|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kislina in bruhanje
1.2.2007 8:59:53   
sanci
Pozdravljene,
pišem vam z nameno , ker rabim nasvet in sicer:sem v 3 mesecu nosečnosti, in zadnja dva tedna mi je zelo slabo(zjutraj in zvečer),problem je v tem, da mi pride vse do grla a sama od sebe ne morem zbruhati, zato si dam nekajkrat prst na jezik, in potem na silo zbruham. Pol ure po bruhanju pa me začne grozno bolet trebušna predpona in kislina, in cel čas se mi spahuje in mi gre gor kislo.Prosim, če mi lahko pomagate, kajti občutki so grozni.
Hvalauser posted image

Sanci
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kislina in bruhanje
1.2.2007 10:11:34   
mala
Trebušna prepona te boli od bruhanja-svetujem ti, da nehaš na silo bruhat in slabost blaži s kakšnimi čajčki, pejt v lekarno in tam ti bodo znal svetovat nikar si pa ne tlači prstov v usta...

(odgovor članu sanci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kislina in bruhanje
1.2.2007 10:15:04   
Anonimen
Pozdravljena,
meni je zdravnica včeraj svetovala, da si kupim B COMPLEX.
Danes sem že boljša.

(odgovor članu mala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kislina in bruhanje
1.2.2007 10:23:06   
Naja31
Mislim, da nikakor ne smeš na silo bruhati.
Meni je pomagal metin čaj.
Vsaki nosečki pomaga nekaj drugega. Poskušaj z bolj "zdravimi" metodami, kot da izsiliš bruhanje.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kislina in bruhanje
1.2.2007 18:16:31   
fusia
Meni se isto dogaja in se počutim obupno. Pomaga pa mi za silo Donat.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kislina in bruhanje
1.2.2007 21:46:25   
pupi
Jaz sem pa do zdaj 2x bruhala, slabosti so bile redne danes pa mi je bilo slabo tako da še ne in sem tudi s pomočjo prsta bruhala in mi je bilo boljše. Samo jaz nikoli drugače ne bruham, če že moram je to le s pomočjo prsta, pa saj v moji nosečnosti je to bilo res samo 2x (to je današnji dan vštet). Zakaj pa to naj ne bi bilo v redu? Tega nisem vedla, pa sem mislila, samo da je meni potem OK.Upam da ga nisem nič pofiksala zaradi tegauser posted image  Saj pa nič ne more bit, ne?

(odgovor članu fusia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kislina in bruhanje
1.2.2007 23:42:07   
madela
Jaz sem imela full probleme z kislino in slabostmi,pa sem si po nasvetu zdravnice kupila Rupurut. Pomaga pri kislini,izpahovanju in tudi pri slabostih. Poskusi,meni je čudežno pomagal. Lahko jih vzameš tudi več na dan,če je hudo.

(odgovor članu pupi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?