|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Utrujenost
7.3.2007 19:48:53   
tinki_winki
Kako kaj premagujete utrujenost.

Jaz se počutim vedno utrujena, brez volj in moči za karkoli.
Celo vožnja avtomobila mi predstavlja težavo (za volanom dobesedno skoraj zaspim). V službi pa tudi ni nič od mene. Spim po 12 h na dan. Ko pridem iz dela grem spat že ob 19h max ob 20h in spim vse do 7h zjutraj. Preden sem bila noseča nisem nikoli čutla utrujenosti, sedaj pa kar nemorem opisati kako za nič se počutim,...

Kako si kaj pomagate, meni tudi spanje ne pomaga.

No noge me ne držijo več in grem kar vodoravno.

pa lahko noč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Utrujenost
7.3.2007 20:58:18   
Anol
Živ,

Jst sem bila do pred kakega tedna čist o.k., sedaj sem pa čist sesuta, po mojem, da mi primanjkuje železa v krvi, ampak mam šele drugi teden pregled, ko mi bojo pregledali tudi kri.
Pri meni v službi nimam kaj dosti možnosti zabušavanja, zeham pa kar naprej. Doma me pa še moj pikec preveč okupira preden ga dam spat, pol bi šla pa najraje še jaz takoj spat, kot naprimer zdele in bom tud po mojem kar lepo šla.

Lahko noč,
Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Utrujenost
8.3.2007 9:17:54   
lunca2
Jaz sem bila v začetku nosečnosti zelo utrujena in tudi jaz bi samo spala cele dneve. Meni ni pomagalo nič razen lenarjenja in spanja. Imam pa srečo, da sem študentka in ne hodim na predavanja, ker mi je ostal le še en izpit. Tako sem lahko lenarila.  Kasneje pa se je utrujenost umirila in sem bila no sem še polna energije, včasih ne vem kam bi z njo. Kr neki bi delala ves čas.

Koliko časa pa ste noseče?


_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Utrujenost
8.3.2007 9:19:33   
tintin
Tudi jaz sem zelo utrujena. Sem v 6 t in bi lahko prespala 15 ur na dan...v službi komaj preživim do 15h, ko pridem domov pa samo vodoravno...

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Utrujenost
8.3.2007 19:29:17   
karin412
Mene je utrujenost tudi zdelala, prav tako zdaj, ko sem v drugo noseča. Sem pa sama začela jemati sirup z železom Floradix, ker sem imela že v 1. nosečnosti slabo kri in nisem hotela čakati prvega odvzema. Za zdaj se mi pozna, da sem kar fit, samo grem vsak dan popoldne spat z mojo miško, ki pa se tudi še zbuja ponoči, da ni šans, da bi spala ponoči.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Utrujenost
8.3.2007 20:09:45   
kaja80
Sem mislila, da sem edina takoooooo utrujena!
Spala bi, pa spala, pa še enkrat spala! Sem pa noseča 8t.
Kdaj se bo to nehalo?
Imam pa srečo, da ne hodim v službo in lahko lenarim.

Da bo čimrej minilo.

(odgovor članu tinki_winki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Utrujenost
9.3.2007 8:57:49   
Laubica
No vidim da bi lahko usanovile društvo "lenivcev"user posted image ker sem tudi jaz med vami,samo jaz pa nimam možnosti hodit podnevi spat ,se pa vležem za kakih 15 min. pol pa spet daljeuser posted image

(odgovor članu kaja80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Utrujenost
9.3.2007 9:25:40   
Ninica
Takšen lenuh sem bila jaz v prvi nosečnosti. Samo bi spala in spala. V službi sem se komj držala gor in sem večinoma zehala. Sedaj v 2. nosečnosti pa nisem tako zelo utrujena. Mogoče me pa še primeuser posted image . Niti ne morem kaj dosti lenariti zraven naše punce, ker mi ne da miruuser posted image .

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Utrujenost
9.3.2007 9:44:56   
Anonimen
Velikokrat smo nosečnice utrujene in zaspane nekje do 3 meseca user posted image . Ni sicer nujno da je pri vseh enako, je pa tako pri večini. V telesu se dogajajo tako velike spremembe, da telo to izčrpa in utrudi.
Jaz sem sedaj v 14.tednu in se je utrujenost, zaspanost in pomanjkanje energije nehalo, na trenutke sem polna energije, pa si tudi kake 3 tedne nazaj sploh nisem predstavljala da bo kdaj bolje.
Tudi slabosti se nekje z 12. tednom končajo, so pa tudi nesrečnice, ki jih ta tegoba spremlja celo user posted image . Ali pa nikoliuser posted image .

Srček

(odgovor članu Ninica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Utrujenost
9.3.2007 20:52:42   
tonja
Tudi jaz grem vsak dan po službi za dve uri spat pa ponoči še za osem ur in mi je čist fino.  Drugače sem v 20. tednu, res pa je, da tudi ko še nisem bila noseča, sem se šla po službi vedno uležat vsaj za pol ure.
Zato pa je naš user posted image  tak zaspanko. Vedno kadar imava uz spi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Utrujenost
9.3.2007 21:28:07   
eya
Jaz sem bila tudi v prvih mesecih ful utrujena, potem je pa minilo. Počivaj, ko moreš, ni druge rešitve.

Pa PAZI za volanom!!!

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu tonja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Utrujenost
10.3.2007 9:06:00   
tinki_winki
Razmišljala sem tudi, da bi utrujenost premagala s hrano (mogoče s sadjem ali hrano bogato z železom), ali obstaja kakšen recept? kaj mislite?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?