|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 13:48:22   
Tracy
Povejte mi prosim, kaj delate oz ustvarjate z 1,5 letniki. Če sploh kaj.
Jaz kar ne vem kaj bi, razen to da ji moram kar naprej avte risat, pa eno tako pesmico imava (Pika pika pikica....). To je to. Verjetno je za druge stvari še premajhna, ali pač ne?user posted image

lp

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 14:06:54   
baby baby
Za nič ni prezgodaj, petje pesmic se vama bo obrestovalo kasneje, saj se jih otrok zapomni in kasneje tudi samostojno poje. Pri nas so bile v tem obdobju aktualne nalepke - razne slikanice z nalepkicami, ki so seveda pristale vsepovsod namesto na papirju.

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 14:21:31   
al1*
Prstne barve so bile pri nas zakon in pa seveda testo - slano ali pa navadno. 

_____________________________

lp


(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 14:26:43   
pinkiponki
Mogoče te malo večje lego kocke, pa kakšne gobice da pomiva tako kot ti, pa dojenčki s keterimi se lahko fino igra....pri nas se drugače zamoti največkrat z najbolj vsakdanjimi stvarmi...dekce preklada pa se pokriva, nogavičke obuva pa dol daje, pa kaj skuha v svoji kuhinji......stara bo pa 2leti oktobra.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 16:14:30   
Tadeja
Lana bo tudi oktobra dve leti, pa se kar zaigra. Najraje ima lego kocke, pa dokler je bilo dovolj toplo je bila veliko v peskovniku, pa rada gleda knjigice in zraven v svojem jeziku komentira, pa igra se s kuhinjo, pa zelo rada barva (je vse porisano: pobarvanka, ona in miza) - ji dam flomastre, ki se z vodo in milom izmijejo. Rada ima glasbo, predvsem domačo in Čuke ter potem pleše. Skupaj sestavljava enostavne puzzle, zlagave kocke in papir. Pa še kaj bi se našlo.
Upam, da si dobila kakšno idejo. Veš nikoli ni prezgodaj. Najbolje je, da poskusiš s kakšno stvarjo pa boš videla koliko je zainteresiran. Pa veliko užitkovuser posted image .

_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 17:22:33   
Magi*
to, da se petje pesmi obrestuje je še kako res. moja punca je že pri 18. mesecih prepevala pesmice, sicer  malo bolj po svoje. zdaj pri 20. pa že zelo lepo. sicer tudi govori že v lepih stavkih.

rada riše, predvsem s prstnimi barvami (ampak to je velika packarija in moram biti jaz zraven), pa nalepke!!! - to je cel žur, sicer pa "pospravlja", pa zlaga perilo, pa djenčku ritko briše in maže in ga oblači in pokriva in daje spat (sama noče nikoli spatuser posted image ), rožice zaliva, pometa - seveda vse v igri, da ne bo pomote. lego kocke so ji še kar všeč, pa glasbila, pa pleše... vse živo skratka. predvsem pa vse hoče dalt SAMA. nič ji ne smeš pomagat, vse hoče sama.

tebe sicer zanima glede ustvarjanja, zaenkrat je to risanje. jaz narišem krog, ona ga "pobarva" ali pa poskusi narisati krog, punčko, ribo...

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 17:29:41   
Anonimen
kakšna je to prstna barva??Kje se kupi?

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
17.8.2006 20:57:41   
Tracy
Petje sem že opazila da jo zanima. Pojeva zelo radi pika poka pika polonica, pa Križ kraž Kralj Matjaž. Pa kar sama začne če hoče da pojeva. Tako da to je res kar ste rekle.
Bom pa poizkusila še z temi nalepkicami. Barve za packat se pa kar bojim kupit. Me je kar strah kakšno bo stanovanje?
Thx
LP

_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ustvarjanje z 18 mesečniki
29.10.2006 9:16:09   
Magi*
sem šele zdaj vidla, sorry. prstne barve so v takih lončkih in z njimi pač rišeš kjerkoli s prsti. se lepo operejo z rokic (in pohištva), ampak je bolje, da imaš pripravljeno mokro cunjo zraven. priporočljivo za ustvarjanje poleti, ko malega ustvarjalca neseš direktno pod tušuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?