|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pelerina
19.8.2006 21:52:39   
Alina_alin
Kje imajo kaj pelerine - za dež? Ste že nakupile, oz. kje ste kakšne videle? Da ne bom po vseh trgovinah iskala in v zadnji našla. In kakšne so cene.
Sem danes bila namreč v Pikapolonici v MB in več nimajo malih številk. Rabili bi za 14mesečnico.

< Sporočilo je popravil primoza -- 20.8.2006 16:13:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: palerina
19.8.2006 22:05:51   
Marogica
VČasih jih je imel Aladin ugodno, še celo hlače se je dalo kupiti zraven.

p.s. pElerina, pa brez zamere, sem alergična na to besedo.
p.p.s  pa na planico tudi

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: palerina
19.8.2006 22:08:31   
rija
Na plAnico pa še prav posebej....user posted image user posted image
Mater, si grem malo fenistila ruknit, ker zopet dobivam neke čudne pike....user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: palerina
19.8.2006 22:08:52   
KIRA
IZVIRNO SPOROČILO: Alina_alin

Kje imajo kaj palerine - za dež? Ste že nakupile, oz. kje ste kakšne videle? Da ne bom po vseh trgovinah iskala in v zadnji našla. In kakšne so cene.
Sem danes bila namreč v Pikapolonici v MB in več nimajo malih številk. Rabili bi za 14mesečnico.



v sparu sem vidla pelerine za cca. 4 jurje, ampak tud samo za večje..user posted image

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: palerina
19.8.2006 22:39:47   
SLAMlCA
V baby ceentru imajo neke ampak bolj pončo za 2500

Pa baje tudi v h&m ene za 5000


(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: palerina
19.8.2006 22:55:12   
sezam
Vidla sem jih tudi v Pikapolonici v LJ, ampak nisem gledala cene, ker jo že imamo doma. Sem jo kupila pa v BC.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu SLAMlCA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: palerina
20.8.2006 22:32:14   
Alina_alin
Marogica, hvala za popravek. Nisem zamerila. Ko sem bila majhna, smo vedno govorili z A - pa ne bom zda napisala besede z A  user posted image , da ne bo več pikic user posted image Tako, da sem avtomatsko sedaj kar tako uporabila. Ko pa sem pisala, pa sem se res spraševala, kako je sploh pravilno slovensko. A za "planico" pa še nisem slišala -  a to kdo govori? Ujej..

Ok, hvala vam za odgovore vsem. 
Imate še kakšna priporočila, na kaj moram paziti, ko bom nabavljala? Verjetno je itak boljše, da ima rokave, kot pa da je sešita kot pončo.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pelerina
21.8.2006 9:51:14   
Maxica
Jaz sem jo kupila spomladi v Hipermarketu Mercator, sem pa zelo podobne videla tudi v Baby centru. Je pa prav za oblečt, z rokavčki vred, z motivi Medvedka Puja gor. Prav fajn je, res.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pelerina
21.8.2006 10:48:43   
dana
Mi smo jo kupili v BC kakšen teden nazaj ko je tako deževalo, cena je bila pa 2600 z motivom Spidermana. Sicer bi rajši kakšen drug motiv, ampak so imeli samo za punčke kakšnih pet motivov za fantke pa samo tega. Imajo pa 3 velikosti. Drugje jih žal nisem zasledila pa smo obredli kar nekaj trgovin od otroških pa do športnih. Za tako majhne (18 m) jih ni.

lp dana

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pelerina
21.8.2006 10:58:21   
Anonimen
V Direndaju jih imajo tudi ponavadi.

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pelerina
21.8.2006 11:11:23   
Anonimen
V BC imajo tako glupe pelerine. Samo tiste spidermanove in kičaste barbie. Ne vem no, meni so in ene in druge neokusne. Bi pričakovala malo večjo izbiro in tudi boljšo založenost (ko sem jaz iskala, so imeli cele 3 pelerine).

Potem sem pa dobila eno nadvse cortkano z rožicami kar v Mercatorju. So bolj praktične, ker imajo rokave, to mi je bolj všeč kot tista "ogrinjala".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pelerina
21.8.2006 13:38:46   
tejč
A kupite škorenjček za dež tudi manjšim otročkom-npr. 15 mes.? A lepo hodijo? Ker se noge ne oprime...

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pelerina
24.8.2006 14:45:06   
Anonimen
Tudi ja. Prve je dobila številko 20, pa so se kar lepo oprijele noge. Saj preveč se ne smejo, da lahko še hlače noter zabašeš.

(odgovor članu tejč)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pelerina
24.8.2006 15:00:04   
bambolina
Jaz sem za našega kupila take kot jih omenja Maxica v Mercator Hipermarketu. Full luštna s Pujem....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...
BLOG: Pridružila sem se gibanju Free ziza
Če bi sama vsakič, ko sem dobila butasto vprašanje, povezano z dojenjem, zaslužila, bi danes imela že ... hm, morda nove...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?