|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vrtec v LJ je prost!
6.2.2007 0:26:06   
Anonimen
Za vse Ljubljančanke in pa tiste, ki v Ljubljano hodite v službo in bi tudi otroka lahko vozile sem v vrtec...

Vrtec Nove Jarše, disločirana enota Rožle na Pokopališki ulici 30 (v Zeleni jami, cca. 500 metrov od Žal, smer Šmartinska cesta), imate PROSTA MESTA ZA VSE OTROKE, NE GLEDE NA STAROST, torej od jaslic do bivše "male šole" (cca. 5 let, torej).

Naš Gospod Otrok je letošnji januar preživel v tem vrtcu. Vrtec je v starejši (obnovljeni) vili, z visokimi stropi in obokanimi vrati. Imajo popolnoma vse, kar imajo moderni vrtci - simpatične igralnice, najprijaznejše vzgojiteljice, kar sem jih videla v 9-ih letih, lastno kuhinjo, majhne skupine,...

Okolje je izredno domače - veliko bolj, kakor smo navajene v velikih vrtcih, kjer je otrok marsikje in marsikdaj samo eden od mnogih - številka. Posvečajo se vsakemu posebej, kar je verjetno tudi eden od razlogov, zakaj je bilo za našega Gospoda Otroka uvajanje končano prej kakor v enem tednu.

Vrtec je sicer samo enoizmenski (od 06:30 do 16:30), vendar večinoma to ni ovira (vsaj največja ne).

Mi smo sedaj dobili prosto mesto v enoti Mojca, ki jo imamo dobesedno pred blokom, zato smo ta vrtec "morali" zapustiti. In zaradi takšnih "primerov", kakor smo mi, mi je v bistvu žal za enoto Rožle - mislim, da je veliko otrok v tem vrtcu samo prehodno - dokler ne dobijo "svojega", željenega. Vendar si vrtec zasluži več kot to. Veliko več.

Kako bo sedaj v Mojci, s Kamikazo še ne veva, vendar sva v Rožle-tu že povedala, da če ne bova zadovoljna v Mojci, da bova Gospoda Otroka pripeljala nazaj. Se bomo pač vozili z avtom in bili malo manj komot. Ni ga lepšega kot to, da ti otroka ob sedmih zjutraj na ves glas pozdravijo vse vzgojiteljice skupaj že takrat, ko vstopiš skozi vrata v hišo, poznajo ga še po številki čevljev, ne samo po imenu, tekmujejo, katera ga bo imela v naročju, potrpežljivo ga hranijo po žlički, čeprav vse skupaj meče po tleh,...

Res, nimam pravih besed pohvale za njih.

Če torej iščete vrtec, se obrnite na njih oz. na gospoda Borisa Selana, ki ureja vpise.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vrtec v LJ je prost!
6.2.2007 11:34:05   
VERONICA
Hvala, Kerensa. Vem da bo mnogim ta informacija zelo pomembna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vrtec v LJ je prost!
6.2.2007 12:51:13   
zojabor
Hvala za informacije Kerensa.

Sem že govorila z g. Selanom in si je res vzel čas in tudi oddala vlogo, upam da bo uspešno rešena.

Trenutno preverjajo tiste, ki so že oddali vloge, če so še vedno interesenti.

Nisem bila pa kar tako odslovljena kot pri večini drugih vrtcih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vrtec v LJ je prost - enota Rožle
6.2.2007 23:50:55   
Anonimen
Ja, Zojabor - g. Boris je res zakon. user posted image

Ponavadi sva s Kamikazo pripeljala mulčka v vrtec ravno tisti čas, ko je tudi on prihajal v službo. Če se nismo srečali pred hišo, smo se pa na stopnicah ali pa pred pisarno. Vedno smo se pozdravili, vedno kakšno na hitro rekli in - pomisli - on je skoraj raje klepetal z Gospodom Otrokom kakor pa z nama. user posted image  In dete je seveda temu primerno čivkalo nazaj. user posted image
Ko sva razmišljala, ali bi imele dete doma, dokler ne dobimo prostega mesta v Mojci, ali ne, je bil glavni pomislek 2x dnevno vožnja do vrtca. Imava namreč samo en avto in eno vozniško, edini avto pa je povrhu vsega še službeni, tako, da je moral Kamikaza 2x dnevno iz službe (da nisem jaz pešačila po pol ure v eno smer, ali pa zapravljala za taksi). Z vozičkom na mestni avtobus je pa tako ali tako nemogoče.
Ampak nama ni niti malo žal. Kakor sva rekla - če Mojca ne bo v redu, bo potem za vse večne čase "v igri" Rožle.

In glede na to, kdo vse bere RR user posted image , je mogoče tole tudi priložnost, da se vrtcu oz. vsem zaposlenim v njem tudi javno zahvalim, ker so takorekoč na meji idealnega. Največja zahvala velja seveda vzgojiteljicama Zori in Vojki, ki sta skrbeli za moje potomstvo user posted image , pa tudi ostalim vzgojiteljicam in seveda g. Boris-u Selan-u, ki je kot prvo uredil vpis v enem dnevu, kot drugo pa tudi prosto mesto sedaj, v željeni enoti, v enem mesecu (kar je pa tudi že umetnost za Ljubljano).

Ostanite še naprej takšni, kakor ste!

(odgovor članu zojabor)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?