|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen in menopur
26.9.2006 22:03:05   
brina2006
Lep pozdrav sem nova čeprav spremljam forum že kar nekaj časa.
Z možem se trudiva zanositi približno dve leti user posted image ,spomladi sva začela z preiskavami na G.K. v Ljubljani do sedaj sva imela že veliko preiskav.Pokazale inso noč nenavadnega z obema ni nič narobe(besede G.)
Nazadnje mi je G. rekel ,da poiskusimo s KLOMIFENOM IN MENPOUROM inakcijami, zadevo mi je razložil bolj na hitro (se mu je mudilo).
Zanima me kakšne izkušnje imate vi s temi zdravili in kako ste
jih uporabljale?user posted image


Hvala za odgovore!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifen in menopur
27.9.2006 6:26:37   
Anonimen
Upam, da se bo ktera res našla in ti znala pomagat, ker jaz prvič slišim za to kombinacijo. Kako pa si tvoj G to predstavljal?user posted image A oboje skupi? je to kaj novga, al neki kar se zelo redko dogaja, pa zato še nisem slišalauser posted image

Želim ti, da boš čimprej user posted image zagledala in da ti ne bo potrebno teh zdravil

(odgovor članu brina2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifen in menopur
27.9.2006 10:31:07   
tastara
Ja, ta kombinacija obstaja, piše celo v navodilih od Klomifena in sicer najprej nekaj dni klomifena, nato pa nadaljevanje z gondotrpopinom (menogon, Menopur, ipd.).

Sicer še nisem zasledila na forumu, da bi katera IVFjevka bila v takem postopku, ampak je možen.
Verjeto so začeli varčevat. Ker so tabletke Klomifena v primerjavi z injekcijami Menopurja / Menogona, Gonala skoraj zastonj, so po moje (zdaj ko se bliža konec leta) začeli tudi s to varianto.

(odgovor članu brina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifen in menopur
27.9.2006 10:48:58   
Anonimen
Men se zdi hudičeva kombinacija. Če te že menopur razgoni ko user posted image , kaj šele v kombinaciji z klomifenom, ki itak ni nedolžen. Bogi ti, ki jemljejo to kombinacijo. Mogoče pa je ta kombinacija še boljša, v glavnem brina poročaj nam, kaj s ebo stabo dogajalo. Držim pesti

(odgovor članu tastara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?