|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popokani šivi
11.1.2008 21:28:36   
lojzika
Če ti po porodu počijo vsi šivi? Ali jih ponovno zašijejo?

Verjetno ostane večja brazgotina če ne zašijejo ponono. Kako dolgo se potem to celi?

So kateri popokali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popokani šivi
11.1.2008 21:40:47   
pilar28
Lojzika, misliš carski rez- takoj nazaj, ti lasersko popravijo.
Spodaj pa se samo zaceli-baje.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popokani šivi
11.1.2008 21:41:31   
lojzika
Spodaj, spodaj ne CR sem čudno napisala.

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popokani šivi
11.1.2008 21:42:01   
Seven*
Meni. Ne čisto, ampak delno. Zunanji samo. Mi je moj pudral z Bivacinom in se je zacelilo. Grozno me je bolelo.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu pilar28)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popokani šivi
11.1.2008 22:21:55   
lojzika
A to ta drugič? Ali že po prvem porodu?

Kako dolgo se je pa celilo?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popokani šivi
11.1.2008 23:12:44   
lelaval
Meni jih je tudi par. Ne, ne zašijejo jih, kolikor je meni znano. Nazaj pa nisem hodila.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popokani šivi
14.1.2008 9:24:18   
šnucika
Meni sicer niso počili, je pa en šiv lezel narazen in je zijala prava luknja, ki se je tudi gnojila.
Po nasvetu patronažne sem z Bivacinom špricala, pa je bilo hitro zaceljeno.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: popokani šivi
18.1.2008 16:34:16   
Polonca s piko
Potem ko so me 12 dni bolel za znoret... mami (je patronažna po poklicu) je rekla, da ni nč videt, da je čudno da me tolk boli (jedla sm pa ketonale in lekadole, pa sem se še ob večerih jokala), so se po 12 dneh razgradil in so se mi eni 4 odprli - ampak ne po rani, temveč prov po tistem kot je bla nitka. I vseh mi je začel tečt gnoj - bolel me je zato tolk, ker se je spod gnojil. Ko so se enkrat odprl, so pa kljub temu, da so zgledal precej grš, bistveno manj bolel.
Sem pa slišala za eno, k ji je nekaj šivov pospustil, da se ji je prav luknja naredila in je morala it šivat nazaj.
Čimanj komplikacij glede tega!

LP


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: popokani šivi
8.2.2008 22:00:34   
tejči77
men so v bolnici tretji dan vsi šivi šli narazen. Potem sem pa v bolnici čakala pet dni na ponovno šivanje pod narkozo. Je pa user posted image bolelo, ko sem se zbudila in še kakšen teden. Da je bolečina čist izginila sem pa čakala 4 mesece.
Tako da šive zašijejo nazaj. Brazgotina pa po sedmih mesecih ni več tako debela kot na začetku. Da se razumemo, ne govorim o CR.
Glede bivacina, spodaj se ne sme uporabljat, samo hladna voda za spiranje šivov.


_____________________________

Naša sončica se je rodila 02.07.2007,
10.08.2009 pa se ji je pridružil še drugi sonček.


Slikice naše Larise
http://tejci.blogspot.com/

(odgovor članu Polonca s piko)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: popokani šivi
9.2.2008 14:18:36   
mižek
meni niso, so pa moji sestri in ji je patronažna samo zalepila, pol pa si je morala z bivacinom špricat. verjetno ni bilo tak hudo da bi ji bilo potrebno ponovno šivatuser posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: popokani šivi
9.2.2008 17:27:42   
Teya*D.
Jaz pa sem dobila pozneje še vnetje, ko so bili šivi še tako malo občutljivi in seveda so se tudi ti nadražili, da sem se prestrašila malo da se mi bodo odprli. Kri mi je tekla malo ampak sem s kamilico spirala in redno sušila rano tako da se je potem zacelilo in je vredu. Rečem pa lahko, da me ob slabem vremenu še vedno kdaj trga po šivih.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?