|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica
31.12.2006 11:46:39   
Kniči
 hej punce!
mene pa zanima, koliko se vam zdi pomembno, da gre lupinica na voziček? sploh tiste, ki imate že izkušnje, pa glede na to, da za otroka baje ni dobro, da je preveč v lupinici, ali res prevlada v praktičnosti? meni se zdi, da je lupinica samo za vožnjo z avtomobilom in kam za na obisk, pol pa otroka itak ven vzameš. ampak, mogoče se motim. prosim za vaše izkušnje.
hvala, pobožajte bušije in lepo praznujte!


_____________________________

LP
Kniči
**********
PDP:28.7.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica
31.12.2006 12:13:17   
Anonimen
Meni je zelo veliko pomenilo, da sem jo iz avta z lupinico vred prestavila na voziček, ko sva šli v štacuno, zlasti če je spala. Drugače je itak nisem v njej na vozičku vozila. Samo po kakih opravkih, tako da to se mi ne zdi pretiravanje v lupinici. Sicer imaš pa user posted image  v košari ali športnem delu.

(odgovor članu Kniči)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupinica
31.12.2006 12:13:18   
super nova
Jaz lupinico uporabljam samo za vožnjo v avtomobilu, ker se mi ne zdi preveč udobna. Lp!

(odgovor članu Kniči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica
31.12.2006 12:16:12   
Anonimen
ja meni je blo tudi pomembno da gre na vozek, ker je tečno spčega otroka iz avta prekladat v vozek ker ga skoraj ziher zbudiš. tako ga pa samo natakneš na voz gremo. imela sem tudi voz, kjer se naklon ni dal čisto dol, tako da je prve 3 mesece bila tudi na vozu kar v lupini.

(odgovor članu super nova)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica
31.12.2006 13:28:42   
Anonimen
Jaz lupinico uporabljam samo za vožnjo v avtomobilu, ker se mi ne zdi preveč udobna


Enako.

Mi smo jo prvih nekaj tednov še hranili v njej.

(odgovor članu super nova)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica
31.12.2006 13:34:37   
Anonimen
Meni tudi zelo prav pride, se posebej recimo za v trgovino. Za tiste pol ure se mi zdi odvec ga dvakrat prestavljati in buditi... Ce se pa z avtom nekam zapeljemo na sprehod, ga pa prelozimo v vozicek, saj to praviloma traja dalj casa.

Odvisno od modela, ampak mogoce se da kupiti adapterje za izbrano lupinico. Mi smo se namrec odlocili za Maxi Cosi lupinico in za Traxx jaguar vozicek, ki sama po sebi nista kompatibilna, ampak za nekaj jurjev dobis nastavek.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupinica
31.12.2006 13:36:56   
Anonimen
Če je tako naneslo, sem lupinico z otrokom vred kar v vozilček postavila. Torej ne pripela na ogrodje, ki bi pasalo skupaj, ampak kar lepo položila v športni del vozička. Je prav lepo sedlo za tisto varovalo, ki pride okoli pasu, če se razumemo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lupinica
31.12.2006 14:19:32   
Kniči
hvala vsem za odgovore, ste mi zelo pomagale!
lahko pa seveda še katera napiše kakšno izkušnjo ali mnenje, bom zelo vesela.
hvala!     



_____________________________

LP
Kniči
**********
PDP:28.7.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lupinica
31.12.2006 17:46:51   
frufru
Sem šla parkrat v mesto z avtom in Lovrom v lupinci, pa so mi roke odpadle. Ker mulo takoj zaspi, je seveda jok, če ga preemetavam iz lupince v vozek in nazaj. Sva kupila še adapter za jaguarja, pa je kot noč in dan. Lupinco samo gor namontiram in grem lahko po trgovinah. Ni velikokrat, ampak takrat ko je, pa zelo prav pride.

(odgovor članu Kniči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lupinica
31.12.2006 19:01:17   
frutka_
Jaz sem imela PP lupinico in klasičn  PPpodvozje vozička. Je fajn praktično, samo gor natakneš in je. res pa sem to uporabila morda samo parkrat, ker malega ni motilo prenašanje iz enega konca na drugega!
Poglej, večina vozičkov ima adapterje že priložene in taboljši sedeži se itak dajo gor nataknit.
Nakatere mamice pa kar gor v nakupovalni voziček dajo malčke, tako da se zadeva lahko reši tudi tako. Več možnosti imaš, tako da ni odvisno le od lupinice.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lupinica
1.1.2007 15:32:36   
anjaa
kot je napisala frutika - tudi jaz če grem v nakup sama s tamalo v spar, mercator, leclerc, lupinico kar na nakupovalni voziček naložim. pač priročno.
če grem na banko ali pošto ali kam na hitro vzamem pač samo lupinico brez vozička.
imamo pp pliko voziček in pp lupinico, pa ju skupaj ne uporabljmo veliko. verjetno zato ker je tamala stara že 6 mesecev in nama v avtu skoraj čisto nikol ne zaspi. pridno opazuje kaj se dogaja okoli nje. tako da če bi bila še novorojenček je vsekakor ful priporočljivo da jo kar v lupinico na vozek natakneš in je s tem ne zbudiš.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: lupinica
2.1.2007 8:17:05   
Strawberrie Cherrie
Mi gremo danes prvič na kofetek - upam, da bomo zdržali; in bom prakticirala za v center kar lupinica+ogrodje vozička...to mi je blo pri nakupu zelo pomembno, zato bomo sedaj prakticirali...user posted image

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: lupinica
2.1.2007 22:32:11   
eya
Tudi mi smo imeli lupinico, ki je šla na voziček, res je praktično, da ne rabiš spečega otroka prestavljati v voziček, novorojenčki pa še sploh veliko spijo.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: lupinica
3.1.2007 0:38:50   
ČebelicaMaja
Naša pa v lupinici nikoli ni marala bit...smo šli tako enkrat na sprehod, pa smo jo hitro nazaj ucvrli. Tako, da nismo nič kaj dosti prakticirali lupinice+vozček...je pa res, da je bilo poletje in ji je bilo v lupinici vroče za znoret...

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: lupinica
3.1.2007 17:42:53   
Strawberrie Cherrie
no, mi za sprehode ne bomo prakticirali lupinice, ampak športni del, ki se popolnoma spusti + zimsko vrečo...

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: lupinica
5.1.2007 11:01:57   
lilka
Hm moja mala nečakinja ima voziček Jane-Slalom, ki ima tako lupinico, ki se naredi tako, da je lahko otrok več časa v njej(se da v nekako ležeč položaj al kaj sej ne vem točno), že sam voziček je pač tako narejen 3 v enem in moja svakinja je blazno zadovoljna in je bla naša Manca tudi zelo veliko v lupinici.

Jaz bom imela oz. sva že kupila Quinniyev voziček, pa Dreami košarico in potem tudi Maksi cosi lupinico, ki se gre zmontirat na voziček, ampak za to lupinico pa velja, da tam nekje do 2 uri maksimalno je lahko otrok v njej. Bomo pač uporabljali lupinci za po nakupih in take zadeve drugale pa bo v drimi kšarici in potem v športnem delu, ker imamo tudi vrečo. Pač, če sva že vse vzela, sva vzela tudi lupinico, ki paše na voz, pa je.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?