|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 17:28:40   
neanja duo
Oj!

Vrhničanke,tiste,ki ste(ste bile)imate otroke pri njem,kako ste zadovoljne?Ali je natančen,se posveti otrokom?Tudi kritike napišite,če so.

hvala lepa

neanja duo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 17:31:04   
Anonimen
Joj, jaz ga tako pogrešam tega Caskota našega bivšega. Zdravnik na mestu. user posted image user posted image user posted image

Je bil moj pediater ko sem bila mala. Tja do 13 leta . Sem pa slišala, da se seli iz občine v občine, ker nikjer ne dobi koncesije, zato povsod poskuša.user posted image  

(odgovor članu neanja duo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 18:42:02   
neanja duo
Zdaj je na Vrhniki odprl zasebno pediatrično ambulanto.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 19:48:03   
sneška_
Ta človek je res fantastičen.Škoda da je šel iz naše občine ker je omenila da bo na Vrhniki odprl svojo ordinacijo.

Bil je pri nas na kratek čas je delal ko pedijatra od najine pikici ni bilo v službi.Kako ga bom pogrešala.

Toliko je natančen pa skoro da po 45 min posveti enemu otroku pa od njega sem se veliko naučila oziroma dosti mi je povedal.

Tudi od hčerke pedijater je res dober.Sicer moji otroci imajo  srečo z svojimi zdravniki.Morem potrkati res so super.

(odgovor članu neanja duo)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 21:35:41   
Barbs
A on je mož od Tanje Caserman?user posted image

Poišči na googlu....

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 21:36:37   
mayci
Jaz sem bila s svojim fantkom samo enkrat pri njem (je zelo hitro odšel iz Kamnika), ker je nadomeščal našega izbranega pediatra, pa mi je bil super!user posted image
Se je res posvetil otročku, se z njim pogovarjal, bil zelo pozoren in prijazen pri pregledu in tudi meni je vse razložil.user posted image Sem bila tako zadovoljna, da sem otroka želela čez nekaj tednov prestaviti k njemu, pa je že šeluser posted image .

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 21:59:51   
honey
Sicer nimam izkušenj z dr. Casermanom, vendar je moja kolegica imela malega od začetka pri njem, dokler ni šel iz Vrhnike in moram reči, da je bila zelo zadovoljna z njim. Tako da je zdaj, ko je prišel nazaj, spet vsa vesela in srečna in bo malega spet vozila k njemu. Menda je res odličen pediater. Samo so ga menda strpali nekam drugam, ne v prostore, namenjene pediatriji user posted image

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
10.11.2007 22:05:19   
bini
glede na to, da je nekak 'pobegnil' iz naših dolenjskih logov... pa ne bi o razlogih...
me pa samo zanima ali imate ve, ki ga tukaj hvalite, v povprečju zelo bolne ali zelo zdrave otroke???
ker moja izkušnja je sledeča - dokler smo hodila samo na sestimatske in imeli kak mini prehlad je bil špica in super, ko je blo pa kaj bolj kompliciranega, se je pa izkazal precej drugače... ampak to je samo moja izkušnja.
pa srečno!!

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
11.11.2007 7:47:23   
zoom zoom
Sedaj je spet v ZD Vrhnika, ampak nima svoje ordinacije, ampak je v prostoru za urgenco. Saj sam prostor bi še nekako bil, samo čakalnica je pa katasrofalna. Se vhodna vrata kar naprej odpirajo in potem v čakalnici čakaš oblečen

Je pa drugače meni tudi super zdravnik, ki se res posveti otroku, se z njim tudi malo igra, sprašuje in se ga otrok res ne boji.

Mogoče je sedaj na začetku še malo zmeden, kar se računalniškega dela tiče, ker mora poleg sestre tudi on vnašati v rač. podatke.

Lp

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
13.11.2007 10:51:02   
lonja
Mi imamo z njim super izkušnje, tudi Ajda se z njim super razume. In smo zeloooo veseli, da je prišel nazaj na Vrhniko user posted image .


(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
13.11.2007 14:09:40   
marelicaa
A je dr. Caserman spet na Vrhniki? O super, ker ga nekaj časa ni bilo. Kolikor sem se pogovarjala so bile mamice zelo zadovoljne z njim. Z našim malčkom sva bila samo enkrat pri njemu na sistematskem pregledu in mi je bil zelo vredu. Upam, da bo kljub koncesiji imel tudi posvetovalnico in sistematske preglede.
Pred njm je bil dr. Mihelčič, ki je šel baje v Cerknico. On je tudi super pediater. K njemu sva hodila v postvetovalnico dokler ni pdšel.

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
13.11.2007 14:27:18   
natasaom
no.midve sva bile včeraj prvič pri njemu.zelo zadovolna!hana mu je sama povedala kje in kaj jo boli.lahko ji je pogledal ušesa in grlo..je pa spala ko je prišel v izolacijsko sobo.sej se je takoj zbudila..jo je kar mal k sebi stisnu in res jo je lahko pregledal.jutri imava kontrolo.bom videla kaj bo jutri.
sem ga pa klicalala na dom,ker nisem vedela ,da ne dela in mi je prijazno povedal,da naj malo kar ob 13h pripeljem..men je všeč

(odgovor članu marelicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pediater-dr.med.Gregor Caserman(Vrhnika)
14.11.2007 13:32:44   
TanjaS
Zdravnik je res super, sva bili s hčerko 2x pri njemu, ko je ordiniral v Kamniku in mi je kar žal, da ga ni več. Kaja je bila navdušena nad njim, vedno vpraša, kje je tisti hecni zdravnik. zna se približati otroku, se mu posveti, je natančen, skratka meni je bil res všeč.

_____________________________

Grown-ups never understand anything for themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them.
Antoine de Saint-Exupery, "The Little Prince"


http://tancid.moj-album.com

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?