|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čim se ukvarjate??
27.9.2006 17:48:32   
Anonimen
Imate kakšen hobi? Kakšen šport?

jaz trenutno nimam nič.. bi pa rada spet kaj probala.. ampak ne vem kaj, zato tud zbiram ideje..user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 18:09:41   
barbara b
Ja, vinogradništvo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 18:40:09   
dory
ja mam ja...shoping, dolgi sprehodi, kolesarjenje, rolanje, pospravljanje, kuhanje...ja vem, na stara leta se mi je mal strgal :)

(odgovor članu barbara b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 18:45:25   
Anonimen
Hmmmm...

rolanje, badbinton, potapljanje, smučanje, bordanje, karate...še kaj bi se našlo (aerobike ne prenesem, fitnes pa še manj)...

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 18:57:18   
daria78
Hoja v hribe, nabiranje zelišč, rolanje, plavanje smučanje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 19:18:37   
muki1
Pripravljam se na prihod dojenčka user posted image . Zelo intenzivno.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 19:25:27   
Pi-kica 1
Rekreativna odbojka, 2x - tedensko, preden je sinek zbolel, še pevski zbor, zdaj sem ga morala žal črtati.

LP

Pi-kica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 19:52:19   
Lory
Trenutno zidanje hiše, oz. kuharija za delavce in pa tamala desetmesečnica no pol je pa že noč.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 19:54:12   
Anonimen
Govrjenje, nabiranje kostanja, skratka vse, kar se dogaja v gozdu...pol si pa mislite svoje user posted image  Aja, pa gledališče, seveda, pa še kaj bi, pa časa zmanjkuje, oz. tastar murga, ker me baje prepogosto ni doma user posted image

(odgovor članu Lory)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 19:54:54   
Anonimen
Govrjenje
tole bi moralo biti gobarjenje user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 20:11:42   
Barbs
Al bina...ne se opravičevat...saj govorjenje tut ni slab hobiuser posted image user posted image user posted image

No ja, gobarjenje...user posted image

Jaz pa še tauhanje. Pa ne biserov in školjk..user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 20:50:28   
viv_
Kinologija... pa prej sem hodila 2x na teden na aerobiko, za kaj več mi pa časa ne ostane user posted image

Sem skoraj pozabila - moj najjubši hobi je pa planiranje dopsta za nslednje leto. Vedno se na dpustu odločimo, kam grem drugo leto, potem pa jaz doma takoj v akcijo in kadar imam le čas, planiram pot, oglede, iščm kampe, berem knjige... user posted image

< Sporočilo je popravil viv -- 27.9.2006 20:55:12 >

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: s čim se ukvarjate??
27.9.2006 20:57:57   
soncek&luna
jaz sem pa nekaj casa hodila na tai chi in ga zdaj zaradi financ full pogresam user posted image ... upam, da mi uspe cimprej se vrnit

drgac pa je moj hobi trenutno moj user posted image  user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: s čim se ukvarjate??
28.9.2006 8:57:02   
niki5
Alpinizem sem zamenjala z družinskim planinarjenjem, drugače pa rada rolam in kolesarim. Moj me 2x na leto zvleče na tenis, da me potem spet za celo leto mine in da ima mir user posted image

Ko ima zvečer mir, rišem in izdelujem razne dodatke za stanovanje (okvirje za sliko, škatljice,..) Pa letos sem se vpisala na študij.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: s čim se ukvarjate??
28.9.2006 9:11:40   
Poka
Dopisovanje s štorkljo, da kaj prinese...

Drugače pa rolanje, kolesarjenje, jahanje, tek (dokler koleno ne štrajka), tud dolgi sprehodi, kreativno kuhanje (al kako bi temu rekli...), igram ene par inštrumentov (sam trenutno si jih ene par finančno ne morem privoščit...), rišem, v prostem času in tudi za kak tolarček zraven se ukvarjam z masažami, ja no dokončanje študija, temu nebi rekla hobi, bom pa za hobi vpisala magisterij iz smeri, ki me ful zanima (sam tud pol se mi ne bo zdel hobi...). Aja no, predenj sem prodala motor, je bil moj hobi še kolkr tolk mirna vožnja po cestah (razen bežanja pred policaji). Ni treba posebej poudarjat, da sem zasvojena z internetom... user posted image


(odgovor članu niki5)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: s čim se ukvarjate??
28.9.2006 18:15:52   
Moyca_
3krat na teden na skupinsko vadbo (mešano pilates, just fit, joga fitnes), internetuser posted image , shopinguser posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: s čim se ukvarjate??
28.9.2006 21:15:32   
iva01
user posted image user posted image user posted image  Pr nas je tud vinogradništvo zdej zelo pomembnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: s čim se ukvarjate??
28.9.2006 21:28:14   
Udb
Hmmmm...men so se pa hobiji mal  obrnil v službo. user posted image Torej, vse kar je v zvezi z glasbo je zame hobi in biznis. user posted image

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: s čim se ukvarjate??
28.9.2006 23:13:29   
Sita
Ful imam rada naravo: jadranje, plavanje, veslanje, gorništvo, gobarstvo, sprehode po gozdovih, hribih, gorah, ob morju, pa tudi mestih, potovanja v eksotične dežele, branje knjig s psihološko, filozofsko in duhovno vsebino, poslušanje indijske, klasične, pop in tudi drugih zvrsti glasbe, gledanje filmov po resničnih dogodkih, gledanje nekaterih znanstvenih oddaj (vsaj kar se tiče živali in nasploh narave), prevajanje knjig, ki me zanimajo iz angleščine v slovenščino, reševanje križank, učenje tujih jezikov, reševanje logičnih nalog ... ma tolk je vsega ...

Bolj bi lahko rekla, česa ne maram: pospravljat in kuhat - to se mi pa zdi čista izguba časa.  

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?