|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 14:10:38   
NANA123
Zanima me  kakšno posodo ste imele za shranjevanje planičk kje ste jo kupile in koliko stane da ne smrdi po celem stanovanju nana123  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 14:15:52   
Mikica
Posebne posode nismo kupovali. Vsako umazano plenico smo zavili v navadno vrečko za živila in vrgli v kanto za smeti, ki jih itak nosimo vsak dan vsaj enkrat v kontejner. Nikoli ni nič smrdelo.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 14:19:56   
romta
Imamo navaden koš za smeti s pokrovom, v kopalnici in ga zvečer vsak dan izpraznimo. Nikoli nič ne smrdi.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 14:29:28   
lelaval
Polulane mečem kar v koš v kuhinji (ki pa ga dnevno ali pa sigurno vsak drug dan spraznim), pokakane pa zavijem v navadno PVC vrečko in kar sproti nesem ven v kanto.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu NANA123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 14:52:53   
škratek
Ojla!

Imamo tisti koš od Sangenica in je res fenomenalna zadeva. Notri daš tako polulane in pokakane plenice (se zavijejo s folijo) in nikoli res nikoli ni nobenega vonja. Mi ga imamo postavljenega kar ob previjalni mizi v otroški sobi. Res praktično. Mislim, da je seedaj v akciji v Baby centru.user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 15:14:05   
lstand
Tudi mi imamo navaden koš s pokrovom, postavljenega poleg previjalne mize. Praznimo ga vsak dan, pokakane plenice pa dam posebej v še eno pvc vrečko in sproti odnesem v kanto za smeti. Tudi pri nas nikoli nič ne smrdi.

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 15:18:17   
Petraa
ne kupuj si koša od sangenica ,saj ni vse oh in sploh kot nekatere pišejo.
Rajši imej navadno kanto za smetjo in si nabavi navadno manjše vrečke v katero pleničko zaviješ.
pri sangenicu je potrebno kupovati še vrečke ,ki stanejo več kot 2.000 sit ipd.

(odgovor članu lstand)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 16:04:29   
tt79
No, če smem še jaz nekaj napisat...

Koš od sangenica smo imel v vrtcu, kjer sem delala in je bil ful zanič. Ko sem rodila sem od prijateljev dobila tavelik koš  ANGELCARE- dobi se v arierlu-okol 8000sit in sem ful zadovoljna. Nič ne smrdi, 1x na teden pa odnesem plenice v koš.
Priporočam!!!

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 16:38:21   
dskubin
No no, tej palčki zavijalčki - nič ne smrdi, dokler jih ne odpreš in dokler res vsako pleničko res ornk zaviješ (pri tem pa kasete kar zmanjkuje), če pa mal šparaš pa je kot kuga, saj če cel teden tam stoji,.. Mi mamo tudi navaden koš, pa ga sproti spraznimo, pokakane plenice pa zavijem v tamale vrečke, ki jih v trgovinah talajo, pa je brez smradu.

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 17:52:05   
škratek
Ne vem kakšne imate ve izkušnje. Jaz sem npr. s tem košem zelo zadovoljna. Edino res kar je so potem kasete še en dodaten strošek.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 22:16:56   
sjug
Mi imamo pa navaden okrogel rdeč koš, pri katerem pokrov dobro tesni. Izpraznim ga približno na dva dni, vanj mečem pokakane in polulane planice. Zasmrdi samo, ko ga odprem - logično, drugače pa ne. Če sem pridna in ga vsak dan spraznim, pa še to ne.

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 22:20:44   
Samoyedka
No, jaz sem nabavila še pred porodom Sangenica, cela navdušena... Zdaj ga bom pa dala naprej, ker mi je čist brezveze metat dva jurja za usr...vrečke- dobim za isti denar paket plenic! Zdaj dam pleničko v sparove vrečkice "za sendviče", dobro zavežem in v kanto- tudi nič ne smrdi, pa še poceni je, smeti pa tako ali tako vsak dan odnašamo. Meni osebno je bil nakup total zgrešena investicija, žal.



_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
2.10.2006 22:33:54   
kapesanta
Koš od Sangenica se je zlo super obnesel, samo gre pa hitro po kaseti. V Mami sem prebrala da prodaja Ariel drug košek - Angelcare in sem ga kupila. Je še 100x boljši, ker gre čist malo folije. Ker imamo hišo v 4 medetaže, je zdaj stari košek v kopalnici, novi pa v dnevni, kjer se ponavadi previjamo. Jaz jih v glavnem ne dam več stran...
Se pa spomnim, kako je sestra vedno govorila, da je to stran metanje denarja, ker če vsak dan neseš stran tudi nič ne smrdi - mogoče se je navadla vonja, ker meni je njena kopalnica vedno nekako po sladkokislem imela vonj...

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
3.10.2006 16:22:02   
Anonimen
Imamo čisto navaden koš za smeti (brez pokrova, da lažje zadenemuser posted image ) v katerega pa dajem navadne vrečke za živila noter. Tiste male iz merkatorja ali špara. Vsak dan odnesemo plenočke ven. Nič ne smrdi

(odgovor članu kapesanta)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
4.10.2006 23:13:13   
eya
Mi pa imamo navaden koš za smeti s pokrovom, vsako pleničko pa še dam v polivinilasto vrečko (kupujem tiste na rolici, ki so kao za sendviče), jo zavežem in v koš z njo. Plenice ven odnesemo, ko je koš poln (vsak 3.-4. dan) in nam vseeno nikoli nič ne smrdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POSODA ZA PLENIČKE
4.10.2006 23:19:54   
KODA
Samo zavila sem v malo vrečko in vrgla v smeti,ker jih vsakodnevno praznim.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?