|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tek na smučeh
16.12.2007 14:27:49   
gaya24
Mene pa zanima, če mislite, da lahko med nosečnostjo tečem na smučeh oz. bi bolj hodila. Za hišo je njiva in sem mislila, da bi si nardila smučino in se mal rekreirala. Sem brala v eni reviji, da je tek na smučeh med športi, ki se lahko izvajajo v nosečnosti. Naj povem, da sem drugače športnica in tudi sedaj med nosečnostjo zelo aktivna. Nimam kakšnih težav. Noseča sem pa 26t.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tek na smučeh
16.12.2007 14:38:15   
malecka
Ja tek na smučeh je dovoljen. Sploh pa če si športnica od prejuser posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tek na smučeh
16.12.2007 14:39:43   
bumerang
V katerem slogu pa?
No, če misliš na tek po smučinah, in če boš res samo hodila, potem verjetno ne boš naredila nič narobe, edini problem vidim v ravnotežju in možnosti padca. Si prepričana, da boš uspela držati ravnotežje? Padci bi lahko bili otroku nevarni.
Tek pa ne, ker se, vsaj pri meni, fajn napenjajo tudi trebušne mišice in to čutim kot neke vrste streching.
Se mi pa pojavlja vprašanje - če nameravaš na smučeh samo hodit, zakaj potem raje ne greš na kak daljši sprehod? Bo enako učinkovito samo veliko bolj varno.

Aja, a lahko jaz pridem k tebi teč? user posted image
Mi sicer imamo zraven hiše eno veliko njivo ampak brez snega.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tek na smučeh
16.12.2007 14:53:16   
gaya24
Bumerang:
Ti kr pridi tečt k nam na Koroško, mamo ful snega.
Drugač pa, js bom kar v klasičn tehniki tekla (hitra hoja), mi je boljše na smučeh, kot pa gazit po snegu :). Zarad padcev me pa ni neki strah, ko imam drugače naziv za učitelj 2. stopnje teka na smučeh...sam zanimalo me je, če se lahko teče, da ni prevelika obremenitev.
Grem kar zdaj, dokler je še svetlo user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tek na smučeh
16.12.2007 15:10:51   
Gina
Kako ti bo pa ratal klasiko teči, pa še progo si naredit, pa zihr si navajena "skejtat"user posted image ?

Samo jaz si vseeno ne bi upala. Ajd, klasika, če res samo hodiš, samo jaz se ne bi mogla premagat, ker tečt je tako luštno,da bi me ubijalo, če ne bi mogla potegnit.... Pa v nos. je mene itak vse bolelo, pa tiščalo pa čist sem bila utrujena od samih hormonov. Tako da...ala ti vera, če ti to uspeva.

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tek na smučeh
16.12.2007 15:27:30   
bumerang
Joj ste mi naredile lušte s tem tekom. Komaj čakam, da kje bližje zapade, da se spravim na smuči, tek je res ena nepopisna uživancija.
Koroška mi je pa res predaleč, hvala. user posted image

Ja, če ne boš potegnila, potem bo vse ok. Sicer pa se res bojim, da te bo okoli trebuha vleklo. Ampak če imaš licenco, potem ti je to zagotovo bolj jasno kot meni in se boš držala znotraj svojih zmožnosti.

Matr sem ti fouš zdajle. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tek na smučeh
16.12.2007 20:56:04   
darja72
Jaz sem v prvi nosečnosti tekla in to kar pogosto. Sicer ne klasiko, ampak "skejting" in sem nekje okoli 26. tedna prenehala zaradi raznoraznih težav. Če se sicer počutiš dobro pač nadaljuj, pametno bi bilo uporabljati pulzmeter in pa progo naj ti uredi kdo drug. Pa lepo počasi in na padce pazi.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tek na smučeh
17.12.2007 0:41:26   
gaya24
Mal se pozno oglašam, ma vam povem, je blo super mal na smučke stopit, če letos že alpskega ne morem prakticirat... Špuro mi je pa kr sosed z motornimi sankami potegnil...zakon. Da bi lahko pa skejtala, bi pa rabla ratrak, da mi zratrakirauser posted image . Ma je kr dober tko čist lahkotni tek v klasični tehniki dokler bom še lahko...upam, da še kakšen mesec user posted image

Joj kolk je ze ura.... moram spat
Ln

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tek na smučeh
17.12.2007 11:22:30   
TamaraJ
Tek na smučeh je zakon. Jaz letos še nisem šla, upam, pa da kmalu. Obožujem proge okoli logaške Sekirice, samo da je sneg. Pa najraje imam skate tehniko0. In bom zdaj zaradi nosečnosti bolj lagano... bomo videli.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu gaya24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tek na smučeh
4.2.2012 12:54:08   
NC Bonovec Medvode
8.2.2012 bo v Nordijskem centru Bonovec Medvode, potekal dan teka na smučeh.

Program:
-Proga bo odprta ob 8.00h in bo brezplačna za vse tekače.

-Ob 9.00h predstavitev tekaške opreme
-Ob 9.30h predstavitev in prikaz priprave smuči za klasično in drsalno tehniko
-Ob 10.00h prikaz in pomoč pri izvajanju klasične in drsalne tehnike
-Od 9.00h do 11.00h animiranje otrok

-Ob 12.00h predstavitev tekaške opreme
-Ob 12.30h predstavitev in prikaz priprave smuči za klasično in drsalno tehniko
-Ob 13.00h prikaz in pomoč pri izvajanju klasične in drsalne tehnike
-Od 12.00h do 14.00h animiranje otrok

-Ob 16.00h pokal OneWay - prosta tehnika
-Od 17.30h naprej nočni tek na osvetljeni progi

Možen bo ogled tekaške opreme in nakup le te. Poleg tega bomo stregli čaj in kuhano vino. Igrala bo tudi glasba za boljše vzdušje. Prisotni bodo učitelji teka na smučeh.
Možno bo tudi priprava smuči.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Rekreativni Pokal OneWay bo pravtako potekal v okviru dneva teka na smučeh, pričel se bo ob 16.00h in bo v prosti tehniki. Nagrade so bogate.

Kategorije:
Člani/Članice A od 1990 do 1980
Člani/Članice B od 1979 do 1968
Člani/Članice C od 1967 do 1956
Člani/Članice D od 1955 naprej

Rekreativni pokal OneWay bo vseboval štiri tekme, zmagovalci v skupnem seštevku pa bodo dobili dodatno nagrado.
Datumi tekem:
8.2.2012 Prosta tehnika
18.2.2012 Klasična tehnika
25.2.2012 Klasična tehnika
11.3.2012 Prosta tehnika

Prijave sprejemamo na mail: prijave.preska@gmail.com, možno pa se je prijaviti tudi na dan tekme. Štartnina znaša 10€, v ceno je dodan topel obrok in čaj.

Informacije: center.bonovec@gmail.com, http://www.center-bonovec.si, snežni telefon: 040-323-439

(odgovor članu TamaraJ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?