|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še eno vprašanje glede rolke za na voziček
28.12.2006 11:02:41   
Maxica
Mi jo sedaj že redno uporabljamo, vendar se pa pojavi problem, ko hočemo voziček spraviti v avto. Rolkico že damo stran, ampak - a je treba vsakič tudi tiste nastavke dati stran? Bom morala vsakič še vijače vzeti s sabo in to dajati gor in dol?user posted image  Al je kakšna druga fora, ker mi vozička ne moremo sestaviti, če je ta reč gor.
Pa še to - kako se pa priveže rolko pokonci, če je ne rabiš?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček
28.12.2006 21:46:56   
andrejaz
mi pa ne rabimo nič odstranjevati rolke, da damo voziček v avto - samo zasukamo rolko navzgor in je stvar odpravljena.
a imaš ti mogoče voziček. ki se zlaga kot marela in moraš zaradi tega odstranjevati rolko?

če rolke ne rabiš - zraven ko kupiš rolko dobiš tudi eno špagico. to špago na enem koncu oviješ okoli ročaja vozička, z drugim koncem kjer je plastika pa pripneš - zahaklaš rolko

< Sporočilo je popravil andrejaz -- 28.12.2006 21:48:54 >


_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček
29.12.2006 9:32:38   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz


a imaš ti mogoče voziček. ki se zlaga kot marela in moraš zaradi tega odstranjevati rolko?



Ja, imamo PP Pliko P3.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček
30.12.2006 22:50:36   
andrejaz
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Ja, imamo PP Pliko P3.


potem ti pa žal ne morem pomagati, ker imam jaz drugačen način zlaganja vozička - imamo quinny-ja

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še eno vprašanje glede rolke za na voziček
10.1.2007 21:42:55   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaz


a imaš ti mogoče voziček. ki se zlaga kot marela in moraš zaradi tega odstranjevati rolko?



Ja, imamo PP Pliko P3.


Maxica mi imamo pa PP Pramette. Voziček se isto zloži v marelo in komot sestavim voziček z nastavki vred. Jih nič dol ne dajem. Samo rolko. Kako visoko pa imaš te nastavke?


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?