.

In ko je moj mali imel 40 vročino in so vsi zatajili smo kupi brezkontaktnega Termofokus, ki deluje na principu infrardečega žarka. Otroka se sploh ne dotakneš, T pa je izmerjena v sekundi. MEni je to prišlo super, ker ko jima T hitro narašča, lahko vsakih 5 minut merim, pa maladva tudi ne matram. Poleg tega se super obnese ponoči, ker ju ne rabim budit, ampak imaš v sekundi vse izmerjeno.

Potem ti ta termometer celi čas kaže temp. okolja, torej koliko stopinj je v sobi, izmeriš pa lahko temp. vsake površine. Npr. temperaturo mleka v flaški, vodo za kopanje ...

Meni je zadeva res super. Cena je sicer tudi lepa, vendar odtehta vsak cent, ko so deca bolana in jih zato ne rabiš še dodatno budit. Po drugi strani, pa če pogledaš, da ne rabiš potem še kupovati termometra za vodo in sobni termometer niti ni tak drag.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri termometer kupiti?
3.10.2008 23:51:58   
rija
no bom pa jaz pošimfala thermofocus....kakorkoli, da sem sprva bila podobnega mnenja kot paštetka.

mi imamo že drugega, iz reklamacije, ker je prvi enkrat tako zelo zatajil, da je mali fasal vročinski krčuser posted image

je res, da je hiter in da se ne dotakneš čela...je pa tudi res, da ni natančen...če merim dvakrat, zmeri dvakrat drugače, pa ne da bi delala kaj drugače, ker imam resnično prakso z njim....pa v treh minutah zmeri razlike za skoraj stopnjuser posted image

zdaj so mi poslali ta novejši model, pa se samo non stop kalibrirauser posted image
pa še svinsko drag je...

torej smo šli v sredo, ko je malega kuhalo, kupit navadni digitalni termometer za pod pazduho.....za 9 evrov....pa menim, daje še najboljši....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri termometer kupiti?
6.10.2008 20:25:15   
Kasija
Sem ponosna lastnica dveh ušesnih termometrov - oba okrog 30 evrov - od katerih nobeden ne dela. Pa je sin star še niti leto dni. Imam tudi digitalnega za pod pazduha, za par evrov, ki dela.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri termometer kupiti?
6.10.2008 20:49:19   
Paštetka
rija, jaz sicer ne vem kaj ti počneš z njimi user posted image

Moj dela še 1. in ga skoz uporabljamo, redno (ker sta non stop nekaj bolana zadnje čase), imamo ga že 2 leti in še skoz dela.

A pa nastaviš ta dva snopa točno na sredino? Ker meni pokaže pri 2x meritvi mogoče za 0,1 stopinji odstopanja. user posted image  

Je pa res, da ko je mali imel 1x vnetje ušesa (desnega) mi je na čelu na desni strani za pol stopinje pokazalo razlike. IN je tudi bil na dotik na tisti strani bolj vroč kot na drugi strani čela. Sem takoj vedela katero uho je vneto. Kar je tudi zdravnica potrdila.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 6.10.2008 20:51:03 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri termometer kupiti?
6.10.2008 22:50:28   
rija
delam z njim točno to in tako, kot piše v navodilih proizvajalca.

pa ni dobro. kar potrjuje tudi dejstvo, da so nam prvega zamenjali brez pitanja, pa dali celo novi model.

saj ga ne bom vrgla proč....ampak ga jemljem zelo z rezervo.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?