|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ekcem na nogi
9.10.2006 19:39:14   
piškotka
Naši dveletnici se je na notranji strani stegna pred približno tremi tedni pojavil nekakšen ekscem (suha in rdeča koža) in noče in noče izginiti. Prejšnji ponedeljek smo stvar peljali pokazati pediatrinji, pa je rekla, naj mažemo s hladilno kremo in pazimo na prehrano (nič paštet, hrenovk, ...) Vse to smo upoštevali, vendar ni nič bolje, tako da jo jutri peljemo ponovno. Ali ima kdo podobne izkušnje, s čim mazati? Če je koža tam mokra, je še bolj "nabuhla" in je kar grdo za videt.

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 2.2.2007 18:23:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ekscem na nogi
9.10.2006 19:47:28   
jazz
Poskusi ji mazati s kremo lamisil.

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ekscem na nogi
9.10.2006 20:55:46   
SaaS
Kaj pa krema canesten, ki je sicer za glivice. Mogoče to pomaga. če se jaz prav spomnim, sem imela na prstu na nogi ekscem in sem mazala s canestenom. Že dolgo nazaj, zato de ne spomnim točno.

Meni je pediatrinja rekla, da pri težavah s kožo zelo pomaga kopel iz hrastovega lubja. Kopel ali če spiraš večkrat na dan. Hrastovo lubje dobiš v lekarni.

Upam, da čim prej odpravite težave.

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ekscem na nogi
19.10.2006 19:22:35   
ninocka
Nas ma tud te rdece fleke po nogicah (baje alergije, ceprav je bil testiran in ni alergicen na nicuser posted image ). Pediatrinja mi je skoz dajala eno kremo, ki je prav za te izpuscaje, ampak sem lahko mazala samo 4 dni, ker tanjsa kozo.

Potem mi je pa ena kolegica priporocila Lamelno kremo od Justa, sem jo nabavla in smo probali. Po 4 dneh je izginla hrapava koza, fleki so bli se rahlo rdeci, po 1 tednu ni mel nobenga fleka vec. Zdej mu vsak dan namazem nogice s to kremo in moram rect, da se mu sicer vcasih se pojavi kaksen flekec, ampak ful v blazji obliki in tudi po parih dneh izgine.
Prej smo meli pa po 3 tedne, pa so zaceli izginjat in spet nastali.

Pa morska voda mu je ful pomagala -  na morju so mu cist zginli,  1 teden po morju smo jih meli pa spet user posted image .


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ekscem na nogi
31.10.2006 21:16:56   
smeško
naša ima isto.al so kriva jajca, mleko(alpsko),al pa suha koža
uporabljamo losijon eucerin, pomaga ali pa bepanten








2021

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ekscem na nogi
5.11.2006 12:23:17   
s.
Ste poskušali že mazanjem takih nadlog z kremo Tea tree? Ta krema je odlična za vse izšuščaje, alergije, luskavico, deramtitis, eksceme, herpese, rane, brazgotine...
Lahko jo priskrbim.

(odgovor članu piškotka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?