|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvič spi v svoji sobi
18.8.2007 21:37:25   
Anonimen
Naš 25 mesečnik je dobil svoje kraljestvo. Danes se je skupaj z nami veselil svoje sobice.
Bil zelo utrujen in sem ga uredila za spanje. Šli smo v njegovo sobico, prižgali radio in lahko noč.  user posted image
Sedaj že lepo pančka.

Zelo sem ponosna na njega.


Upam da bo tudi v prihodnje tako.

Lahko noč.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvič spi v svoji sobi
18.8.2007 21:38:59   
blue sky
user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvič spi v svoji sobi
18.8.2007 22:33:52   
total
O čestitke...user posted image user posted image user posted image ,kje pa si nabavla pohištvo,ker mi tut mislimo kmalu opremljat in ga preselt v svojo sobico.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvič spi v svoji sobi
18.8.2007 22:48:14   
Anonimen
Kupili smo v Lesnini cenejšo sobico, ker mi je žal denarja ker naš rad "žiga-žaga" po pohištvu in se uniči. Ko bo malo večji bo dobil kaj bolj kvalitetnega.

Mali se je že zbudiluser posted image in prišel k meni v kopalnico sedaj sem pa šla z njim spat, dokler ni zaspal.


(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvič spi v svoji sobi
18.8.2007 22:56:31   
total
Super,je pa priden da je že sam v svoji sobici..user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvič spi v svoji sobi
19.8.2007 9:16:55   
BLAŽIKA
Ja superuser posted image user posted image user posted image mi smo bili stari 15 mesecev, ko smo ji uredili njeno sobico  in spi od takrat sama v svoji sobici, včasih pa tudi pride ponoči k namauser posted image .

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvič spi v svoji sobi
19.8.2007 11:24:07   
maychika
naša spi v svoji sobi od enega leta. bi še prej, pa ni bilo prostora, po selitvi pa smo se vsi veselili dodatne sobe. zdaj bolje spi, ko ji nihče ne smrči zraven...user posted image

priden fant, boš videla, da se bo hitro navadil...user posted image user posted image

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
19.8.2007 13:59:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maychika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?