|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mleko za mlečne kašice
2.11.2006 8:47:27   
lenika
Mene zanim, kdaj ste jim začeli dajat navadno mleko v mlečne kašice? Ker dojim in mi ni (pa tudi toliko mleka nimam, ker se je ponudba z povpraševanjem uskladila), da bi si za vsako mlečno kašico iztiskala mleko uprabljam Milupine kašice, ki se mešajo z vodo, so pa dvakrat dražje kot tiste, ki se mešajo z mlekom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mleko za mlečne kašice
2.11.2006 8:52:12   
škratek
Zdravo! Mi smo stari 8 mesecev pa uporabljamo te kašice, ki se mešajo z vodo.  Dvojno pakiranje je kar ugodno v Mullerju - glede na DM in Baby center.Lahko pa uporabiš navadno kašico, vendar dodaš adaptirano mleko.
LPuser posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mleko za mlečne kašice
2.11.2006 9:49:56   
eya
Ravno 2x dražje pa res niso... Sicer pa naj bi se tiste, ki se mešajo z mlekom,  mešale z adaptiranim mlekom, tako da imajo tisti, ki uporabljajo takšne kašice še z adaptiranim mlekom strošek.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu škratek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mleko za mlečne kašice
2.11.2006 9:51:12   
mluna
Oj!
Naš mali bo star 7 mesecev in jaz uporabljam vse vrste kašic! Je pa res da so ene kr drage!
Od DM  so tud ene, ki imajo not že mleko, pa frutolino od Podravke tud- pa je sam cca400sit!
Drgač so pa moji svakinji pr 5 mesecih rekl da ga nebio kej z umetnim mlekom lomlain da naj da kr navadnga.
no, jaz ga še ne bom dajala. Kašice mešam  ( se izogibam takšnih za mešat- preveč dela) z Aptamil PRE.

LP,

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mleko za mlečne kašice
2.11.2006 12:14:49   
živa
Jaz kupujem mlečne kašice; piše na škatli. Vlijem vročo vodo, pa je. Tudi jaz namreč dojim in navadno niti nimam časa iztiskati mleka, adaptiranega mi pa tudi ne pride na pamet kupit, če obstajajo mlečne kašice.

Lp,

živa

(odgovor članu mluna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?