|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogrevanje kupljenih kašic
18.10.2006 20:05:44   
eya
Sem prej videla, da nekatere kupljene kašice pogrevate... A vse tako delate? Jaz sem Žigu do sedaj 2x dala kupljeno (enkrat banano, enkrat korenček-jabolko), pa mi ni palo na pamet, da bi jih pogrela.

Imamo jih pa na sobni T, ne v hladilniku...

< Sporočilo je popravil eya -- 18.10.2006 20:06:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
18.10.2006 20:08:59   
KatjaD
Eya - saj ni mišljeno za sadne kašice. Na zelenjavnih pa piše, da jih je potrebno pogreti, prav tako na tistih z mesom. No, mi jih ne grejemo, ker jih ne jemo - ima rajši mamino kuho user posted image !

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
18.10.2006 20:10:19   
livia
Tudi jaz ne pogrevam.
Mogoče bom zelenjavno. Za sedaj je zalenjavo doma pripravljeno.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
18.10.2006 20:41:03   
Marogica
Normalno, da se pogrevajo zelenjavne kašice, ne pa sadne, saj sadja se pa res ne pogreva. Pri zelenjavnih je pa tako, da noben ne bi maral mrzlega npr. riža v omaki z zelenjavo in mesom, zakaj bi ga otrok?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
18.10.2006 21:17:51   
tulip
Jaz našemu nisem nič grela, pa je vedno vse pojedel...user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
19.10.2006 8:44:41   
natalia
jaz sem jih imela v hladilniku, pa sem jih pogrela, ne dosti toliko da niso bile mrzle.

lp

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
19.10.2006 12:35:26   
Bonnie_RR
Pogrevajo se samo zelenjavne kašice. Jaz te dam v grelec in segrejem toliko, da ima mali topel obrok.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
19.10.2006 12:37:18   
Bonnie_RR
Še to: jaz imam zaprte hranjene na sobni temperaturi, ko jo pa enkrat odprem, jo dam v hladilnik do naslednjega dneva, ko jo porabimo.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pogrevanje kupljenih kašic
24.10.2006 13:09:30   
maychika
Eya, mi smo tudi sicer rajši na domači kuhi, ampak kadar ne gre imamo pa kupljene kašice. Tiste pa pogrevamo. Zdaj pa sploh, ko postaja zunaj hladno. Nam tudi paše topla hrana. Daš pač v vročo kopel pa vsake toliko premešaš. Itak se pa kozarčet tako zagreje, da med hranjenjem ohranja temperaturo. Smo pa tudi tiste za lahko noč (mlečni zdrob ali keksi ipd) pogrevali. Mislim, da ni nič narobe, na nekaterih pa res tudi piše, da se jih pogreje.

LP :)))

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?