|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obstojen puder
28.2.2007 10:20:39   
Naja31
Uporabljam Max Factor Flawless Perfection, ampak ugotavljam, da je zelo neobstojen.
Nekako "zdrži" polovico dneva, potem pa ga nikjer več ni.

A mi lahko predlagate kakšen puder, ki bo zdržal vsaj do popoldneva?

Hvala.
Naja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obstojen puder
28.2.2007 10:28:30   
filipinka
Preizkušala sem že veliko pudrov od dragih do poceni. In še vedno je najboljši, beri prekriven in obstojen ves dan, Lorealov Ideal Balance! Boljši od ta dražjih! Najboljše mi je, da dobro zgledaš od jutra do večera in da ne zgleda kot maska!user posted image  

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obstojen puder
28.2.2007 10:30:50   
total
Jaz jih tut kr menjam,ampak zdaj za pozimi imam vedno Max Factor-lesting performace je obstojen in fajn prekrije,za poleti pa od Loreala,Viscy..

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu filipinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obstojen puder
28.2.2007 10:32:03   
Anonimen
Jaz sem naročila vzorček novega pudra od Vichy pa bomo vidl kako se bo obnesel.

Trenutno pa imam od Nivea mat with rice - je tud doberuser posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obstojen puder
28.2.2007 10:41:02   
Taula
Trenutno pa imam od Nivea mat with rice - je tud dober


Meni ta tudi paše.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obstojen puder
28.2.2007 11:13:04   
tinkamiška
Jst bi pa rekla tako:
Puder je dober, če imaš občutek, da nisi napudran. Jst mam enega od Vishija, ker je tak zlo lahek, tisti, ki so bolj obstojni, naredijao tako masko na obrazu in mi ni fino, ker so bolj težki.

No jst se namažem z tem pudrom, potem pa fiksiram z transparentnim pudrom(pudrom v prahu), na lahko z gobico potapkam( ne fesjt, ker boste kot gejše) in to res drži. Če se potim, se seveda puder prej stopi, zato mam gobico, ki sem jo prej namočila v transparentni puder s sabo in grem pač na WC in se malo potapkam. Se izgled takoj osvežiuser posted image

Se pa mažem samo za priložnosti, oziroma, če bi hodila v službo, bi se tudi naličila.

Poleti se pa bolj z kakšnimi obarvanimi kremami, ki imajo zaščitni faktor namažem, ker takrat pa res noben puder ne drži...

Lp
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obstojen puder
28.2.2007 13:40:39   
Moyca_
poskusi preko puder v prahu in bo boljše.
Jaz uporabljam Lancomovega, pa si tudi vedno dam preko puder v prahu, ker tako zelo obstojen tudi noben ni

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?