|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   problem z nogicami
21.9.2006 7:12:41   
speli
dobro jutro vsem skupaj

Danes se tudi jaz na vas obračam z majhnim problemčkom.
včeraj sem opazila, da naša Hana (18 m.) zadnje dni obrača stopalca na notr, kar pomeni, da pada non stop na nos. ko sem ji slekla čevljčke ni bilo nič bolje. Ali mislite da je smiselno obiskati zdravnika.

Lp
Š.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 7:16:02   
Anonimen
Ja, seveda, kar pojdita k pediatru. Saj najbrž ni nič, jaz sem tudi tako hodila, ko sem bila majhna. Popravilo se mi je šele, ko sem hotela biti sama sebi všeč, torej v puberteti, pa sta me starša stalno opozarjala.
Ampak nikoli ne veš. Kaj pa če je res kaj in se zdajle da še fino popraviti, ko je še vse mehko, mogoče s kakšnmimi vajami ali obutvijo. A veš kako bi se sekirala, če bi pozneje izvedela, da bi lahko kaj naredila, pa nisi. Jaz bi vsekakor šla k zdravniku in vprašala, kako je s tem.

(odgovor članu speli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 7:22:44   
speli
Verjetno bom kr poklicala Gizdavčič v Kranjski ambulanti in vprašala.
mogoče je le obdobje ker mi je blazno čudno, da je prej 6 mesecev hodila čisto normalno, celo poletje tekala bosa, uglavnem kar naenkrat pa to...ali je možno da ima premajhne čevlje in zato upogiba prstke...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 7:23:08   
srki
Pri nas so se tudi kot strela z jasnega pojavili problemi, da je začel samo eno nogico in sicer levo obračati navznoter. Več kot eno leto je normano hodil, potem pa je začel z obračanjem. Tudi jaz sem imela občutek, da ga bo glih kar na nos vrglo, pa ga k sreči ni.

Šli smo do splošnega zdravnika, ta nam je dal napotnico za ortopeda, še ful hitro smo prišli na vrsto.

No, ortopedinja je videla kako hodi in rekla, da to ni nič hudega, da kakšnih poškodb ni in da bo to minilo ter da naj ga opazujem. Svetovala mi je, naj ne sedi v obliki črke W, kar pa je Aljaž počel, sploh pri igri.

Potolažila me je, da je to pač ena od faz in da tudi mi verjetno nismo takoj hodili pravilno.

Sedaj moram fečt, da se je stanje kar umirilo in ne opažam več takega obračanja navznoter. Če pa bi se stanje ponovilo ali poslabšalo, pa moramo prit na kontrolo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 9:45:08   
lelaval
Le pojdi pokazat zdravniku, boš vsaj bolj mirna.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 10:41:47   
fricka
Zaradi tega problema hodimo na fizioterapijo.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 10:43:43   
speli
Pa fizioterapija kaj pomaga, ali obstajajo kakšne vaje, ki bi jih midve lahko delale same doma..
včeraj sem ji dala narobe copatko gor in je hodila kot da ne bi bilo nič...
blazno me vsa zadeva čudi, kar naenrat...
kaj pa je temu vzrok

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 12:30:31   
POKPOK
Na tvojem mestu bi šla kar k fizioterapevtu. Pokazal ti bo par vaj. Najbolje, da jih posnameš na kamero. Najprej pediater, ortoped.... To traja... Pozanimaj se, kje v tvoji okolici je kak samoplačniški fizioterapevt. K dohtarjem še vedno lahko greš, če ne bo bolje.

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: problem z nogicami
21.9.2006 12:48:33   
Anonimen
Moj sinko star 15,5mescev tudi ful hecno obrača nogice, in seveda sem šla do dr.,ta pa mi je rekla, da do 18 mesca otrok neve kakšna je pravilna hoja in kako obračat nogice..Sem ji rekla da sem zasledila da nekateri hodijo zaradi tega na fizioterapijo,pa mi je rekla, da to ponovadi dobijo otroki ki so prehitro rojeni ali pa kaj bolani.No in smo šli domovuser posted image

(odgovor članu POKPOK)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
Zakaj je otrok najbolj poreden doma?
Ker smo doma najbolj sproščeni in se počutimo najbolj varne, si tudi najbolj upamo biti to, kar globoko v sebi smo, kdaj...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?