|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rastlinska smetana
24.9.2006 12:20:04   
Anonimen
Še en nasvet. Kako naj porabim malo manj ko 1l rastlinske smetane. Pa prosim za čim bolj simple recept, ker nimam ne mikserja, ne metlice, nobenih pomagal v kuhinjiuser posted image .
Težka naloga a neuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 12:52:17   
jazz
Nimam blage....jaz bi kr en puding notri vkuhala!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 12:58:25   
BLAŽIKA
A tebe zanima recept za kakšno pecivo ali kako jo stepsti?

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 13:39:45   
Anonimen
Recept za pecivo, hrano, kar koli. Po možnosti, da se ne stepa. No če je kak dobr recept, bom pa še skočila zvečer v štacuno po kako metlico. Sam z metlico ne morš ne vem kaj trdno stepst. Kako pa še drgač lahko stepešuser posted image , k si vprašala .
Ja šit je, če si navajen vseh možnih pripomočkov, pol pa naenkrat nimaš več nobenga.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 14:53:59   
vesna.com
Notr daj še skuto,sladkor,vanili sladkor,2x vanili puding,jajce in speci na 180 ene pol ure,pol pa v hladilnik,najbolš čez noč,pa boš mela skutne rezine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 15:29:30   
Anonimen
Tole vesna je zelo mamljivo, sam dvomim, da tle ko živim dobiš v štacuni skuto. Poleg tega pa je še moj dragi ne mara. Bi šlo kaj drucga namesto skute, kako sadjeuser posted image ....še kaka ideja, če ne bo ta smetana romala v smeti, mi para živce, k je ne moram ponucat

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 17:29:09   
Anonimen
Evo bom namesto skute dala ricoto, dodala bom še koščke čokolade in zdrobljene mandlje.

Vesna a bi mi mal napisla  količinsko koliko kaj treba dat?

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 20:19:24   
BLAŽIKA
MIŠEK 1 dam ti en recept.
Jabolka olupi in jih nareži na kolobarje nekje 1 cm debele(koščice daj ven) jih podevaj po ponvi da se bodo prekrivale. Nato vzami pol litra smetane sladke, 4 cela jajca in 10 dag sladkorja, potem pa samo z vilico fajn zmešaj, da gredo jajca narazen in to vse skupaj polij čez jabolka in daj pečt. Peči moraš dobro uro, proti koncu pa si zmešaj malo margarine in marmelade in z vilico po kupčkih(majhnih) nadevaj po vrhu.
Ko se speče je vse skupaj kar mehko zato mora stati da se ohladi. Je zelo dobra zadeva in še malo dela je z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 20:20:16   
BLAŽIKA
Aja spodaj pod jabolka pa še moraš dati listnato testo. Se pravi : listnato razvaljano testo+jabolka+preliv.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 21:07:01   
al1*
To, kar je napisla Blažika mi imenujemo Crostata, lahko jo narediš tudi z marelicami iz kompota.
Je res ena boljših sladic!


_____________________________

lp


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rastlinska smetana
24.9.2006 21:34:33   
artista7
mega! to moram pa kaj kmalu probat narestuser posted image hvala

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rastlinska smetana
25.9.2006 5:29:00   
Anonimen
Hvala in tudi ta se bere slastno. Škoda, da mi nisi že prej napisala recept, ker so potem že zaprli štacune.
No, bom pa mal imroviziala. 

(odgovor članu artista7)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Gluten oziroma žitarice uvajajte postopoma
Marsikateri starš je v dilemi, kako zgodaj lahko žita, ki vsebujejo gluten ponudi svojemu otroku, ki se na gosto hrano š...
Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?