|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bomo videli, al kaj...
10.2.2007 20:48:48   
binabona
zdravo

Že nekajkrat sem se oglasila na tem forumu, pa evo me spet.

Naša user posted image  je imela rdeče fleke po ličkih in suho kožo na tem delu-srbelo jo ni, ki so po uporabi hladilnega mazila začeli izginjati. Pojavljati pa so se začeli rdeči mozoljčki okrog oči, ki pa so jo včeraj začeli srbeti-praskanje ponoči, čez dan b.p. Danes sem se po predhodnem pogovoru z pediatrinjo odločila za Pregomil. Mala ga popije le če ji dam v mleko rjavi sladkor-cca  žlički na 180ml., vem da to ni rešitev-kako ste ve to rešile.

Tesiranje pedvidevam, da nas še čaka, kajti zdi se mi da pregomil pomaga.A mislite, da nas čaka še kakšen alergen poleg mleka? Vem,da je en dan premalo za ugoovitev problema pa vendar.

Pisala sem že, da je bilauser posted image  že od 2.mes. na adapiranem mleku brez težav, izpuščaji so se začeli pojavljati pri 5,5 mesecu.Niso s razširili nikamor en mesec in še vedno so le na obrazu.

Tudi jaz sem malo obupana,saj nihče od nas ni alergik. Po eni strani upam, da sklepam prehiro in da alergije ni.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bomo videli, al kaj...
10.2.2007 20:59:29   
*Uršula*
Živjo!
Jaz ti lahko za tolažbo povem da so naši user posted image  pri 2 mesecih določili da ima 100% alergijo na mleko ampak da naj greva za vsak slučaj na teste. In sva šle, ta čas smo pili pregomin (ko smo ji ga prvič dali je bla res štala in sploh ni hotla jest, tko da je ta obrok čisto preskočila ampak že takoj naslednjega pojedla normalno - hvala bogu). V glavnem naredili so teste, na rezultate smo čakali 8 tednov ker so bili vmes prazniki in nato dobili odpustnico na kateri je pisalo da nima alergije na nič!!! To je zdaj 1 mesec po rezultatih in naša user posted image  že papca navaden jogurt in pije navaden novalac. Tako da se nič sekirat. Mogoče se ji samo koža čisti. Naj povem še to da je bila naša user posted image  pikasta po celem telesu. Mislim da ni bilo mesta kjer ne bi bila. Zdaj je vse ok. Tko da kar optimistično. Držim pesti!

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bomo videli, al kaj...
12.2.2007 9:12:54   
binabona
*Uršula* hvala za odgovor.

Imam pa še nekaj vprašanj:
- ali se ji je koža po uporabi Pregomina izboljšala
- ali so jo izpuščaji srbeli
- ali so bili kožni testi negativni in so kljub temu naredili še krvne teste
- ali pokaže alergijo, čeprav otrok ni bil izpostavljen alergenu npr. jajca.

Mora se pohvalii, da naša user posted image  popije Pregomin b.p., naredim ji ga na komarčkovem čaju. Testiranje imava v sredo (za valentinovo) pri dr. Voduškovi, če bodo negativni bo to najlepše valentinovo darilo za mamico in očka.

Močno upam, da je le lažni alaremuser posted image .

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bomo videli, al kaj...
12.2.2007 11:16:25   
mirjanajelenko
kako je pa kaj s testiranjem, namreč nama so dali napotnico za v celju za testiranje, čakalna doba je kr dolga, ali ostane notri za sprejem al kako, namreč midve greva plačniško prej v ljubljano dr wohlmann-u v celju mama pa konec aprila

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bomo videli, al kaj...
12.2.2007 11:43:47   
binabona
Midve greva k dr. Vodušek, kolikor sem brala na forumih, dr. najprej opravi pregled, nato naredijo testiranje baje do 10 snovi (ne vem na podlagi česa jih zbere), potem glede krvnih testov pa nisem sigurna ali jih naredi neglede na to ali so kožni pozitivni ali ne. Ti pa lahko sporočim v sredo ko mi opravimo to zoprno zadevo.

Me je fulll strah, ampak do srede bom nekako preživela.

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bomo videli, al kaj...
12.2.2007 15:59:47   
Aja1
Kako pa zgledajo ti kožni testi?

Naša je tudi vsa pikasta in flekasta po obrazu in vratu, zato so ji vzeli kri (sum na alergijo KML). Jaz imam pa dieto user posted image . Koliko časa traja, da pridejo rezultati krvi?

_____________________________




(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bomo videli, al kaj...
12.2.2007 18:47:39   
binabona
čas da dobiš teste krvi je zelo različen, vsaj tako sem zasledila na neu.Upam, da to ne traja predolgo, kati zame je ta zadeva cela živčna vojna.

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bomo videli, al kaj...
12.2.2007 23:17:52   
Irisa
Mi čakamo že en mesec-Pediatrična klinika, prvič pa smo dobili izvide po mesecu in pol. Super ne?!!

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bomo videli, al kaj...
13.2.2007 8:00:43   
binabona
Jaz močno upam, da jih bomo dobili prejuser posted image . Mi gremo samoplačniško k dr.Voduškovi, zato upam, da bodo malo bolj pohiteli-če bodo sploh potrebni.

Ali jih naredijo neglede na kožne teste, ali samo če koža reagirauser posted image

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bomo videli, al kaj...
13.2.2007 10:28:28   
piščanc
mi smo bili že dvakrat pri dr. voduškovi. kožni testi so hitri - alergene (kapljice) da na rokico in jih prepikne z iglicami, počakaš 20min in tisti, ki je rdeč je reagiral. krvni testi so bolj zanesljivi, vzamejo kri in dobiš rezultate, če je nujno tudi takoj.

aja, naš nikoli ni reagiral na mleko, tudi krvni testi (ZD dom) niso pokazali alergije, samo senzibilizacijo. pa še to v 'normali', zato ni bila predpisana dieta. splošna pediatrinja jo je vseeno svetovala.


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?