|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prenehanje dojenja
21.11.2006 16:30:39   
soncicaT
Jaz pa prosim mamice, ki ste ze cisto prenehale dojit, če mi lahko daste par nasvetov.

Moj 8-mesečnik se še vedno sicer doji (zvečer, ponoči, občasno proti jutru) obvezno, čez dan pa kakor kdaj. Zdaj ko zobki rinejo ven, bi skoz na zizi visel.

Zanima me, kako še ukinit večerno dojitev? In predvsem kako navadit otroka pit iz flaše, al je bolje kar iz skodelice?

Kako ste najprej ukinile večerno dojitev- kako je z uspavanjem? Verjetno kar na metodo - da otroka pustiš jokat minuto, itd...ne pride  takoj v poštev?

Naj povem, da lepo poje kašo zvečer, ampak se še vseeno doji.

Hvala za kakršenkoli nasvet.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prenehanje dojenja
21.11.2006 20:15:39   
petja
Jaz ti bom rekla, da ima ŠELE 8 mesecev in da ne prehitevaj ... Velikokrat se otrok sam odloči, kdaj bi se nehal dojit, seveda so tudi izjeme. Moja user posted image  je pri 8 mesecih še vedno ful visela na joški, GH je skoz ven pljuvala, no, pri 10 mesecih se je pa sama odločila, da se ne bi več dojila.

Pa mogoče najprej ukini dnevna dojenja, pa šele potem večerno. Pa če do zdaj ni imel flaške, ga boš težko navadila na flaško ... za pit mu raje ponudi lonček oz. kar navaden kozarec.

Pa vseeno ne prehitevaj, daj mu čas.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prenehanje dojenja
21.11.2006 21:01:47   
Anonimen
Z dojenjem sem nehala pri enem letu.

Zvečer jo je uspaval očka, sama se fizično umaknila, da me ni videla. Potem sem šla za teden dni v službo, ona je ostala na morju in po tednu dni ni hotela niti slišati za svoje joškice.

Iz kozarca ali magičnega lončka je začela piti, ko je bila žejna; to je bilo takrat, ko je postalo vroče.

Vse ob svojem času.

(odgovor članu soncicaT)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?