|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zimski kombinezon
9.12.2007 9:57:33   
pikica78
Drage moje souser posted image !
Pri prebiranju RR sem dobila ogromno super nasvetov, zato vas še enkrat prosim za pomoč. V čem boste odnesle svoje user posted image  iz porodnišnice? V zimskem kombinezonu ali zimski vreči? Kaj se bolj splača kupiti? Jaz se nagibam k zimskem kombinezonu,ampak nisem še nikjer najdla kakšnega lepega nevtralnih barv. Katero velikost ste kupovale in kje?

Hvala za vašo pomoč!
Lep dan vsem user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 10:01:46   
Marogica
Mi kombinezona za tako majhnega otročka nismo imeli, ker je enostavo prekomplicirano to oblačiti in seveda je topleje v vreči, ker so nogice skupaj. Tako, da smo uporabljali vrečo.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 10:12:34   
gerilum
Mi pa smo kupili kombinezon enostavno zato ker se z vrečo ni dalo malčka pripet v lupinici... saj ima pas med nogami! V Baba centru, kjer sva vzela kombinezon so imeli lepe rdeče, rumene, bež... tako da lahko potem imaš neglede na spoluser posted image . Pa še na akcijo sva naletela in dobila kombinezonček za 10 € user posted image ! Je pa res da nekateri dosegajo cene tudi 70 € in več, ampak če malo gledaš okoli, pa akcije pa to se da dobit velikooo ceneje user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 10:13:34   
Marogica
Naša vreča je imela "luknjo" za pasove, tako, da ni bilo problema.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 10:24:36   
Anonimen
Jaz sem mela enga lepega Mexxovega belega, in je bil super, ker je bil vreča (novorojenčka lažje spraviš notri) pa še luknjo za pas je imel, kot pravi Marogica, da smo jo lahko v lupinico zapeli.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 10:37:25   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Jaz sem mela enga lepega Mexxovega belega, in je bil super, ker je bil vreča (novorojenčka lažje spraviš notri) pa še luknjo za pas je imel, kot pravi Marogica, da smo jo lahko v lupinico zapeli.


Enako.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 10:58:14   
lelaval
Bolje vreča, ker boš tako majhnega težko oblačila v kombinezon - in, kot so napisale - po pomožnosti z luknjico za pripasat.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 11:29:51   
Anonimen
Bolje, da z vrečo... Ki pa ima možnost, da s pasom pripneš...

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 11:33:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gerilum

Mi pa smo kupili kombinezon enostavno zato ker se z vrečo ni dalo malčka pripet v lupinici... saj ima pas med nogami!


Ja pa saj novorojenčke še ravno ne leze z vozička, no.

Meni se zadi najbolj fajn tisti pajacek,  ki ima spodaj na vrečo narejeno. Torej zgoraj ima za rokice, za nogice pa ima narejeno kot vreča.

(odgovor članu gerilum)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 11:54:48   
gerilum
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


Ja pa saj novorojenčke še ravno ne leze z vozička, no.



To sem mislila v avtu v lupinici kjer mora bit pripet! user posted image Je pa res da vreče, ki sem jih gledala niso imele lukenj za pase... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 12:14:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gerilum

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


Ja pa saj novorojenčke še ravno ne leze z vozička, no.



To sem mislila v avtu v lupinici kjer mora bit pripet! user posted image Je pa res da vreče, ki sem jih gledala niso imele lukenj za pase... user posted image



Aja, saj to je pa res, imaš prav.

(odgovor članu gerilum)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 14:31:49   
Anonimen
Jaz imam vrečo z luknjico za pas pripet. Sem pa jih videla tudi v Interšparu, pa niti drage niso bile. Sicer imam pa tudi toplo dekico za sabo, pa bom videla, kaj mi bo bolj prav prišlo. PDP je bil pa včeraj.LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zimski kombinezon
9.12.2007 19:24:47   
pikica78
Torej, bolj priporočate vreče. A so te tudi različnih velikosti oz. katera je najbolj primerna za user posted image  ? Moram jutri v shoping in nujno kupit, da me slučajno moje dete ne preseneti. Vedno čakam zadnje trenutke. Mogoče veste kje vse jih prodajajo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zimski kombinezon
10.12.2007 10:20:36   
Naja30
Vrečo kupi čim večjo, tudi če se dojenček na začetku "izgubi" v njej user posted image  Da bo za celo zimo prav prišla.
Jaz sem dobila veliko oblačil od prijateljice in sem hčerko odnesla iz porodnišnice v kombinezonu. Če bi morala kupiti, bi pa verjetno vzela vrečo ali vsaj tak kombinezon, ki nima nogic. Takega smo kasneje imeli in je res super!

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zimski kombinezon
10.12.2007 12:11:54   
mateyka
men so kupil večji kombinezon (babica kupila), pa zdej ne more lepo it not - se tok zgubi, da ji noge in roke ven in rokavov in hlačnic padejo, pol je pa cel vik in krik, ko ji ni udobno user posted image tko da preveliki kombinezoni niso tok kul. zdej ždi v omari in čaka, da inara zraste.. zoprno..

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zimski kombinezon
10.12.2007 20:54:09   
Bonnie_RR
Imeli smo zimsko vrečo - mislim, da v velikosti 62 ali 68. V nežni bež barvi (nismo vedeli, kaj bomo imeliuser posted image ), brez luknjice za pas, pa se je vseeno lahko normalno zapel. Če se pa dobi vreča z luknjico, pa toliko boljše...user posted image

Lp


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zimski kombinezon
10.12.2007 22:13:28   
mala pikica
Mi imamo kombinezon št.62 z luknjami za pas user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zimski kombinezon
10.12.2007 23:29:51   
benika
Mi imamo zimski kombinezonček z nogicami, enega z vrečo z luknjo za pas ter enega z vrečo brez luknje (ta bo za v voziček).

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zimski kombinezon
11.12.2007 10:40:57   
urssyy
Tako lepo ste vse napisale, zdaj pa še prosim dopišite kje ste kaj kupile in koliko stane, da se še ostale odločimo kaj naj kupimo.

Hvala

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zimski kombinezon
11.12.2007 11:05:17   
mala pikica
Urssyy jaz sem vrečo dobila, tako da za ceno ti res ne bi vedela povedati, vem pa, da jo je sestrična kupila v Pikapolonici. So pa jih imeli tudi v Intersparu po 15 €, pa meni so se fajn zdeli, pa še poceni. Mislim pa, da jih je možno dobiti v vseh otroških trgovinah, tudi Baby center jih sigurno ima.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu urssyy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zimski kombinezon
11.12.2007 11:06:00   
mala pikica
Zdaj sem šele videla, da sem včeraj napisala, da imamo kobinezon z luknjami za pas user posted image Vrečo imamo, ki ima luknje za pas user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zimski kombinezon
11.12.2007 11:13:25   
gerilum
Jaz sem kombinezončka (za 3 mesece in za 6 mesecev) kupila v Baby centru za 10 € vsakega. So ravno odprodaje starih zalog bile, baje so po nekaterih Baby centrih še vedno!

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zimski kombinezon
11.12.2007 11:56:15   
benika
Tudi mi smo oba kombinezončka z vrečo kupili v Baby centru, cena 2 leti nazaj je bila pa ena 50€, druga pa 30€. Kombinezonček z nogicami je pa izposojen.


(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zimski kombinezon
13.12.2007 11:46:07   
TinkiBinki
Jaz sem kombinezonček z nogicami kupila v H&M-u. So lepi, mehni in neutralnih barv, cena 25 EUR. Sem videla pa tudi vreče z luknjicami v Nami (LJ), za te ne vem cene, saj sem jo dobila.
Kar se številke tiče, pa to itak rabiš samo za teh par zimskih mesecev, tako da ni treba prevelikega kombinezončka kupovat.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?