|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolcek za hranjenje
15.8.2006 13:48:46   
irena111
pozdravljene, nameravam kupiti stolcek za nasega skrata pa me zanimajo vase izkusnje. katerega kupiti in kje? se splaca it pogledat v avstrijo? hvala za odgovoreuser posted image

_____________________________

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 13:52:15   
Anonimen
Mi imamo prima pappa.Jaz sem zadovoljna,ker ima naklone,tako da je lahko bil v njem že pri 4 mesecih.V trip trapu se je nekako vedno izgubil,dol je lezel in še vedne leze pa je star že eno leto pa pol.pa tudi obrne se že v nejmu.je pravi akrobat user posted image
prima pappa se mi tudi zelo lepo čisti...

(odgovor članu irena111)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 13:57:49   
ada2
meni se dopade tale od brevija

www.happybaby.ro/slex.htm

trenutno ga imajo v Pikapolonici, cena 36990, v kratkem (verjetno še ta mesec) pa bo v akciji za 29990. mi ga nimamo sem ga pa v trgovini sprobala in je res fajn.vem pa, da je precej drag, ampak je uporaben vse življenje.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 14:03:50   
Anonimen
res je enkraten tale stolček ada.
Irena se ti ga splača kupit.Namreč naš prima pappa je bil cca 35 tisoč sit.
Ima tudi reguliranje višine,naklone,mizico ima dvojno in se jo lahko odstrani,ampak tale,ki ga je ada dala je 100% boljši oz. praktičen

(odgovor članu ada2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 16:00:41   
Nej
Mi imamo Prima Pappa rocker- ima vse že zgoraj naštete lastnosti, zraven tega pa se še guga (čeprav gugalnice ne uporabljamouser posted image ). Skratka sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 16:14:51   
mml
Mi imamo čisto navaden trip trap za približno 12.000 SIT in se povsem dobro obnese, predvsem je enostaven za čiščenje user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Nej)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 16:43:15   
KIRA
PRIMA PAPPA user posted image user posted image user posted image bomo pa še enga rabli za tadrugo zverinco.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 18:26:54   
Maleal
Mi smo kupli v Pikapolonici Giordani-ja,pred pol leta je stal 24 t.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 19:42:25   
pat
prima pappa dondolinouser posted image isto ot rocker+da imaše zvoke - 6 melodij...
kupili mso rabljenega... in je kot nov, tako da ti jaz svetujem, da kupiš rabljenega...mi smo ga dobili za pol cene...user posted image


_____________________________

http://rebeka.moj-album.com
ugodno oblačila na http://rebeka-prodaja.moj-album.com

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 19:53:27   
Bonnie_RR
IZVIRNO SPOROČILO: pettyy

Mi imamo prima pappa.Jaz sem zadovoljna,ker ima naklone,tako da je lahko bil v njem že pri 4 mesecih.
prima pappa se mi tudi zelo lepo čisti...



Pri nas je enako.



_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 20:23:11   
Metuljček Cekinček
Mi smo pa v Toys'r'us v Grazu nabavili takšnega in smo zeeelo zadovoljni, predvsem naš user posted image . Gosto hrano pa smo začeli jesti pri 6 mesecih, takrat pa smo tudi sedeti že znali.

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&produkt=2646&details=1&PHPSESSID=f46073bf61b066cd7f7b6e7abcf84731



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 20:34:20   
doroteja23
Mi pa imamo Jane aktiva in ej full fajn. Se pol razstavi v posebej stolček in mizico. Ima pa tud hrbtišče za nastavit. Cena 35.000 sit

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 20:54:25   
pomarančas
Mi imamo pa Hauck, tudi z različnimi nakloni, na kolesih in je zelo uporaben tudi za počitek, saj naš mali v njem velikokrat zaspi, če ga malo vozim sem in tja. Pa tudi tekstilna obloga se sname in se pere v pralnem stroju. Imajo ga pa v Arielu (mislim, da stane cca 35.000,00 sit).

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 22:11:04   
babylove
prima pappa se mi tudi zelo lepo čisti...


Ja, če nimaš otroka, ki rad bruha. Sicer pa vso plastiko dol, vse knofe odpret, pase skozi, plastiko pod tuš, ogrodje očistit, pase posebej zdrgnit, vse posušit in nazaj gor namontirat.

Moj prima pappa se ne čisti lepo in ga skoraj vsak dan preklinjam. Če bi še 1x kupovala, bi vzela najbolj enostaven lesen stol!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 22:13:47   
rija
Jaz mam enega iz Ikee čisto poceni, za 5 jurjev, pa ga ne zamenjamuser posted image  No, v bistvu že dva, še pri babici....user posted image user posted image

(odgovor članu irena111)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 22:34:22   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Jaz mam enega iz Ikee čisto poceni, za 5 jurjev, pa ga ne zamenjamuser posted image  No, v bistvu že dva, še pri babici....user posted image user posted image


mi tud user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 22:39:48   
Seven*
Tale iz Ikee je poceni, enostaven, lahko se cisti in zelo primeren za otrokov razvoj. Edino pac naklonov nima, itak ne vem zakaj bi jih naj sploh imel.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: stolcek za hranjenje
15.8.2006 22:42:14   
rija
user posted image user posted image user posted image  Seven, moj se v njem zelo dobro razvija, pri 7 mesecih včasih mislim, da bo ven skočo.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: stolcek za hranjenje
16.8.2006 0:42:23   
petra81
Rija, Seven in Jana73 a ve imate tiste bele iz Ikee za cca 15 evrov???
Ker mene mika, ampak ga še nisem videla v živo. Zanima me pa, za koliko časa je uporaben?? A je samo za ful majhnega al je npr. tko kot Trip trap ki je za več časa?
Hvala!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: stolcek za hranjenje
17.8.2006 22:46:45   
Anonimen
Ikea, tistega za 15 eur.

(odgovor članu irena111)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   SLEX!
18.8.2006 11:15:58   
DrejcDrejc
MI še nismo nabavljali, ampak po moje bomo vzeli Brevi Slex ... prav navdušena sem nad njim ... meni se zdi ful vredi, ni tolk plastičen in obložen z vso živo kramo, kot je večina otroških stolčkov. Ne rabiš mizice, ampak lepo sedi z vsemi ostalimi za mizo, lepo ga potisneš ob mizo kot vsak drug stol, nobenih pretiranih oblazinjenj in kičaste plastike, nobenih dodatkov, prav lepo raste z otrokom, stol je pač stol, pa še ful uporaben - ko se ga mali naveliča, ga lahko imam kr za svoj barski stolček, ki ga še nismo nabavili, ker puščamo prostor za otroški stolček... A si ga je katera že ogledala, kakšno mnenje?

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SLEX!
18.8.2006 12:52:46   
saba
mi imamo prima pappa

priporočam ti da kupiš najbolj enostavnega, lahko je tudi brez naklonov. Naš ima naklone ma jih nismo še nikoli uporabili, ker ko poje jo vzamem ven. Aja pa naj ima za privezat otroka, ker mi brez pasov bi bili že 100x pod stolčkom.

se strinjam, zdej ne vem točno katera je napisala, da je prima pappa malo preveč zakompliciran za čistit, je res da je plastičen in da z krpo vse pobrišeš, ampak ko ga želiš oprati zaprav se pa malo namatraš.
Naš itak ni čist niti pol dneva, tako da če malo po njem pobrskaš imaš en obrok že pripravljen user posted image user posted image

_____________________________

So zvezdice se prižgale,
da bodo pridne punčke spale.
Je luna posvetila,
punčke v sanje privabila.

Živa:''Mama, ti si ena moja majhna mama.''

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?