|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tommee tipee,nuby,...
4.9.2006 14:17:22   
taja24
A morda ima katere izkušnje s tema dvema firmama. Našla sem jih v spletni trgovini v BC, pa so pocen, npr. Tommee tipee steklenička 125ml je 199 sit. A je to možno? Kako se obnesejo. Drgač pa imam v planu sama bolj izdelke od aventa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: tommee tipee,nuby,...
4.9.2006 14:22:02   
kaja11
Stekleničke od Aventa se pri nas niso obnesle... kar nekaj kaplja od povsod. Z Nuby stekleničkami sem pa ful zadovoljna. Za dudo se bo pa itak bebica sama odločila. Moj škrat je šele četrti tip dude sprejel... zdaj sem že pozabila od katere firme.

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: tommee tipee,nuby,...
4.9.2006 14:23:26   
Udb
Tommee Tippee flaške so ful dobre!! Pri aventu smo mel probleme, pri nuku tut, pol smo pa na te prešaltal in so super! 

(odgovor članu kaja11)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: tommee tipee,nuby,...
4.9.2006 14:25:07   
anjaa
ko sem jaz za svojo dojenčico kupovala stekleničke od aventa, sem opazila tudi od tommee tipee, ampak so bile dražje od aventovih user posted image  torej ravno okoli 2.000 sit! tako da bi rekla da je to zagotovo njihova napaka oz. računalniški škrat!
jaz sem vzela aventove, ker so pač bolj standardne in preverjeno dobre. no tudi meni so uredu user posted image  

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
4.9.2006 18:28:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: tommee tipee,nuby,...
4.9.2006 21:27:57   
soncek&luna
tomme tippe so pri nama pomagali prebrodit in lajsat krcke... super so res

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu taja24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: tommee tipee,nuby,...
4.9.2006 22:37:45   
Jacqueline
Tud Nuby se mi zdi, da ima fajn izdelke!!! Sicer nimam lastnih izkušenj!!!

http://www.nuby.be/

Lp,
Jackie

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: tommee tipee,nuby,...
5.9.2006 6:55:48   
dskubin
Z dudicami smo pristali pri Nubyjevih in to takih, ki se jih pri nas zelo težko dobi ;( ker je naš mali tak sesalček, da mu pri vseh ostalih dudicah ostane cel flek okoli ust. Za najboljše smo proglasili tudi Nubyjeve cuclje, ki jih uporabljamo tudi na Aventovih flaškicah, ki imamo 2. Vse ostale pa imamo od Tommee Tippee-ja. Smo zadovoljni z njimi, razen kakšne izjeme. Tisti toplotni senzor ni nič kaj posebnega, skoraj neuporaben (vsaj pri nas). Imajo zelo lepe barvaste flaškice, vendar mislim, da so prozorne (tudi če so poslikane) boljše, ker boljše vidiš umazanijo, ki se noter nabere (in jo potemtakem tudi očistiš). In boljše, da vzameš take flaše, ki so enostavnejše oblike (gladke odznoter, da se v zavojčkih ipd. ne nabira umazanija. Upam, da bo kakšen nasvet koristen.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?