|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Test - glukoza
1.2.2007 10:31:13   
duhica
Tiste, ki ste bile, kaj so vam rekli kaj lahko jeste in pijete in koliko časa prej?

Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Test - glukoza
1.2.2007 10:42:50   
mončka
Jaz   sem morala  bit tešča
Ko pa  sem imela potem  čez par dni 4 urni test  pa sem  morala  prit tešča  da so mi vzeli kri  in da sem spila  glukozo  potem pa sem lahko pila  koliko sem hotela vendar  samo vodo ali pa nesladkani čaj.Po  končani preiskavi oz. po 4 urah pa so mi potem prinesli kosilo
bila pa sem v MB

srečno


_____________________________

Samo ljubezen lahko združi starše in otroke tako, da jih izpolni in jih naredi popolne

(odgovor članu duhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Test - glukoza
1.2.2007 11:04:26   
2 Sraki
Jest sem normalno lahko vse jedla in pila, samo med samo preiskavo pa ne smeš razen vode. Sem imela pa 50 g test.

(odgovor članu mončka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Test - glukoza
2.2.2007 11:22:54   
šapica
ja zanimivo, kako imamo vse drugače. jaz sem ga imela pred kratkim (24 teden) pa sem morala biti tešča-vzeli so mi kri, počakat sem morala na rezultate (eno uro), potem so mi dali pit un gravž sladek (50 g), spet počakat eno uro in biti pri miru, da nisem porabljala sladkorja v krvi in končno po tej eni uri spet odvzem krvi in to je bil potem rezultat.
lp

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Test - glukoza
2.2.2007 21:10:20   
Bonnie_RR
Js sem morala bit tešča. Imela sem 4-urni test. Je bilo kar hudo za spit, ampak potem se je pa tud vleklo vse skupaj. Vmes nisem smela nič jest, pit (samo vodo) pa tud ne preveč. Sem bila vsa srečna, ko sem lahko šla domov. 

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu šapica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Test - glukoza
4.2.2007 20:26:56   
KODA
Jaz sem dala čez 50 in 100g test.Dostikrat je rezultat odvisen tudi od tega,kaj ješ prejšni dan.Drugače sem bila tešča pred obema testoma.Pri 100g testu,pa sem bila na miru in nisem nič ne jedla in niti nič pila vmes.

Da pa lažje spiješ to gravžasto sladkobo,sem si stisnila noter limono.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Test - glukoza
9.2.2007 20:59:59   
severnica77
Tudi jaz sem bila na 50 in 100 ml testu. Pred obema sem morala biti tešča. Skozi vso trajanje testov ne smeš nič jest in pit ter moraš biti pri miru. Je pa bil prvi pozitiven, ki je presejalni, drugi, ki je pa diagnostičen pa je bil negativen.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Test - glukoza
10.2.2007 13:31:46   
Anonimen
Jaz sem bila na 50g testu.Morala sem biti tesca.Ko sem prisla so mi vzele kri,sem spila tisto cukrano vodo,tocno cez eno uro pa se enkrat odvzem krvi.med cakanjem sem pila vodo.

(odgovor članu severnica77)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Test - glukoza
10.2.2007 18:03:30   
Bonnie_RR
Ko sem prebrala KODIN odgovor, sem se spomnila, da je meni ginekologinja naročila, da 1 dan pred testom naj ne jem nič sladkega.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?